dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:11/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam stylowe mieszkanie, w prestiżowej lokalizacji atal towers II, tuż nad Odrą, zaraz obok wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł56 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cesja praw z umowy deweloperskiej! Kupujący nie płaci podatku pcc! Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

785 548 zł64 m² 12 216,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Działoszyńskiej na Wrocławskich Swojczycach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada duży ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

955 950 zł60 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 60,02m2 znajduje się na 2 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł42 m² 14 628,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze. Jego atutem jest bardzo cicha okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

1 049 350 zł68 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, lasów jak i wielu tras pieszo rowerowych. Układ nieruchomości: - salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

475 400 zł42 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

781 695 zł60 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 59,9m2 znajduje się na 4 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchnie 37 m2. Najważniejsze informację: - wysoki standard mieszkania - nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu - budynek jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

1 750 zł23 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w dzielnicy Fabryczna. *Mieszkanie składa się z przedpokoju z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki. *Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją unikalny widok Z XVI piętra w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania przepiękny urządzony, apartament 3-pokojowy na Muchoborze Wielkim, na osiedlu z 2009r. Mieszkanie położone jest na ostatnim (3) piętrze i składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

800 416 zł62 m² 12 895 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg218-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - narożne 2 -stronne - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - długi aneks kuchenny prawie 5m - balkon 10m2 - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

616 000 zł45 m² 13 568 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje , nowoczesne osiedle we wrocławiu! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 45,40 m2 znajduje się na 5 piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

842 700 zł65 m² 12 964,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowskiego

Biskupin,Wrocław

6 000 zł85 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, 4 pokojowe na Biskupinie. Mieszkanie znajduje się na parterze, kameralnego budynku na ul.Orlowskiego. - przestronny salon, jadalnia i kuchnia - trzy osobne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

609 000 zł51 m² 11 832,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.47 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni: 160 m2 z Balkonem i dwoma miejscami parkingowymi, położone na Jagodnie we Wrocławiu mega okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

556 979 zł52 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp240-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV kwartał 2024 roku - zakup od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

839 711 zł71 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg219-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - 2 łazienki- jedna przynależna do sypialni - długość aneksu ok 6m - korytarz z miejscem na dużą szafę - balkon 22m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

475 057 zł29 m² 16 518 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 28,76m2 znajduje się na 5 piętrze 7 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

548 208 zł62 m² 8 842,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

565 800 zł41 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

639 288 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp265-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - duża łazienka ok.5,4m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

658 700 zł69 m² 9 546,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów i wysokich sufitów! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

791 630 zł60 m² 13 198 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 59,98m2 znajduje się na 5 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

587 255 zł42 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z ogrodem 2 pokojowe mieszkanie na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 569 000 zł102 m² 15 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

635 851 zł56 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

865 001 zł63 m² 13 773,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Maslice 3 opok/apartament z tarasem i ogrodem 62m Prezentujemy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na parterze z przylegającym ogródkiem, zlokalizowanego w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

739 000 zł60 m² 12 255,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

486 000 zł35 m² 14 058,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpieczny kredyt2%/ garaż/ prawie 40m2/ balkon Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura w całości pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miodowa

Leśnica,Wrocław

699 900 zł65 m² 10 767,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Wykończone - gotowe do zamieszkania. Wysoki standard, dwustronna ekspozycja Możliwość szybkiego wprowadzenia się skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

818 900 zł69 m² 11 850,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowy apartament, znajduje się na 6 piętrze, o metrażu 37 mkw, z dużym balkonem, oraz miejsca postojowe pod blokiem za szlabanem, tylko dla mieszkańców. Idealne miejsce dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rymarska

Borek,Wrocław

4 500 zł71 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH, PLEASE SCROLL DOWN*** Dostępne od zaraz duże 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy z komfortowym dojazdem do centrum! Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

549 900 zł36 m² 15 207,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie zadbane, rozkładowe mierzące 36,16m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

989 896 zł77 m² 12 801 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - duży balkon ok 20m2 od strony południowej - przestronny przedpokój miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Borek,Wrocław

5 400 zł81 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Ogrody Hallera - 3 pokojowe, 2 balkony, garaż osoba prowadząca tel. *** wolne od zaraz *** Do wynajęcia 3pok luksusowy apartament o pow. 80,6m2 w prestiżowej inwestycji Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

508 970 zł46 m² 10 948 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Cicha spokojna okolica * Gotowe do odbioru powrót do sprzedaży! Idealne na start mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij