dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 457 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana III Sobieskiego

Psie Pole,Wrocław

473 960 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na ukończeniu! świetna lokalizacja parking podziemny bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam inwestycje w Mirkowie Świetna lokalizacja. W ofercie mieszkania od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

434 797 zł24 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ostatnie 2 mieszkania! Mikroapartament nad Odrą blisko pl. Grunwaldzkiego Opis lokalizacji: rakowiec Zamieszkaj przy samej Odrze w mikroapartamentach lub zdecyduj się na rewelacyjną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

604 001 zł59 m² 10 207,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie nad rzeką wśród zieleni Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście. To wyjątkowa lokalizacja z charakterem - wielkomiejskim, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

544 303 zł46 m² 11 753,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Duży Salon z aneksem(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

466 000 zł51 m² 9 137 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! Do mieszkania przynależy taras ok. 14 m2 z gwarancją widoku na wolną przestrzeń. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

222 743 zł16 m² 13 809,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Oferuję lokal w Centrum Wrocławia, która spełni wymagania każdego, kto ceni sobie doskonałą komunikację z każdą częścią miasta oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy osoby pracujące 1 osoba lub para ( bez dzieci) okres wynajmu jeden rok umeblowane / do wprowadzenia osobom ze zwierzętami pięknie dziękuję winda W budynku miejsce postojowe W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

484 000 zł52 m² 9 363,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

485 208 zł55 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie z prywatnym tarasem na ostatnim piętrze! Termin realizacji 02.2022 Opis lokalizacji: BARDZO DOBRA KOMUNIKACJA oraz wyjazd na Autostradę. Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wróblewskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

479 000 zł38 m² 12 474 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

***centrum*** ***media miejskie*** ***wysoki standard*** ***nowe budownictwo*** ***apartamentowiec / studio *** *** blisko rzeka / tereny spacerowe *** zapraszam na umówienie się na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

616 876 zł66 m² 9 413,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Mieszkanie z ogrodem na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

389 000 zł37 m² 10 496,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Psie Pole,Wrocław

369 900 zł50 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej na zasadzie cesji umowy deweloperskiej! oferta ważna do końca lipca! możliwość nawiązania współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

670 000 zł47 m² 14 219 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwie kawalerki z balkonem na Jagodnie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na chronionym i spokojnym osiedlu. Jagodno charakteryzuje się zieloną okolicą o walorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pucka

Kuźniki,Wrocław

499 000 zł55 m² 9 105,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz spokoju i niezależności? Marzysz o swoim własnym M za rozsądne pieniądze? A może nie chcesz mieszkać w samym centrum, ale też wizja dojazdów na peryferia miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie w Kameralnym apartamentowcu z 2010 roku, o powierzchni 49m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przestronnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

425 790 zł48 m² 8 788 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja zlokalizowana 16 min od rynku - zakup bez pcc I prowizji Do mieszkania przynależy ogródek 90 m2. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

314 368 zł31 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie jest oddawane w stanie deweloperskim. Zapytaj o systemem smart oraz antysmog do tego lokalu. Mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

529 000 zł46 m² 11 485 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

tel. * kameralne osiedle * Gotowe do wejścia * Klasyczny układ Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

654 020 zł62 m² 10 615,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

516 163 zł60 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradca ds. Nieruchomości telefon: elitare Biuro nieruchomości e-mail: nr oferty: tz066-rz oraz podatku pcc. Przedstawiam Państwu prestiżową inwestycję, wykończoną w standardzie premium. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 006 858 zł89 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie z widokiem na zieleń! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 89,3 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,6 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko u Nas! Polecam na sprzedaż świetne mieszkanie składające się z 3 pokoi o łącznej powierzchni 57m2. Mieszkanie jest położone na parterze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

561 528 zł66 m² 8 489,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

619 609 zł63 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem Przestronne mieszkanie z dużym tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cooka

Swojczyce,Wrocław

1 075 000 zł72 m² 14 997 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun nieruchomości: telefon 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,68 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2018 roku zlokalizowanym na osiedlu Olimpia Port, swojczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

644 000 zł52 m² 12 358,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie z ponad 30-metrowym balkonem od południa. Wysokie piętro. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

480 000 zł54 m² 8 807,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,5 m . Położone jest na trzecim piętrze na cichym i zamkniętym osiedlu Stabłowice. Ekspozycja nieruchomości na wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

623 427 zł63 m² 9 836,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem Trzypokojowe mieszkanie z dużym Ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sterowcowa

Gądów Mały,Wrocław

539 000 zł42 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oto dwupokojowe na bardzo klimatycznym osiedlu z 2016 roku. mieszkanie zlokalizowane Przedstawiam 2-pok mieszkanie na wyjątkowym osiedlu - Osiedle Odkrywców, mieszczącym się na świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł25 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: kawalerka o powierzchni 25m położona w inwestycji B urban (cesja) Otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

707 000 zł74 m² 9 552,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż wyjątkowe lokum! 3 pokojowy apartament z ogrodem będący częścią rewitalizowanego klasycznego Folwarku. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł58 m² 10 219,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie z tarasem ogródkiem i klimatyzacją Mieszkanie z 2019 roku w, 3pokoje z aneksem kuchennym i garderobą.Znajduje się na parterze w 3pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tel: serdecznie polecam świeżo wykończony apartament o pow. 49,5m2 w budynku z 2021 roku, na ulicy Chałupniczej. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowoczesnym, prestiżowym osiedlu ,nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić nowoczesne, luksusowe, wcześniej nie zamieszkałe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu. Wynajem nieruchomości możliwy od zaraz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

425 400 zł44 m² 9 563,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronny lokal z ogródkiem od południa Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w otoczeniu pełnym zieleni i licznych terenów rekreacyjnych. Atrakcyjna architektura budynku oraz przyjazne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

949 000 zł89 m² 10 662,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania luksusowe mieszkanie zaprojektowane przez pracownię A4, usytuowane z dala od ruchliwych ulic, w prestiżowej dzielnicy Ołtaszyn. W skład lokalu wchodzi: salon (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

358 000 zł38 m² 9 471 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! Do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

373 855 zł27 m² 13 764,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Oferuję lokal z balkonem w centrum Wrocławia z imponującym widokiem z 12 piętra, który spełni wymagania każdego, kto ceni sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 361,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentuje do sprzedaży mieszkanie w cichej i zielonej części Wrocławia, na Nowych Żernikach. Nieruchomość polecana zarówno dla rodzin z dziećmi, par jak również jako inwestycja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis mieszkania: układ: mieszkanie o łącznej powierzchni 44m2 Składa się z bardzo dużego salonu z możliwością wydzielenia sypialni (rzut mieszkania z planem na sypialnie na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij