dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 119 000 zł78 m² 14 273 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. 4-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami na ostatnim piętrze W prestiżowej inwestycji nowa papiernia! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni ponad 86m2 z dwoma balkonami i prawie 30m2 tarasem w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

614 443 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Ponad 50 inwestycji we Wrocławiu i okolicach Powierzchnia mieszkania: 54,91 m Przedpokój: 8,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

1 048 770 zł84 m² 12 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 * Tuż przy terenach Natura 2000 Idealne dla Rodziny mieszkanie z ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

529 990 zł38 m² 14 133 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z dużym balkonem | Do zamieszkania Opiekun oferty: układ pomieszczeń: - salon z aneksem 23 m2 - Sypialnia 10 m2 - Łazienka 4,5 m2 - Balkon ok. 6,5 m2 Najważniejsze informacje: - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

515 075 zł43 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Nowa promocyjna cena! Mieszkanie w inwestycji położonej w spokojnej okolicy, do własnej aranżacji. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł64 m² 12 156,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

1 750 000 zł91 m² 19 252 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty Tel: przestronne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Wrocławia z pięknym widokiem na miasto. Mieszkanie o powierzchni ponad 90m2 wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

354 001 zł14 m² 25 017,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Idealne na Booking blisko dworca!klima/antresola Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Powierzchnia to 14 mkw plus antresola 8 mkw, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 40,00 m2 mieści się na parterze w czteropiętrowym nowoczesnym apartamentowcu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Wrocław

2 200 000 zł74 m² 29 862,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia Prestiż i Komfort z Miejscem Postojowym w Cenie Odkryj luksus mieszkania w sercu Wrocławia, które spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

415 000 zł35 m² 11 976,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania kawalerka 32m położona przy ul.Gorlickiej na Psim Polu, osiedle zamknięte, budynek z 2010 roku. Niedaleko przystanek, komunikacja miejska, liczne sklepy, galerie, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

595 287 zł48 m² 12 324,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania dwupokojowego z tarasem i ogródkiem, znajdującego się w spokojnej okolicy. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

762 100 zł39 m² 19 318,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec, powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, słoneczne, świeżo wykończone mieszkanie (nowe) w cichej, spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia, zaledwie 1,3 km od Centrum Handlowego korona, ul. Rycerska 15 Uwaga: prezentowane zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

564 500 zł37 m² 15 252,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 151 528 zł84 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie pięciopokojowe o projektowanej powierzchni 83,90 m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku z windą. Otoczenie: inwestycja mieści się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

757 000 zł65 m² 11 720,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok/lux/balkon/komórka/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Borek,Wrocław

799 000 zł49 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Świetne mieszkanie w pożądanej lokalizacji. W ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,68 m2 usytuowane na parterze budynku z 2016 roku. Do lokalu przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

749 500 zł56 m² 13 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie W inwestycji premium przy parku! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 56,40 m2 z balkonem, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 901 zł36 m² 17 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Ponad 50 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,28m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

596 000 zł44 m² 13 505,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 mkw zlokalizowane przy ul. Jemiołowej we Wrocławiu. Mieszkanie w nowym budynku z 2010 roku. Fantastyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For information in English please call or write. Nowy blok, stare Miasto, ul. Tęczowa. Do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 41m2 w nowej inwestycji "halo Apartamenty". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

595 281 zł48 m² 12 375,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 099 000 zł98 m² 11 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

. Na sprzedaż przestronne, słoneczne i bardzo komfortowe mieszkanie, położone w prestiżowej, dobrze skomunikowanej a zarazem cichej części Wrocławia, na Ołtaszynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania pod klucz w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

3 100 zł54 m² 57,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej, w dzielnicy Wrocław-Krzyki na osiedlu Grabiszyn. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

542 460 zł52 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości cena promocyjna! Mieszkanie o powierzchni 51,91 m2 Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: - spokojna i cicha okolica - Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

782 800 zł84 m² 9 370,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie wrocław ołtaszyn zwycięska 2 pokoje 70M2- taras 8M2- piwnica 14M2 2 piętro Polecam Państwu przepiękny apartament na Ołtaszynie ul. Zwycięska 40 we Wrocławiu. Eleganckie i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

799 000 zł84 m² 9 564,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

684 826 zł38 m² 18 097,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością spełnimy Twoje marzenie, a najlepszym wyborem będzie zamieszkanie w prestiżowej, a zarazem kameralnej inwestycji premium. wysoka jakość wykończenia części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie przy alei Śliwowej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Maślicach w bliskiej odległości od parku i rzeki. Mieszkańcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 900 zł50 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w prestiżowej lokalizacji Wrocławia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowym budynku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Jagodnie. Pierwszy najem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

592 049 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł73 m² 12 315,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

547 336 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże Wielkie Ilość pokoi: 2 Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładnie wykończone mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 2014 roku. Zadzwoń i umów się na prezentację. tel. Mieszkanie o pow. 55m2 na które składa się; - pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

930 000 zł71 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Fabryczna, stabłowice, ul. Arbuzowa Nowoczesny apartament o powierzchni 71 m2 (3 pokoje) położony w budynku z 2012 roku na 1 piętrze w zielonej części Stabłowic. Praktyczny układ.