dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

749 674 zł46 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania składającego się z 2 osobnych kawalerek - 2-paku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

742 417 zł43 m² 17 358 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Rezerwacja Przedstawiam nieruchomość o powierzchni 42,77 m2, składającą się z dwóch odrębnych lokali, położoną na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

715 881 zł43 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

669 000 zł49 m² 13 658,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja 13 658 zł/m2 Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

471 500 zł33 m² 14 201,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

270 000 zł18 m² 15 393 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki dobrze skomunikowanej z centrum. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w północno-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

398 500 zł48 m² 8 336,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | ostatnie w tej cenie | Gotowe | 25 min odo Centrum | Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 219 000 zł92 m² 13 221,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

2 350 zł47 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Mieszkanie przeznaczone dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

1 060 000 zł83 m² 12 737,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie w miejskiej willi. Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 83,22 m2 , usytuowanego na parterze zabudowy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z 2015 r. Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł60 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie polecam trzypokojowe mieszkanie z balkonem w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych na wrocławskim Wojnowie przy ulicy Perkusyjnej w bardzo rodzinnej okolicy! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

510 000 zł33 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

509 999 zł32 m² 15 745,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Karłowice-Długosza |2pok|komórka|parking| balkon!. Polecam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu z 2014 roku, przy ul. Długosza. Osiedle jak na dzisiejsze standardy dość kameralne. 4 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 120 000 zł70 m² 30 329 zł/m²

 

Piętro:31/48

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację nowoczesnego Apartamentu w sky tower z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

476 364 zł33 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,65 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

769 001 zł51 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław krzyki, okolica ul. Racławickiej / wichrowej, apartament dwupokojowy 51 M2, winda, miejsce postojowe Przedstawiam Państwu nowy luksusowy, nowocześnie urządzony apartament 2 pokojowy 51,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 200 000 zł71 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta: tel. Apartament 3 pokojowy przy Księcia Witolda Otoczenie nieruchomości: - 10 minut pieszo od Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego - komunikacja: przystanki autobusowe (linie: 103, 122,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0zł prowizji + 0zł pcc dostępne są również miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie! zapraszam na spotkanie! możliwość makiety 3D, gdzie możesz zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 964,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Boczna

Huby,Wrocław

812 000 zł52 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na bliższych Krzykach w nowym budownictwie - okolice ul. Bocznej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi kuchni otwartej i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ładna

Plac Grunwaldzki,Wrocław

609 000 zł33 m² 18 635 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: luksusowe dwa pokoje w samym centrum Placu Grunwaldzkiego! Otoczenie nieruchomości: ulica Ładna we Wrocławiu to malownicza lokalizacja łącząca nowoczesną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

647 777 zł32 m² 19 968,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Fabryczna,Wrocław

558 000 zł41 m² 13 501,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dawno, dawno temu, w nowoczesnej dzielnicy Wrocławia, powstał apartament, który mógłby być tłem dla niejednej magicznej opowieści. To tutaj, w zacisznym zakątku miasta, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 157 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z klimatycznym balkonem na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Sołtysowice,Wrocław

1 300 000 zł119 m² 10 924,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim. Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oporów,Wrocław

990 000 zł75 m² 13 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Serdecznie Państwa zapraszam na prezentację, przekonajcie się na żywo, jak dobrze można poczuć się w tej przestrzeni! Świetne osiedle na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sołtysowice,Wrocław

1 100 000 zł83 m² 13 221,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie do wykończenia! Oferta bez pcc i prowizji Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku o wysokim.