dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

925 ogłoszeń

435 000 zł34,33 m² 12 671,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34.33 m w nowym bloku z 2023 roku w stanie deweloperskim Mieszkanie na 1 piętrze - środkowe, bardzo ciepłe, mimo zakręconego ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 807 zł71,97 m² 29 092,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa lokalizacja. Nagrodzona inwestycja. Wysokiej klasy apartamenty. W tym miejscu świat zewnętrzny zwalnia. To przestrzeń, która pozwala odpocząć, cieszyć się chwilą i wrócić do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 410 zł55,66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na dynamicznym osiedlu Nowy Dwór wraz z wieloma punktami usługowo - handlowymi, rekreacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł37,07 m² 15 241,44 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na I piętrze nowoczesnego budynku znajdującego się w ścisłym centrum Wrocławia. Klucze już za kilka miesięcy. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

882 244 zł75,47 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowy lokal użytkowy/kawalerka o wysokości 5 m, z dodatkową antresolą pełniącą funkcję sypialni / strefy relaks. Możliwość wykończenia pod klucz. English description below - please.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,26 m2, położone jest na 1 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł66 m² 11 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z 2 balkonami i 2 miejscami garażowymi - ul. Kaparowa Posiadamy kontakt do firm z branży budowlanej oraz architektów wnętrz! Na sprzedaż nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 003 zł44,02 m² 13 266,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,02m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 242 zł92,99 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 92,99 m2 + balkon o powierzchni 20,04 mkw. Mieszkanie znajduję się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla rodziny 2+2 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze. Lokal posiada prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł56,63 m² 11 901,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 56,33 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe I Bez prowizji. Planowany odbiór: luty 2026 r. Idealne dla: rodziny 2+1 inwestora (świetna lokalizacja pod wynajem) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 247 002 zł78,09 m² 15 968,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 800 zł118 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 215 zł43,55 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! Możliwość wykończenia mieszkania w 30 dni - wykończone mieszkanie sprzedawane jest wtedy za 14 900 zł/m2. Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

493 641 zł38,90 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu! To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja na start. Odkryj funkcjonalną przestrzeń, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł28 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż kompaktowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie. To 28,34 m , które wykorzystano maksymalnie efektywnie bez straty przestrzeni na zbędne korytarze. Układ: pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 367 993 zł153,10 m² 8 935,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,30 m² 16 186,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 33,3 m | Inwestycja Południk 17 | Smart Home | Gotowe Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m w nowoczesnej inwestycji Południk 17 od Archokom. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł54 m² 18 148,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Układ pomieszczeń: salon 24,37 m2 Pokój 12,76 m2 Przedpokój 5,62 m2 Łazienka 4,76 m2 Kuchnia 6,58 m2 Lokalizacja : Port Popowice, ul. Białowieska 105, 7 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 235 zł80,15 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie życie, o jakim zawsze marzyłeś - w przestronnym, funkcjonalnym apartamencie, który łączy zalety domu szeregowego z wygodą mieszkania w apartamentowcu. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 695 zł34 m² 16 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz mieszkania, które będzie pracować na siebie od pierwszego dnia najmu? Ta 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

852 381 zł74 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

636 375 zł51 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, ciszę i świetną komunikację z centrum? Ta oferta to idealny balans między kompaktowym metrażem a maksymalną użytecznością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

561 006 zł35 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

879 000 zł72 m² 12 140,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Teraz niższa cena! cena przed obniżką 979 000,10 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 080,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Fabryczna,Wrocław

558 223 zł45 m² 12 290,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat, wykończony pod "klucz", położony zaledwie 3 km od Stare Miasta. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

539 232 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Krzyki,Wrocław

1 263 222 zł89 m² 14 141,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

744 090 zł41 m² 17 999,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc Zakończenie budowy: 1q2026 Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i nieograniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

525 875 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Farna

Psie Pole,Wrocław

640 000 zł64 m² 10 043,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie do własnej aranżacji w nowej plombie niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

467 586 zł37 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat wykończony pod klucz, położony zaledwie 3 km od Stare Miasto. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 170 000 zł80 m² 14 606,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie na Racławickiej w nowym budynku z 2024 r. w bliskiej odległości do Międzynarodowej Szkoły atut Mieszkanie o pow. 80,1 m2 w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Żerniki,Wrocław

879 860 zł75 m² 11 733 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

795 600 zł58 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.