dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 452 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 205 910 zł91 m² 13 203,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Grobli

Rakowiec,Wrocław

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie blisko centrum, przy ulicy Na Grobli, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry - 10 minut do Rynku. Mieszkanie z balkonem zlokalizowane jest na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Super okazja! / Świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 12 922,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m2 w super lokalizacji przy Al.Kromera. Nieruchomość na drugim piętrze w bloku z windą, na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

799 000 zł56 m² 14 237 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Nowoczesne mieszkanie na Krzykach z 2016 roku. Doskonała propozycja dla tych którzy cenią komfort oraz bliskość centrum miasta i otaczającej przyrody. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brochowska

Brochów,Wrocław

375 224 zł44 m² 8 625,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie / 0% prowizji dla kupującego Mieszkanie A26 o metrażu 43,5 mkw: układ: przedpokój 2,96 mkw pokój dzienny z aneksem 14,29 mkw łazienka 3,3 mkw Sypialnia 10 mkw + możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

565 250 zł31 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

899 000 zł59 m² 15 175,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 59,24 m2 na prestiżowym Osiedlu Di Trevi. Nieruchomość składa się z: * salonu z aneksem kuchennym 24,37 m2 * przedpokoju 7,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

818 208 zł38 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

514 000 zł34 m² 15 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Na sprzedaż apartament z otwartą kuchnią i możliwością wyodrębnienia sypialni Platinum Inowrocławska 17 Balkon z widokiem na zielone patio Loft Platinum Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

515 469 zł29 m² 17 562,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

439 411 zł30 m² 14 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie gotowe już W tym roku Mieszkanie na start, w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

590 300 zł37 m² 15 872,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wyposażonego mieszkania 2 pokojowego, znajdującego się w nowym budynku z 2024r. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

474 148 zł39 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I podatku pcc! oferta bezpośrednio od dewelopera zalety tej nieruchomości: - jasne i ciepłe mieszkanie (ekspozycja południowa) - balkon o pow. ok. 5m2 - duże okna - kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siostrzana

Partynice,Wrocław

3 200 zł55 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, 55 m2, klecina, box garażowy opiekun oferty Tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 (for English scroll down) *** mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

625 920 zł34 m² 18 360,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w nowym budownictwie przy Uniwersytecie Ekonomicznym Opiekun oferty: tel. Otoczenie: mieszkanie znajduje się w inwestycji "nowa Pabianicka" w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Wrocław Krzyki | ul. Zefirowa. Do wynajęcia od zaraz przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

737 000 zł37 m² 19 918,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji. W pobliżu przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Dojazd do centrum około 25 minut. W okolicy sklepy, restauracje, przychodnie oraz inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Księże Wielkie,Wrocław

869 000 zł84 m² 10 299,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ua/rus/eng/pl Bezczynszowe, dwupoziomowe, 3 pokoje + poddasze z sypialnią, klimatyzacja, umeblowane jak na zdjęciach, garaż, balkon Możliwość zakupu przez obcokrajowców 4-pokojowe o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, o powierzchni 68 mkw. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Manganową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł45 m² 13 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Hermanowska przy lesie /2pok/2019r/ m.post .komórka Polecamy na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie z roku 2019r blok 5 piętrowy z windą. Apartament znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

645 613 zł37 m² 17 534,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komornicka

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do prywatnego lasu - Wrocław, ul. Komornicka, leśnica (żar) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

580 149 zł40 m² 14 406,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

591 100 zł41 m² 14 382 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 41,10 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garażu. W mieszkaniu mamy salon z aneksem kuchennym o pow. 21,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł56 m² 15 983 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w pobliżu Rynku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

665 101 zł51 m² 12 972,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

4 600 zł69 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Centrum Wrocławia! Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

929 290 zł64 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogródkiem - mieszkanie o pow. 63,65m2, 3 pokojowe, klasyczne na parterze z dużym ogródkiem 57m2 w bloku z windą w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

601 299 zł54 m² 11 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż rozkładowe, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, okolice Alei Karkonoskiej. Uzyskaj: 3 sypialnie i salon z aneksem kuchennym (4 pokoje, w tym jeden salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Maślice,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż Wrocław, maślice Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 328 908 zł81 m² 16 313,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament na 8 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w nowej inwestycji przy w okolicy Reymonta we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasna kawalerka z balkonem w centrum Wrocławia - nowe budownictwo. Szukasz przytulnego miejsca w sercu Wrocławia, gdzie poranne promienie słońca będą budzić Cię do życia? Ta 33-metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

564 850 zł41 m² 13 790,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 40,96 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "księże Małe" przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

653 759 zł46 m² 14 299,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetna lokata kapitału! Mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji, bezproblemowy najem! Bez prowizji i podatku pcc! Lokalizacja Mieszkanie z rynku pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

641 690 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.