dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poświętne,Wrocław

937 880 zł75 m² 12 557 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klasyczny, dwustronny układ, dwa balkony, przestronne sypialnie i 34 m2 salonu! Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: cicha i zielona, północna część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 876 692 zł108 m² 17 418,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana na wrocławskim Kleczkowie, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

805 372 zł49 m² 16 303,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z oddzielną kuchnią z widokiem na rzekę. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest nad samą rzeką Odrą, dookoła mnóstwo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

691 720 zł62 m² 11 193 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Nieruchomości Magdalen tel. Narożne trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 27,4 m2 Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 214 015 zł91 m² 13 294,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Jeśli szukasz dużego, 5- pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji i z komfortowym dojazdem do centru miasta - ta oferta jest dla Ciebie. 5- pokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 048 000 zł61 m² 17 068 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,40 m2 z loggią, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

474 100 zł39 m² 12 288,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,58 m2 plus balkon 4,95 m2 Otoczenie: inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Wrocławia, w otoczeniu znakomitych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

999 696 zł95 m² 10 553 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Północy Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

589 404 zł33 m² 17 631 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Studio do wykończenia we własnym zakresie, z częścią sypialnią i dzienną, zlokalizowane na IV piętrze w nowej inwestycji, której zakończenie budowy zaplanowane jest na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 067 682 zł59 m² 18 139,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 telefon Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 58,86 m2, z balkonem znajduje się na 7 piętrze w 7-piętrowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

714 473 zł51 m² 13 935 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doradca Klienta: tel. 602 101 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 znajdujące się na parterze. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się na Wrocławskich Krzykach, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

683 020 zł50 m² 13 639 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego z dużą loggią w prestiżowej lokalizacji Wrocławia - Browary Wrocławskie. Układ funkcjonalny lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

662 400 zł37 m² 17 985 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 36,83m2. Położone na osiedlu Ołbin. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Ołbinie. W okolicy dużo sklepów, lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 243 000 zł82 m² 15 109 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,27 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 302 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie w stanie deweloperskim. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn wśród budynków o niskiej zabudowie. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

507 000 zł36 m² 14 230 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość dla singla lub pary na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do własnej aranżacji - stan deweloperski. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

849 000 zł59 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta: tel: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajduje się na VI piętrze w X piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu przy rzece Układ pomieszczeń: - salon z kuchnią 23,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka z ogródkiem, w samym centrum miasta. Możliwość wykończenia pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

689 000 zł51 m² 13 381 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja położona w malowniczej, zielonej okolicy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

789 000 zł49 m² 16 151 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 48,85 m2 z balkonem, położone na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

972 374 zł86 m² 11 274 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 082 528 zł92 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc. Parter domu w kameralnej zabudowie, z ogrodem o wielkości 30 m. Mieszkanie o pow. 92,13 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

971 395 zł52 m² 18 847 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w lokalizacji, która umożliwia dostęp do pełnej gamy miejskich udogodnień. - 7 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 108 080 zł70 m² 15 794 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,16 m2 znajdujące się na czwartym piętrze nowej, prestiżowej inwestycji! Otoczenie nieruchomości: śródmieście, jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Księże Wielkie,Wrocław

702 048 zł73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkania w wyjątkowej inwestycji w Radwanicach, tuż pod Wrocławiem! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest w podwrocławskich Radwanicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł31 m² 15 937,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konińska

Żerniki,Wrocław

894 925 zł81 m² 11 099 zł/m²

 

Piętro:7/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

865 118 zł62 m² 13 963 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie w sąsiedztwie rzeki! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 225 000 zł82 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

810 870 zł84 m² 9 689 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Jasne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 83,69 m2, zlokalizowane na zielonych Maślicach we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 120 000 zł62 m² 18 161 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w sercu dynamicznej dzielnicy Krzyki! Opiekun oferty Licencja pfrn nr 29569 Tel. Otoczenie nieruchomości: osiedle znajduje się w centrum miasta w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł60 m² 13 748 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym, narożnym balkonem i dwoma łazienkami. Termin oddania: 3 kwartał 2025 r. Doradca klienta: opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

370 350 zł40 m² 9 258,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

729 000 zł51 m² 14 396 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 50,64 m2 z balkonem, położone na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

566 443 zł30 m² 18 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekunka oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest przy malowniczych uliczkach Starego Miasta, 5 minut spacerem od budynku Dworca Głównego. Na wyciągnięciu ręki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

485 000 zł38 m² 12 834 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie 37,39 m2 na 2 piętrze w budynku z windą. Otoczenie nieruchomości Nowoczesne inwestycje znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

916 110 zł94 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania w nowej inwestycji na Lipie Piotrowskiej Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

545 643 zł27 m² 20 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w centrum miasta w nowym budownictwie no własnej aranżacji! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w centrum miasta, w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

629 795 zł40 m² 15 674 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Kleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 141 212 zł91 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane jest między Parkiem Południowym a Klecińskim. W najbliższej okolicy jest dostępna pełna infrastruktura handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

548 620 zł39 m² 13 959,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doradca Klienta: tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 4 piętrze budynku, o powierzchni 39,3 m2. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja zlokalizowana jest na.