dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,15 m , położone we Wrocławiu, na malowniczej Różance, przy ul. Młynarskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

663 003 zł52 m² 12 799,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maslice piekne 2 pokoje Rozklad 51m2/garaz /2012!top! Maślice- piękne 2 pokoje z oddzielną kuchnią, garażem, tarasem, w zielonej okolicy Do sprzedania gotowe do zamieszkania 2 pokojowe (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

3 200 zł73 m² 44,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od 1.03! Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkania na wynajem, znajdujące się w spokojnej, rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

492 476 zł54 m² 9 119,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

815 000 zł67 m² 11 696,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament o powierzchni 67,22m2. Apartament znajduje się na 2 kondygnacji, w jednym z dwóch budynków, w którym łącznie są tylko cztery apartamenty, a w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Klecina,Wrocław

614 995 zł44 m² 14 111,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pok | Klecina- jutrzenki | od zaraz!. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - Klecina - Jutrzenki, w pobliżu parku Klecińskiego. Spokojne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

721 074 zł50 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam świetną inwestycję w samym centrum Wrocławia. Osiedle powstało na Starym Mieście, co zapewnia: - doskonałą komunikację, - o krok od centrum i tętniących życiem arterii, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

770 000 zł64 m² 11 962,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Semaforowej we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Postępowa

Muchobór Wielki,Wrocław

1 140 000 zł88 m² 12 920,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania 4-pokojowego o powierzchni około 90 m2. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej dzielnicy Wrocławia Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M. Postojowe I taras I wysoki standard Zapraszam do zapoznania się z tym kompaktowym i komfortowym mieszkaniem w inwestycji Nowa Manufaktura. Na powierzchnię 29 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cooka

Psie Pole,Wrocław

837 000 zł54 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie na cenionym i popularnym osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Nowoczesne budownictwo (2018 rok). W pełni wyposażone i umeblowane. Osiedlowa siłownia i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Swojczyce,Wrocław

719 993 zł60 m² 11 981,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony |. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwidzyńska

Kowale,Wrocław

779 304 zł68 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe z ogródkiem do odbioru w 2023. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Czteropokojowe mieszkanie w kameralnym budynku o powierzchni 68,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

983 810 zł75 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Narożne mieszkanie z osobna kuchnią. Idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą. Mieszkania dla max 2 osób! Lokalizacja : Wrocław / Fabryczna / Grabiszyn / ul. Inżynierska Mieszkanie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Szczepin,Wrocław

518 000 zł31 m² 16 900,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

755 003 zł57 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Żerniki nowe /3 pokoje apartament/56m2./2xGARAZ! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55.81 m2 przy ulicy Tadeusza Brzozy. Zbudowane w 2017 roku. Nowoczesne budownictwo z windą. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

381 305 zł33 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie z tarasem i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł51 m² 11 038,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu mieszkania na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

610 470 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,14m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 199 724 zł124 m² 9 675,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy skrajny szereg z ogrodem, znajdujący się na osiedlu Małe Wilczyce. Ta część inwestycji została oddana do użytku w 2021 roku. Nieruchomość posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

649 999 zł47 m² 13 894,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./taras/parter/od zaraz! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym piętrze. Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

969 000 zł74 m² 13 094,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Szczepin,Wrocław

4 700 zł58 m² 81,71 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne Mieszkanie do Wynajęcia w Sercu Wrocławia! Zapraszamy do wynajęcia nowocześnie wykończonego i w pełni wyposażonego mieszkania przy ul. Podwale 1a/10 we Wrocławiu. Ta unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Pierwszy najem! Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

607 014 zł60 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z balkonem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem z widokiem na rzekę w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

861 085 zł38 m² 22 737,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

570 618 zł55 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp258-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przyjemny balkon od strony południowej media Z miasta W sąsiedztwie tramwaje, autobusy osobne pokoje - W pełni pokoje rozkładowe super lokalizacja /gaj/ krzyki/ uczelnia medyczna zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

910 000 zł60 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania, gotowego do zamieszkania (możliwość sprzedaży z umeblowaniem), w świetnej lokalizacji (szybki wyjazd na obwodnicę i aow). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

881 225 zł64 m² 13 834 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Narożne mieszkanie z wielkim ogrodem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

699 009 zł68 m² 10 294,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Maslice piekne 2-3 pokoje 67m2/2011/m.post!TOP POLECAMY na mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 67 mkw znajdujące się na ul. Brodzkiej we Wrocławiu, dzielnica pracze odrzańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 644 000 zł101 m² 16 229 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 138 000 zł50 m² 22 943,60 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny, 2-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 49,6m2. Nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Na Grobli

Rakowiec,Wrocław

3 150 zł43 m² 73,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z klimatyzacją W centrum Dostępne od lutego - nieruchomość o powierzchni 42 m składa się z 2 pokoi i salonu z aneksem kuchennym. Z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 389 000 zł87 m² 15 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 487,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./HIT/PARKING/BALKON/KOMÓRKA Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij