dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

1 048 770 zł84 m² 12 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania pięciopokojowego z tarasem i ogródkiem, znajdującego się w spokojnej okolicy. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

1 950 000 zł105 m² 18 571 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zdjęcia poglądowe luksusowy apartament O pow. 105 M2 Z dwoma tarasami Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

999 000 zł63 m² 15 799,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 63 m2 w okolicach ul. Przyjaźni we Wrocławiu. W cenie mieszkania miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cukrowa

Krzyk,Wrocław

539 900 zł33 m² 16 571,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 32,58m3. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2016r nieopodal ul. Cukrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, na wynajem mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Kępa Staromiejska przy ul. Zdrowej we Wrocławiu, dzielnica Stare Miasto, z monitoringiem i ochroną, na piątym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

721 965 zł60 m² 12 012,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Narożne mieszkanie z możliwością wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

792 897 zł60 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*nowa niższa cena!* Zapraszam do oglądania mieszkania wśród pięknej, historycznej zabudowy Wrocławia! Lokalizacja tuż obok nadodrzańskich wałów. Jeżeli uważasz, że to miejsce dla Ciebie, umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni ponad 73m2 z balkonem w kameralnej składającej się tylko z 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie 55 mkw, duży balkon, garaż. Oferta Premium dla wymagającego klienta. Tuż przy Parku Grabiszyńskim, szkoła Międzynarodowa atut, wroclaw International School wis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem Położone w bardzo dobrej lokalizacji. Do wynajęcia od 1.08.2024r. - gotowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szałwiowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie około 100 m2 w okolicach ul.Szałwiowej Wrocław ( dzielnica Lipa Piotrowska) Mieszkanie jest 2 poziomowe bez skosów, może być 3 lub 4 pokojowe (po wstawieniu ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie 56m2 * wysoki parter * zamknięte i monitorowane osiedle * mieszkanie środkowe, dobrze docieplone, znikomy pobór energii cieplnej w zimie *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

414 999 zł32 m² 13 103,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023 Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 513,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Skrzydlatej na Gądowie Małym. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z 2009r. Usytuowane jest na 4 z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 24,94m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

625 000 zł39 m² 15 943,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie okolicy ulicy Stabłowickiej. Położone jest w niskim bloku, na 1. piętrze z windą, ekspozycja zachodnia, duży balkon, widok na skwer, za nim na rzekę. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

537 100 zł25 m² 21 288,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

538 508 zł44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z balkonem! Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,59 m2 - Sypialnia - 11,17 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

878 990 zł63 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

lux / 3 pok / muchobór / taras Piękne komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie, na osiedlu Orion II, w bardzo spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na niedawno wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kminkowej. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych łazienek, dwóch aneksów, przedpokoju i ogrodzonego intymnego tarasu. Ponadto są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Psie Pole,Wrocław

899 000 zł71 m² 12 742,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas! Mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami na drugim piętrze przy ulicy Rychtalskiej na osiedlu zamkniętym. Podłogi wykończone z należytą starannością panelami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

789 000 zł45 m² 17 475,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 45,15 m, ekspozycja południowa, widok na Most Dmowskiego, rzekę, drzewa - najbliższe budynki są dopiero za rzeką. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, muszla klozetowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 999 zł45 m² 13 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

520 306 zł44 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Nowa promocyjna cena! Mieszkanie w inwestycji położonej w spokojnej okolicy, do własnej aranżacji. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 012 828 zł46 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,46m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

730 000 zł59 m² 12 372,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59m2 na wrocławskim Jagodnie. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *pokój *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

542 922 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni ponad 44m2 z balkonem w kameralnej składającej się tylko z 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

1 061 450 zł86 m² 12 400,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle w zielonej części Oporowa - inwestycja przyciąga swoim kameralnym klimatem. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie m.in. klub mieszkańca, który pozwoli na spędzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

645 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 38 m2, 2-pokojowe w ostatnim etapie osiedla Olimpia Port. Stan mieszkania - do wykończenia: - ściany pomalowane na biało - instalacja hydrauliczna łazienki ukryta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50m2 z prawie 37m2 ogródkiem w kameralnej składającej się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

329 000 zł27 m² 12 396,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament w nowym budownictwie. Oferta skierowana jest do osób, które poszukują gotowca pod inwestycję!. Świetne roi - zwrot z inwestycji Bez wkładu finansowego Pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

499 000 zł38 m² 13 056 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,22 mkw położone we Wrocławiu na osiedlu Lipa Piotrowska (psie Pole). Mieszkanie znajduje się na drugim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

672 702 zł70 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji na osiedlu Lipa Piotrowska. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

599 000 zł40 m² 14 804,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pok**nowe budownictwo**balkon 10M2!** Cena: 599.000 zł do negocjacji To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,46m2 znajduje się na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

2 800 zł48 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tel. -wolne od zaraz- -drugi wynajem W historii mieszkania- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Ameriga Vespucciego 13 - (psie pole-Swojczyce-Olimpia Port). /Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

653 499 zł51 m² 12 838,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania! | 2 pok | taras | garażx2. Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane przy ul. Bylinowej w nowym bloku we Wrocławiu o powierzchni 50,91 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

612 125 zł45 m² 13 724,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Rozkładowe mieszkanie z dużym ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Grabiszyn,Wrocław

749 997 zł41 m² 18 472,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas! Słoneczne i komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie blisko centrum -> powierzchnia 40,6 m2 -> 2 pokoje -> balkon -> umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

599 000 zł45 m² 13 179,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,26 m2 we Wrocławiu na osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze na zamkniętym osiedlu, pomiędzy budynkami jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego z ogródkiem i balkonem! Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

1 119 000 zł78 m² 14 273 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 78,40m , położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla rodzin i osób.