dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

924 ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 302 zł27,66 m² 20 437,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 052 zł74,78 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, schowka, łazienki, wc i tarasu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 320 zł62,77 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 930 zł48,95 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

530 936 zł34,93 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - wyróżniki: - cenie mieszkania: inteligentny system Smart House- bez dodatkowych opłat, pozwalający na oszczędność energii do 30 % - ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł62,63 m² 14 354,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 693 zł37,33 m² 15 930,71 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia | obok Arkad i Sky Tower | bez prowizji i pcc Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 37,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł65,18 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m z dużym ogrodem- 114 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Dmowskiego 21

Kępa Mieszczańska Wrocław

578 886 zł32,34 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dedykowane na wynajem lokale zostały zaprojektowane w trosce o oczekiwania swoich właścicieli oraz wynajmujących je osób. Wykończone w wysokim standardzie oraz wyposażone w osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego 21

Kępa Mieszczańska Wrocław

699 424 zł39,74 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament inwestycyjny numer 53/1 na parterze w budynku 1 w Inwestycji Kępa Park - apartamenty inwestycyjne Dewelopera atc Development Ostatnie dostępne apartamenty, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego 21

Kępa Mieszczańska Wrocław

724 710 zł41,65 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Kępa Park oferuje również apartamenty dwulokalowe. Dedykowane na wynajem lokale zostały zaprojektowane w trosce o oczekiwania swoich właścicieli oraz wynajmujących je osób. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 950 zł55,81 m² 13 473,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 138 zł61,14 m² 13 299,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2016 roku z windą na Przedmieściu Oławskim 6 minut do Dworca głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 149 zł39,66 m² 15 182,78 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat, wykończony pod "klucz", położony zaledwie 3 km od Starego Miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł45,76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,53m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 404 zł66,85 m² 13 199,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 136 zł56,14 m² 13 255,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Przytulne mieszkanie o powierzchni 56,14 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z możliwością aranżacji strefy jadalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 050 zł65,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 990 zł99,67 m² 11 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 99,67 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 172 zł30,26 m² 13 191,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam! Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie wraz z ogródkiem i miejscem postojowym. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Planowany termin przekazania kluczy: lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

234 850 zł33,55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,55m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

529 866 zł30,58 m² 16 188,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł53 m² 16 188,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 3 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł56,89 m² 13 183,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Południk 17 przy ul. Braterskiej we Wrocławiu. Stan deweloperski. Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu. Zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41,38 m² 21 749,64 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2 pokojowy , jasny apartament o powierzchni 41,38 m2 w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! Wyjątkowa nieruchomość na cel własny -mieszkaniowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 669 zł56,04 m² 12 217,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 284 zł52,77 m² 14 123,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na południowych Krzykach. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 417 zł58,03 m² 13 172,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,03 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 104 160 zł78,26 m² 26 886,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 78 m z balkonem | Park Szczytnicki | Zalesie - Śródmieście Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m z dużym prywatnym balkonem, położone przy al. Ludomira.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł64,08 m² 13 249,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie 64,08 m z ogromnym 12,40 m balkonem Wrocław, sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 233 zł55,66 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,66m2 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł39,72 m² 17 119,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze nowoczesnego budynku w Wrocławiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł49,37 m² 12 112,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

1 048 463 zł89 m² 11 780,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru Apartament ze świetną komunikacją z całym miastem i tylko 15 minut do Rynku. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł31,04 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wrocław | stare miasto | spichlerz granario Historyczne serce miasta | Inwestycja Aparthotel | Unikatowa rewitalizacja | Prestiżowy adres | Budynek-ekosystem | Gotowy biznes ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł51 m² 10 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego.