dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 461 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

484 054 zł35 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli szukasz balansu między życiem w mieście a kontaktem z naturą to mieszkanie jest dla Ciebie! Nowa inwestycja powstająca w malowniczej okolicy Parku Świetlików i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

591 078 zł39 m² 15 055,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,26m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

613 030 zł60 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerberowa

Wojszyce,Wrocław

3 700 zł78 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Wojszycach. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w osiedlu Nowa Jutrzenka. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , wykończone w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w prestiżowym kompleksie "willa Potokowa" na zielonych Maślicach, przy ul. Potokowej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 467 439 zł81 m² 18 014,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 81,46 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego konkretnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parafialna

Wojszyce,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w środkowym segmencie szeregowca z ogrodem 79m2 położone na prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszynie. Idealne dla rodzin oraz miłośników zwierząt!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

509 000 zł33 m² 15 466,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe W cenie! Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

625 000 zł38 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.6m2 zlokalizowanego na Grabiszynku w zielonej i kameralnej dzielnicy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Nadodrze,Wrocław

780 000 zł54 m² 14 385,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament w centrum miasta zaraz przy Ostrowie Tumskim. Nieruchomość idealna pod inwestycje pod najem długo i krótkoterminowy. Blisko Rynku, ostrowa Tumskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń: jestem dostępny pod numerem telefonu: - nawet po 18.00 , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

724 784 zł60 m² 12 079,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone przy ul. Racławickiej Odbiór mieszkania w stanie deweloperskim - jesień 2025. Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji, bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

759 000 zł49 m² 15 346 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradca klienta: na sprzedaż świeżo wykończone i urządzone 3-pokojowe mieszkanie. Apartament położony jest na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto, przy ulicy Długiej 57. Ze względu na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarna

Przedmieście Oławskie,Wrocław

570 488 zł28 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc oraz 0% prowizji! Komfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji tuż obok Dworca Głównego - Idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

595 192 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w spokojnej okolicy. Osiedle Bakaliowe to mieszkania bezczynszowe, o charakterze willowym. Okolica idelana dla ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jahna

Fabryczna,Wrocław

689 000 zł63 m² 10 884,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta prywatna, bez pośredników, mieszkanie dostępne od zaraz. Lokalizacja: wrocław - Marszowice Osiedle Malownicze ul. Alfreda Jahna Oferuję na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Stare Miasto,Wrocław

511 815 zł27 m² 18 631,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację 1 pokojowego mieszkania w samym centrum Wrocławia! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Mieszkanie idealnie nadaje się do celów inwestycyjnych lub jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta tel. Oferta 3-pokojowego mieszkania z antresolą o powierzchni 86,05 m2 z 2 balkonami i dużym tarasem w zielonej okolicy. * oferta zawiera wizualizację wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, w pełni umeblowanego mieszkania, idealnego dla osób ceniących komfort. Mieszkanie zlokalizowane jest na Muchoborze Małym - w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

855 000 zł59 m² 14 435,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,23 m , mieszczącego się w nowoczesnej inwestycji Lokum Victoria przy ul. Tęczowej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

475 350 zł25 m² 18 699,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup prosto od dewelopera, bez dodatkowego podatku pcc! Brak prowizji za pośrednictwo biura nieruchomości! Rozkład: - pokój dzienny + aneks kuchenny - 16,7m2 - Łazienka - 4,30m2 - Przedpokój - 4,42m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bezpośrednio - co oznacza że pośredników w obrocie nieruchomościami proszę o nie kontaktowanie się. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

1 550 250 zł69 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż na wyłączność - I Propertier For English, scroll down - Apartament położony jest w Inwestycji Atal Towers we Wrocławiu. Przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

759 000 zł60 m² 12 555,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stabłowice | 3pok| Garaż | Nowe!. nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji bez obciążeń hipotecznych Do sprzedania nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

815 010 zł60 m² 13 603,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna lokalizacja! Tuż przy parku Skowronim, kilka minut do Rynku lub do autostrady! brak prowizji! bark podatku pcc! Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 259 000 zł79 m² 15 902,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 79,1m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie 3 pokoje z balkonem, miejscem postojowym w hali. Mieszkanie na ul. Granicznej w pobliżu: - uniwersytet wsb Merito. - dolnośląska oraz Wyższa Szkoła Bankowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Lipa Piotrowska,Wrocław

628 000 zł50 m² 12 450,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Osiedle Bakaliowe - poznaj inwestycję Osiedle Bakaliowe obejmuje niskie, dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: gadów Mały/ Skrzydlata * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 43mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 3/4, budynek z windą z 2009roku, * Informacje dodatkowe: od 15-go grudnia. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Klecina,Wrocław

835 000 zł61 m² 13 702 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,94 m2 z balkonem (loggia) w kameralnym budynku z 2018 roku w południowej części Wrocławia klecina/krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

399 900 zł34 m² 11 744,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża ładna kawalerka/top cena/inwestycja/hydral bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

962 500 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowa inwestycja 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 049 900 zł50 m² 21 167,30 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny, 2-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 49,6m2. Nieruchomość jest usytuowana na 10 piętrze w szestanstopiętrowym apartamentowcu z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł21 m² 104,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Wrocławia, dzielnica Stare Miasto! Usytuowane w nowym budynku pomiędzy stacją kolejową Wrocław Główny, a wrocławskim Rynkiem! Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

733 999 zł40 m² 18 414,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

641 690 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Swojczyce,Wrocław

740 000 zł46 m² 16 199,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz idealnego miejsca do życia? Przedstawiam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, przestronnym tarasem oraz nowoczesnymi udogodnieniami, zlokalizowane na cenionym osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

1 200 000 zł104 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej. Mieszkanie dwupoziomowe, nowoczesne mierzące 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 825 886 zł108 m² 16 939,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 107,79 m2 + balkon 23,82m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego.