dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 461 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

757 000 zł54 m² 13 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z ogródkiem | Ołtaszyn | 2025 | gotowe | brak pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Orawskiej, na wrocławskim Ołtaszynie. 54,38 m ogródek z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

597 126 zł49 m² 12 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego pokrywa sprzedający Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

673 035 zł59 m² 11 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poświętne,Wrocław

477 174 zł36 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35 ,61 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

770 000 zł55 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44 m , położone na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: *** wolne od 01.02.2026 *** Polecam do wynajęcia bardzo dobrze wykończony apartament. Trzy pokojowa nieruchomość znajduje się na piątej kondygnacji ośmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

5 100 zł71 m² 71,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Kawalerzystów, partynice, 3 pokoje, ogród, garaż Do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 70 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

459 224 zł34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 144,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe w segmencie szeregowym z ogródkiem, pomieszczeniem gospodarczym, garażem i miejscem postojowym - Wrocław, muchobór Wielki, ul. Gagarina To miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

579 000 zł39 m² 14 830,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ul. Lothara Herbsta, wrocław (osiedle Archicom Młodnik) Lokalizacja: wrocław Sołtysowice (ul. Herbsta) zielona, dobrze skomunikowana część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

791 111 zł48 m² 16 478,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Centrum Wrocławia - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji dla Kupującego Na sprzedaż jasne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

529 000 zł32 m² 16 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł24 m² 16 235,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż klimatyczny lokal inwestycyjny w rewelacyjnej lokalizacji. Nietypowe apartamenty z dużymi oknami, wysokim sufitem i stylowym loftowym wnętrzem. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m , położone w nowoczesnej inwestycji Nyska Residence we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

5 600 zł63 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonimskiego

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Zakładowej. Mieszkanie w pełni wyposażone, odświeżone i gotowe do zamieszkania. Osiedle Promenady Wrocławskie to inwestycja nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m z dużym balkonem/tarasem ok. 10 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

609 093 zł51 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

776 290 zł72 m² 10 789,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z przestronnym balkonem stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł28 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Angel Wings | 27,7 m | prestiżowa inwestycja | potwierdzony popyt najmu Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,7 m , położona w inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Brochów,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 500,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,37 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią, położone przy ul. Klimasa - w spokojnej, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje z dużym balkonem | Winda | Pilot do wjazdu na zamknięte podwórze Wrocław, ul. Prądzyńskiego 47 Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 299 999 zł84 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowy dwupak inwestycyjny | 0% prowizji Na sprzedaż w pełni przygotowany dwupak inwestycyjny, położony na Kępie Mieszczańskiej. To oferta skierowana do Inwestorów poszukujących stabilnego zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

770 000 zł36 m² 21 259 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,22 m , zlokalizowany na wysokim 13. piętrze prestiżowej inwestycji Odra Tower (2013 r.). Mieszkanie wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Archicom-u, przy ul. Mieszczańskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

850 000 zł73 m² 11 607,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą, położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia Maślicach. Lokal o powierzchni 73,23 m2 wyróżnia się wysoką jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł58 m² 61,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie polecam jasne, przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, w spokojnej okolicy w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

849 000 zł46 m² 18 340,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowy apartament 46,29 m Przedmieście Oławskie Garaż podziemny Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Szybkiej, na Przedmieściu Oławskim w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

659 336 zł53 m² 12 368 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz promocja! cena przed obniżką 694 038 zł dwupokojowe mieszkanie.