dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

635 000 zł50 m² 12 636,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwustronne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, wraz z komórką lokatorską. Do ceny mieszkania należy doliczyć koszt komórki lokatorskiej 10 000 zł W skład mieszkania wchodzą: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

620 000 zł50 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0 % prowizji Wysoki standard wykończeń Kameralna inwestycja Realizacja 09.2024 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 50,04mkw zlokalizowane w okolicach ul Opolskiej na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

1 420 000 zł103 m² 13 749 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun nieruchomości: tel. Oferujemy przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 103,28 m2 usytuowany w kompleksowo odrestaurowanej willi na Borku. To idealna propozycja dla Klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 549 000 zł86 m² 18 011,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego na 2. piętrze w nowym osiedlu Port Popowice, malowniczo usytuowanym przy rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

592 773 zł60 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa teraz niższa cena! poprzednia cena 598791 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Stare Miasto,Wrocław

616 224 zł32 m² 19 257 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 034 586 zł43 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

5 900 zł98 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajęcia przytulnego 4-pokojowego mieszkania z zagospodarowanym ogródkiem. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, na którym są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 129 000 zł84 m² 13 405,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny przestronne mieszkanie na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

864 202 zł57 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,32m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

779 000 zł72 m² 10 749 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w cenie promocyjnej! 4 pokoje z ogródkiem przy terenach zielonych Opiekun oferty: tel. licencja pfrn 28332 Otoczenie: lipa Piotrowska to dzielnica położona w Północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska/traugutta Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

1 425 000 zł84 m² 16 865,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luxusowy przy parku 85m2 /widok/taras/krzyki/garaż/ Blisko centrum! Polecamy Państwu na sprzedaż unikatowy 3 pokojowy apartament urządzony w standardzie Premium. zlokalizowany we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pięćdziesięciu Bohaterów

Bieńkowice,Wrocław

679 000 zł93 m² 7 289,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze w budynku szeregowym położone na końcu ulicy Ziemniaczanej na Bieńkowicach, 500 metrów od pętli autobusowej linii 114. Szereg podzielony w poziomie na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł52 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się przy ul. Księcia Witolda - Stare Miasto. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 52 m2, znajdujące się na 5 piętrze budynku z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Luksusowy apartament 2-pokojowy w centrum, przy Galerii Dominikańskiej na 5 piętrze z tarasem i widokiem na centrum Wrocławia. Nieruchomość usytuowana w apartamentowcu ovo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

602 000 zł43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,8mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

599 997 zł42 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Krzyki- jagodno 2pok- 42,5 m2 Balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące się na 1-szym piętrze/ 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarnogaj,Wrocław

1 370 000 zł94 m² 14 580,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowe, piękne, zadbane mieszkanie znajdujące się na intensywnie rozwijającym się wrocławskim osiedlu tarnogaj z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

588 519 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Mieszkanie idealne na start składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Rakowiec,Wrocław

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania na ulicy Walońskiej w Budynku Angel Wings Najemca nie płaci prowizji! najem okazjonalny Zapraszamy do wynajęcia tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

779 996 zł59 m² 13 245 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

acd Krzyki /park Poludniowy/ 3 pok/lux /garaż! 3-pokojowe o pow. 57,22m2, położone w okolicy ul. Krzyckiej / ul. Przyjaźni i niedaleko Parku Klecińskiego. Dodatkowo wydzielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament gotowy/odebrany do użytkowania! Duży 4 pokojowy o pow. 110,2m2. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności Narodowej, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

510 000 zł42 m² 12 085 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% Kameralna zabudowa Lokalizacja doskonale skomunikowana Blisko terenów zielonych Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, winda, nowoczesna architektura,duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

589 999 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gorlicka | 2 pok | Rozkład! | Garaż! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Gorlickiej z oddzielną kuchnią i balkonem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,78mkw z przynależnym balkonem 3,04mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

970 530 zł75 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie na Szczepinie, usytuowane przy samej Odrze! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: niegdyś zapomniany fragment Centrum, usytuowany w okolicach Kępy Mieszczańskiej, od kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 170 913 zł83 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania 4-pokojowego w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Kowale. Inwestycja składa się z kameralnych kompleksów zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

929 000 zł65 m² 14 383 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe wygodny układ 3 pokojowy o pow. 64,59m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

691 000 zł49 m² 14 102 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Fitness, klub Mieszkańca, place zabaw i zielone dziedzińce! Ochrona i monitoring 24h! Stacja ładowania aut elektrycznych! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

589 000 zł31 m² 19 123 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej z garażem i ogórdkiem o pow. 131,12 m2 na wrocławskim Jagodnie. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z balkonem i panoramą na miasto na 17 pietrze. Opiekun oferty tel. Apartament: 2 pokojowy apartament o projektowanej powierzchni 43,80 m2 znajduje się na 17 piętrze w 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

525 366 zł32 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie z rynku pierwotnego w nowo - wybudowanym budynku na Przedmieściu Oławskim! Na mieszkanie o powierzchni 32,43 m2 , położone na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

899 000 zł71 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (~`8.64 m2) i garderobą do własnej aranżacji. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

585 000 zł43 m² 13 732,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: fabryczna/ ul. Graniczna Metraż: 42,50 m 2, balkon 3,30 m2 Piętro: 4/4 (winda) Dostępny: 10.08.2024 r Polecam do zakupu nowoczesne mieszkanie na Fabrycznej przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

629 000 zł45 m² 13 857,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Teren zamknięty 5 km od Rynku Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na nowej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

620 000 zł50 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

584 000 zł45 m² 12 866,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

612 000 zł55 m² 11 127 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

753 500 zł65 m² 11 678,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/balkon/komórka/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij