dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

933 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

760 500 zł92 m² 8 259,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 257 469 zł82 m² 15 402,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy Apartament na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z widokiem na wodę. Duży, rozkładowy układ, w którego skład wchodzi - salon z aneksem kuchennym o pow. 28,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

888 999 zł77 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 77,05 m usytuowane na 3 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

549 000 zł32 m² 16 897,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

812 808 zł57 m² 14 175,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

509 000 zł33 m² 15 466,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! Miejsce postojowe gratis! Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

889 000 zł77 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 949000 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

760 925 zł51 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Ustawne mieszkanie z dwoma loggiami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

557 745 zł45 m² 12 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

869 189 zł53 m² 16 387,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, 2-pokojowe o łącznej powierzchni 53,04m2. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

544 350 zł42 m² 12 994,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 41 m - rynek pierwotny, gotowe do odbioru! Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 41 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kleczków,Wrocław

679 029 zł47 m² 14 490,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Leśnica,Wrocław

640 000 zł128 m² 5 003,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prestiżowe bezczynszowe mieszkania dwupoziomowe z ogródkami - Żurawiniec pod Leśnicą 0% prowizji | 0% pcc | Oferta dostępna również dla obcokrajowców Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

992 405 zł48 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiż i komfort w sercu miasta Marzysz o mieszkaniu, które łączy elegancję, wygodę i dostęp do udogodnień na najwyższym poziomie? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

766 309 zł52 m² 14 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

760 500 zł92 m² 8 259,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

787 325 zł71 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,64 m usytuowane na 2 piętrze. Opis mieszkania: trzy ustawne sypialnie w przedpokoju miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

612 687 zł61 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,33 m usytuowane na 1 piętrze. Opis mieszkania: - dwie ustawne sypialnie - przestronny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

658 240 zł43 m² 15 230 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

859 614 zł44 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:20/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 20 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

569 000 zł31 m² 18 522,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona * Spokojna okolica teraz niższa cena! cena przed promocją 950000 zł Parterowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

526 020 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

889 000 zł68 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie z dodatkowym wc, garderobą i balkonem! Metraż 67,79m2 / 3 piętro / winda / ekspozycja wschodnia / Oferta bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 009 000 zł80 m² 12 679,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie w kameralnym budynku Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

959 000 zł76 m² 12 670,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 125 544 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 4 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

729 943 zł56 m² 13 067,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,9m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskich krzykach/partnice. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

748 078 zł66 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

610 966 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Księże Małe,Wrocław

405 000 zł36 m² 11 398,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy, gotowego jeszcze w tym roku i z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

714 877 zł65 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025