dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

610 966 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie dwupokojowe, w pełni wyposażone. 39-cio metrowe mieszkanie położone na I-szym piętrze w nowym budynku z windą, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Księże Małe,Wrocław

405 000 zł36 m² 11 398,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy, gotowego jeszcze w tym roku i z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Fabryczna,Wrocław

378 512 zł26 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla studenta i bezpieczna inwestycja - Wrocław Szukasz lokalu blisko uczelni - do użytku prywatnego lub inwestycyjnie? Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 26,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

714 877 zł65 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

975 432 zł90 m² 10 867,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 168,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

959 000 zł64 m² 15 102 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy pięknie doświetlony 3 pok. apartament z tarasem o klasycznym układzie, w nowoczesnym i prestiżowm budynku z 2008 r. położony w obrębie dzielnicy Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podwale

Ołtaszyn,Wrocław

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w centrum - 37,87 m | parter | 848 700 zł Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,87 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

655 000 zł52 m² 12 533,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Złotnikach we Wrocławiu. Mieszkanie nadaje się zarówno na cele mieszkaniowe jak pod inwestycję. Informacje podstawowe Cena: 655 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Klecina,Wrocław

1 099 000 zł81 m² 13 593,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do 6.11 Bezsprzecznie najlepszy wybór na Twoje miejsce do życia! Cudowne miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu. Lokalizacja: ul. Jutrzenki 70, wrocław-Klecina Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 732,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

51 M , 3 pokoje, balkon , klimatyzacja , winda, 2019 , parking za szlabanem, jagodno Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśnica,Wrocław

373 000 zł40 m² 9 290,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie 2-pokojowe - bez prowizji i pcc. Jeśli szukasz wygodnego układu, zielonej okolicy i szybkiego dojazdu do centrum, ta propozycja może być dla Ciebie. Mieszkanie - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł38 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście / ul. Zakładowa Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Kuchnia: aneks Piętro: wysoki parter (blok z 2016 roku z windą) Dodatkowe informacje: duży taras, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

855 540 zł48 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Jednopoziomowy apartament w nowopowostałej inwestycji przy ul. Świeradowskiej. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na wrocławskim Gaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

443 600 zł38 m² 11 673,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Jeśli lokal nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji posiadamy kilka mieszkań o różnym układzie i metrażu. Od 22 m2 do 75 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

699 000 zł47 m² 14 980,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

375 453 zł25 m² 15 000,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

659 000 zł46 m² 14 326,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko dwa mieszkania na klatce! Klimatyzacja w mieszkaniu. Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 45,40 m2 na zamkniętym osiedlu Lokum di Trevi. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł56 m² 13 102,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! Wykończone pod klucz mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,40 m usytuowane na 1 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

787 046 zł52 m² 15 014,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

2 350 zł33 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka - 33 m - ul. Młynarska 14, wrocław (pomiędzy ulicami Żmigrodzka / Obornicka). Budynek z windą. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

860 000 zł68 m² 12 660,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun Oferty Nr. licencji pfrn 28424 tel. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,93 m2, położone na 1. piętrze niskiego budynku przy ul. Siemianowickiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł24 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

855 000 zł73 m² 11 675,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą na Wrocławskich Maślicach - 73,23 m | Wysoki standard wykończenia Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 73,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł18 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

558 450 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

ul. Tęczowa - przestronne mieszkanie w apartamentowcu z 2012 r. Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 37,50 m , położona na parterze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Akceptujemy zwierzęta mieszkanie W zielonej okolicy bliskość szpitala klinicznego przy ul. Borowskiej dostęp do komunikacji autobusowej Polecam do wynajęcia w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

545 635 zł41 m² 13 272,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł83 m² 14 418 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cisza, spokój i komfort życia w nowoczesnym otoczeniu - to właśnie znajdziesz w tym apartamencie na wrocławskim Jagodnie przy ul. Beaty Artemskiej. To nowe mieszkanie - nikt jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł65 m² 12 192,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem 7,04 m i 3 pokojami. Przestronny salon z aneksem, dwa ustawne pokoje. Idealne do życia, pracy zdalnej i odpoczynku. Osiedle z zielonymi strefami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika i prowizji! Atuty nieruchomości: - blok z 2016 r. z zadbanym terenem zielonym wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Max 2 osoby winda balkon monitoring media miejskie nowe budownictwo komórka lokatorska W cenie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prowizja - 0% Mieszkania dostępne od zaraz - różne metraże i układy. Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07m2 z balkonem, zlokalizowane w prestiżowej.