dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 461 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

845 000 zł67 m² 12 670,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66,69 m , położone w nowoczesnej zabudowie na osiedlu Jagodno. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzielnica Śródmieście tuż przy ul. Tadeusza Kościuszki a ul. Prądzyńskiego Mieszkanie 2 pokojowe tylko 200-m od ulicy T. Kościuszki, 8 minut od Dworca pkp/pks Wrocław Główny 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

878 056 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,31m2 + ogród 16,37m2 +taras 20,70m2. Ciekawie zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 832,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt:Olga Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Port Popowice | Balkon | Garaż + komórka Do wynajęcia nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55,38 m , położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

663 425 zł56 m² 11 891,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Stabłowicach we Wrocławiu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolic. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 25 m , zlokalizowane przy ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

829 000 zł62 m² 13 264 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie jak nowe 3-pokojowe 62,5 m - Wrocław Wojszyce, w nowym bloku z windą. Mieszkanie narożne, jest przestronne i funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

675 000 zł34 m² 19 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

782 000 zł66 m² 11 846,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł62 m² 11 919,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament/lux 62m2/3pok/ogród ul. Daktylowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze kameralnego bloku przy ul. Daktylowej. Do lokalu przynależy zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł54 m² 12 951 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lux Apartsment/3pok./balkon/winda/dwupoziomowe/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie, dwupoziomowe na osiedlu ul Główna Nieruchomość o powierzchni: 54,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

436 393 zł32 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

930 000 zł87 m² 10 692,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, brylantowa Opis: na sprzedaż komfortowe mieszkanie (M19), rozkładowe, 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 86,98 mkw., usytuowane na 2 piętrze w nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie 57 m w inwestycji Angel City. Wnętrze urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

828 835 zł70 m² 11 898,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

824 259 zł72 m² 11 487,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

479 705 zł35 m² 13 566,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wykonczony Apartament w 10 min od centrum Wrocławia, przystanek autobusowy i tramwajowy 1 min od klatki. Jest mozliwość przyjąć z najemcą, czynsz najmu to 2700zł+ opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 999 zł52 m² 17 331 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowe 52m na Kępie Mieszczańskiej | Ostatnie piętro | 2 Balkony Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone w samym sercu Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania nowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe - pierwszy najem - Wrocław, tarnogaj ulica Gazowa / Międzyleska w nowym bloku Do wynajęcia nowe, jasne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

899 000 zł101 m² 8 927,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o pow. 100.7 m2, wobec którego nie można przejść obojętnie. *Idealne dla cudzoziemca - brak udziałów w drodze* Położenie: ul. Kurlandzka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sołtysowice,Wrocław

739 000 zł55 m² 13 336,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie na wrocławskich Sołtysowicach czeka właśnie na Ciebie! Lokalizacja: sołtysowicka 29b, wrocław Piętro: 2 Powierzchnia: 55.41 m2 Ciepłe, jasne pomieszczenia mieszczą w sobie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** ***tylko W sdp nieruchomości*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknej, klimatycznej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

730 123 zł82 m² 8 931,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 199 900 zł62 m² 19 353,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

2 250 zł27 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Tel. Nr Licencji pfrn 22583 klucze W biurze Polecam na wynajem nowoczesne studio w budynku z windą na Krzykach. Przestronna kawalerka dla singla lub pary. Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Klecina,Wrocław

1 139 900 zł69 m² 16 448,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Prezentuje Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 199 900 zł62 m² 19 353,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

579 470 zł37 m² 15 661,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 639 000,00 zł Mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

738 432 zł58 m² 12 655,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 58,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

862 500 zł69 m² 12 556,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie, gotowe Do Wprowadzenia, ul. Semaforowa Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,69 m2 położone przy ul. Semaforowej w dzielnicy Brochów. Nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

959 000 zł66 m² 14 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam lux nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z 3 balkonami na jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lux przestronnego mieszkania o powierzchni 65,24 m2, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Quorum, położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

1 865 640 zł110 m² 16 988,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 109,82 m2 znajduje się na ostatnim piętrze w budynku przy parku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

9 900 zł90 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w sercu Wrocławia - idealny dla miłośników miejskiego życia Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego apartamentu położonego w samym centrum Wrocławia - w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł46 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia od 1 lutego 2026r. Wrocław, ul. Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia, na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 2-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! Oferta na wyłączność, klucze w biurze! Sprzedam nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąsowicza

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.04.2026 Oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , przestronne i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej jakości materiałów na.