dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

16 000 zł118 m² 136 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. licencja pfrn nr 28332 Na wynajem luksusowy apartament na wodzie z tarasem na dachu. Otoczenie: luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

849 999 zł63 m² 13 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór Wielki/3pok./lux./balkon/parking/komórka Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

595 750 zł46 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,5 m2 na Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

659 000 zł51 m² 12 972,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji dzielnica Wojszyce we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

849 944 zł96 m² 8 867 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

629 680 zł46 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 46,30 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murowana

Kowale,Wrocław

593 000 zł47 m² 12 617 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam Mieszkanie 47 mkw - 2pokoje mieszczące się na 2/2 piętrze w budynku z 2018roku na wrocławskich. Kowalach, mieszkanie składa się z" -salonu z otwarta kuchnia i wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od 10 grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

583 197 zł50 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Słoneczne i narożne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o projektowanej powierzchni 49,85 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

959 044 zł73 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe mieszkanie z charakterem. Niebanalne, dla osób ceniących indywidualizm. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Swojczyce,Wrocław

1 322 000 zł88 m² 15 023 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Piękny apartament 4 - pokojowy Z widokiem na rzekę na 2 piętrze W zielonej okolicy Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sterowcowa

Gądów Mały,Wrocław

769 000 zł62 m² 12 403,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Parku Zachodniego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m 2 na 2,5 piętrze budynku z 2006 r. - osiedle Gądów Mały (dzielnica Fabryczna) we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

499 008 zł43 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej 38. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

515 000 zł39 m² 13 178,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Miniapartament w zacisznym kącie Fabrycznej, doby dojazd. Możliwość odliczenia vatu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Psie Pole,Wrocław

455 808 zł36 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe w III Kwartale 2025 Dwupokojowe Mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł66 m² 66,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 3 pokojowy apartament 66 m kw Wysoki standard w rewelacyjnej lokalizacji, 10 min pieszo do Starego Rynku ulica Świdnicką .Mieszkanie czyste ,zadbane, podłogi z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

542 459 zł52 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp278-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potokowa

Fabryczna,Wrocław

829 000 zł71 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,24 m2 znajdujące się na wrocławskich Maślicach przy Ulicy Potokowej 26. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

609 000 zł53 m² 11 521 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.86 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

492 558 zł26 m² 19 316 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

554 998 zł38 m² 14 760,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Premium/jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./LUX/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony zachodniej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

489 001 zł33 m² 14 711,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Okazja Jagodno 2pok- 33,26 m2 Taras. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie, bardzo przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie, osiedle Nowa Toskania ul. Buforowa, wrocław. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 998 zł42 m² 14 624,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż!. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze. Jego atutem jest bardzo cicha okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stabłowice,Wrocław

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje 56,82 m2 z miejscem garażowym i balkonem Zlokalizowane na ulicy Łomnickiej na Stabłowicach. Mieszkanie jest usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

428 990 zł24 m² 17 852,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki. Hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

669 999 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Spizowa Grabiszyn/ park Nowy blok /garaz! Poleamy ładne mieszkanie przy ulicy Spiżowej we Wrocławiu. Nieruchomość jest z roku 2009 i ma powierzchnię 52,23 m2, na którą składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

588 720 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Z rynku pierwotnego sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 44,60 m2 w nowoczesnym budownictwie i doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł53 m² 14 434 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Corte verona 3 pokoje lux /53m2/garaz/top Polecamy na przedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy (obecnie 2 pokoje - możliwość przywrócenia do stanu 3-pokojowego) o powierzchni 53 m2, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł55 m² 13 676,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Top lokalizacja/plac bema/3pok/rozkład. Polecam na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w topowej lokalizacji ul. Jedności Narodowej, o powierzchni 54, 84m2. Idealne pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł35 m² 16 329,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Centrum Nowy blok 2 pokoje premuim Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m 5 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2015 rokuwrocław, śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

739 990 zł64 m² 11 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Muchobór Wielki/3pok./hit/garaż/balkonX2/komórka Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim (ul. Rakietowa). Usytuowane na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

849 999 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje / ogródek,taras / wysoki standard/ krzyki!/park premium Polecamy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wietrznej (krzyki) na parterze, w pełni wyposażone, dwustronne, z wygodnym biurkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

644 905 zł63 m² 10 252,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa piotrowska/3pok./LUX./GARAŻx2/BALKON/TOp Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

675 000 zł60 m² 11 287,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 59,8 m2 zgodnie z księgą wieczystą wykonaną przez cenionego dewelopera milart! Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

785 000 zł58 m² 13 534,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

1 190 000 zł80 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 5 pokojowe z balkonem na pięknym osiedlu przy Odrze. Opiekun nieruchomości: telefon Nieruchomość o powierzchni 79,54 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ok. 19,6 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium/ Krzyki/ 2-pok/ 43 m2 / Duża piwnica Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym, 2 piętrowym bloku znajdujące się na ul. Zwycięskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

609 990 zł46 m² 13 249,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wojszyce/2pok./lux./balkon/tramwaj/autobus/okazja Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą o powierzchni: około 46 m2 w Wojszycach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 005 zł70 m² 12 787,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. .!.TOP/2016r Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł39 m² 77,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

@witajwiglica Eleganckie mieszkanie typu studio do wynajęcia w samym sercu miasta! To mieszkanie oferuje wygodę, bezpieczeństwo i luksusowy styl życia. Położone na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

920 677 zł75 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.