dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

829 000 zł61 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku. To komfortowe lokum składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Psie Pole,Wrocław

610 624 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym 60,16m2 w stanie deweloperskim gotowy już pod koniec 2024 roku (III etap) Nowoczesna zabudowa we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reszelska

Fabryczna,Wrocław

770 000 zł68 m² 11 240,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią na Maślicach. Dwa balkony, komórka lokatorska wysoki parter, winda, na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie położone na zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

657 799 zł55 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 55 m , położony w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 200 zł60 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament z widokiem i parkingiem. Luksusowy apartament o powierzchni ok. 61 m2, usytuowany jest w kameralnie położonym nowoczesnym budynku nad rzeką Odrą. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

443 432 zł42 m² 10 639 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł39 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Zapraszam do dwupokojowego mieszkania w centrum miasta. Funkcjonalne mieszkanie, urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

819 000 zł69 m² 11 835,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 879000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

623 940 zł35 m² 17 655,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Świetna opcja na start. Mieszkanie z dużym okalającym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

339 000 zł26 m² 13 273 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowa do wprowadzenia kawalerka w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu. Idealna jako inwestycja! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

805 586 zł57 m² 14 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy wsi Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

877 000 zł75 m² 11 693,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! | 3 pokoje | 75 m | 2 balkony | garaż | klecina ul. Krzycka Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

52 M , 2 pokoje, komórka lokatorska, miejsce postojowe W garażu podziemnym, przy parku brochowskim Wolne od zaraz. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

821 000 zł69 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

707 033 zł63 m² 11 203,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Szczepin,Wrocław

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia starannie zaprojektowane, bardzo jasne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal wyróżnia się południową ekspozycją okien, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

549 000 zł50 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja dla twojej rodziny! 3 pokoje | 49,68 m | duży balkon 7,18 m | nowe | wrocław - zakrzów Odbierz klucze i zyskaj dwa największe bonusy W cenie mieszkania! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

2 300 zł22 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w nowym (2025) apartamentowcu u zbiegu Al. Hallera i ul. Grabiszyńskiej, przy skrzyżowaniu fat. Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Księże Małe,Wrocław

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m z własnym ogródkiem, położone w spokojnej i bezpiecznej części Wrocławia - na Księżu Wielkim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

548 000 zł33 m² 16 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru teraz Miejsce postojowe gratis! Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrnogórska

Gaj,Wrocław

417 999 zł30 m² 14 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż przestronna kawalerka O powierzchni 29,47m2 , położona W doskonałej lokalizacji na wrocławskich krzykach-gaju na osiedlu wybudowanym W ok 2010 roku. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

2 699 zł48 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na lubianym osiedlu Oporów, przy ul. Chachaja - tuż przy przystankach mpk chachaja/wiejska ( pierwszy najem , osobna kuchnia , możliwe doposażenie, gotowe od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zduńska

Widawa,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie w spokojnej części Wrocławia na Widawie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Układ pomieszczeń: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

2 499 zł34 m² 73,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m , zlokalizowane w nowym budynku z 2025 roku. Lokal jest całkowicie nowy - nikt wcześniej nie mieszkał. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

788 000 zł48 m² 16 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokoje mieszkanie, pięknie wykończone, w pełni wyposażone, z tarasem, zlokalizowane jest w centrum, 10 min pieszo od rynku. Zadbany nowoczesny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

759 999 zł54 m² 14 037,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wojaczka | 3 pok | Widok na Las!.|. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,1 m2 przy ulicy Wojaczka na Sołtysowicach. Budynek z windą 2017 roku, mieszkanie zlokalizowane na ostatnim 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

489 000 zł39 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

548 489 zł32 m² 17 007,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wrocław - Stare Miasto! Inwestycja Roku: kawalerka z Dużą Loggią przy Odrze! Idealna dla: singla, pary, inwestora. Gotowa do odbioru! Odkryj wyjątkowe połączenie miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żerniki,Wrocław

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj jak w domu jednorodzinnym 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na Nowych Żernikach. Zapraszam do obejrzenia filmu Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha mieszkanie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

810 870 zł84 m² 9 682,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z antresolą, balkonem i loggią z miejscem w garażu podziemnym o powierzchni 83,75m2 w stanie deweloperskim gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wojszyce,Wrocław

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego mieszkania położonego na spokojnym, zielonym osiedlu na Wojszycach. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przyjazne otoczenie oraz bliskość natury. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 567,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 2-poziomowe mieszkanie z tarasami i klimatyzacją - Stabłowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,9 m (plus w pełni funkcjonalna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij