dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

467 586 zł37 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat wykończony pod klucz, położony zaledwie 3 km od Stare Miasto. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

730 000 zł49 m² 14 876,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie gotowe mieszkanie w centrum miasta Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

3 399 zł55 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu Centauris - tuż przy Parku Skowronim Marzysz o porannych spacerach wśród zieleni, a jednocześnie chcesz mieć doskonałe połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

709 000 zł48 m² 14 770,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

750 000 zł48 m² 15 622 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Centrum Wrocławia - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji dla Kupującego Na sprzedaż jasne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

985 000 zł63 m² 15 580,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu miasta - Gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 63,22 m , położony na 6. piętrze w siedmiopiętrowej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

491 512 zł36 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,68 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

800 000 zł55 m² 14 417 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest eleganckie dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w południowej części Wrocławia, dzielnica Wojszyce, przy ul. Asfaltowej. |szczegóły nieruchomości|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

234 360 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,48m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

675 000 zł40 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Madalińskiego. Wnętrze zaprojektowano w minimalistycznym stylu z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

722 000 zł49 m² 14 734,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

2 550 zł50 m² 50,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią, położone przy ul. Klimasa - w spokojnej, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na wrocławskich Stabłowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

619 900 zł44 m² 14 034,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn | 2 pokoje | nowe budownictwo | balkon | garaż | zieleń | dla pary | inwestycja | niska zabudowa | wolne od zaraz Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

587 140 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

905 000 zł52 m² 17 403,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, w budynku z 2020 roku na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

3 000 zł50 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem | Muchobór Wielki | gotowe do zamieszkania Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

530 000 zł28 m² 19 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -przedmieście Oławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 900 zł52 m² 17 329,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. Łatwa możliwość utworzenia 3 pokoi (2 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym). 2 pokoje, 2 tarasy na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł74 m² 11 531,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i balkonem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z 2007 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej, gotowe do wprowadzenia się. Posiadam kilka mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

474 500 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,96 m , zlokalizowane na ostatnim - 4-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

491 512 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,68 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

828 999 zł69 m² 11 955,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,34mkw z przynależną loggią 4,36 mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 380 000 zł92 m² 15 055,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 91,66 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone przy ul. Wojaczka na wrocławskich Sołtysowicach. Powierzchnia mieszkania to 56,6 mkw., położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Osiedle Awipolis | Wrocław Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Awipolis przy ul. Chachaja we Wrocławiu. Lokal zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

499 999 zł36 m² 13 713,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lubisz spędzać czas na tarasie? Jeśli tak to ta nieruchomość jest dla Ciebie, ponieważ ten taras ma prawie 20mkw! Mieszkanie, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych, ponieważ aktualni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw na Wrocławskim Ołtaszynie Mam przyjemność przedstawić atrakcyjne, funkcjonale, parterowe mieszkanie z ogródkiem, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkania o powierzchni łącznej ok.84 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji - Kępa Mieszczańska, zaledwie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

485 999 zł38 m² 12 779,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,03m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

809 336 zł60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyk,Wrocław

760 000 zł52 m² 14 503,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Odkryj swoją prywatną wyspę Balkonowa Oaza w sercu Wrocławia! W oceanie miejskiego pośpiechu, hałasu i betonu istnieje miejsce, które oferuje zupełnie inny rytm życia. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

479 000 zł27 m² 18 007,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 500 zł34 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2500 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Lokalizacja: okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

161 000 €81 m² 1 987,65 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu długo oczekiwany kompleks mieszkaniowy Prosperity Residence! Prosperity Residence to ekskluzywny luksusowy projekt Alanya Homes, położony w samym sercu ekologicznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 170 000 zł72 m² 16 196 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwa Niezależne Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania/wynajęcia: nie musisz martwić się o dodatkowe koszty czy remonty. Mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij