dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

494 000 zł47 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Inżynierskiej, przy Parku Grabiszyńskim. Mieszkanie do drobnego remontu, idealne dla rodziny ale też jako zakup inwestycyjny ze względu na świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

575 000 zł61 m² 9 494,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy w Śródmieściu - blisko Ogrodu Botanicznego. Mieszkanie składa się : - 1 pokój 24,5 m2 -2 pokój 23 m2 - kuchnia 7,3 m2 - łazienka z wc 2,5 m2 - nyża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

742 900 zł61 m² 12 259,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Popowice | 3 pok | Po remoncie! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 60,6 m z balkonem we Wrocławiu przy ul. Niedźwiedziej. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Biskupin,Wrocław

698 000 zł54 m² 12 807,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie z duża kuchnią o powierzchni 54,5 m2 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku Śródmieście na Biskupinie. Lokal składa się: - salonu (ok. 16 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

429 000 zł34 m² 12 806 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Chorwackiej na osiedlu Różanka. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła podstawowa nr 50, przedszkole i żłobek. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Srebrny

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł45 m² 14,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się z trzech pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni i łazienki, posiada także balkon. Do mieszkania dodatkowo przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, 49 m2 na 1 piętrze. Właśnie skończył się remont generalny, zostały wymienione wszystkie instalacje - hydrauliczna i elektryczna, są nowe podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

515 000 zł34 m² 15 281,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskich Krzykach, tuż obok Sky Towera. Oferta idealna zarówno dla inwestora, jak i osób poszukujących komfortowego mieszkania na start. Dzięki świetnemu rozkładowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł58 m² 14 387,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

| idealne pod inwestycję! | | Dwie kawalerki w samym sercu Wrocławia | | Kuźnicza 34 | Zapraszam Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą "dwupaku" kawalerek, znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

869 000 zł50 m² 17 311 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, znajdujące się w centrum Wrocławia. Nieruchomość przeszła ostatnio gruntowny remont. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tadeusza Zielińskiego we Wrocławiu. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na youtube: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

515 000 zł45 m² 11 498,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem położone na granicy osiedli Borek i Grabiszyn. Rozkładowe, osobna, zamykana kuchnia, okna wychodzą na dwie strony budynku. Wewnętrzne ściany są działowe, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

395 000 zł29 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Możliwość osobnej sypialni! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł71 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

650 000 zł64 m² 10 216,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji w centrum miasta - ul. Nowowiejska Powierzchnia: 63,62 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4/4 (bez windy) Kamienca z 1896 roku Czynsz: 387 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Popowice,Wrocław

518 000 zł42 m² 12 481,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Wieczysta 165 *miejskie ogrzewanie *55 m2, pierwsze piętro *w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego Wyposażenie: *pokój: komoda, tv, ława, kanapa, szafa barek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł39 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje w centrum. Lokal z dwoma pomieszczeniami i aneksem kuchennym na Starym Mieście, o łącznej powierzchni 39,23 m2. Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

699 000 zł59 m² 11 847,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i trzema balkonami, dwustronne, rozkładowe. Na osiedlu bardzo dużo zieleni, wjazd na parkingi tylko dla mieszkańców (pilot, tel.) Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

599 000 zł65 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie przy ulicy Nowodworskiej (nowy dwór) Mieszkanie jasne, dwustronne, w pełni rozkładowe. Wyjście na duży balkon z jednego z pokoi. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 369,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo ciche mieszkanie, o powierzchni 46 m2, położone w sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie Renomy, opery, nfm oraz Rynku. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Ołbin,Wrocław

729 000 zł80 m² 9 066,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Pod nowy kredyt, pierwsze Klucze. Super cena! Super okazja! Tylko w naszym biurze. Zapraszam na prezentację wyjątkowego, eleganckiego, słonecznego, gotowego do wprowadzenia mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kozanów,Wrocław

570 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam rozkładowe mieszkanie na 11/11 piętrze o powierzchni 59m2 z cichobieżną winda na wrocławskim Kozanowie. Zaleta mieszkania jest piękny widok z okien i cisza .Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

429 000 zł30 m² 14 248 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie razem z wypłacalnym najemcą który opłaca czynsz na czas. Najemca nadal chce wynajmować, warunek zakupu razem z najemcą i cesją umowy wynajmu. Opis mieszkania: - ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

539 000 zł45 m² 11 854 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,47m2 Wrocław, krzyki, ul. Krucza , okolice Sky Towera. Usytuowane jest na piętrze 8/11 bloku z lat 70-tych , budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Stare Miasto,Wrocław

435 000 zł26 m² 16 730,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.: 25,7 m , zlokalizowane we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Rybackiej, w pobliżu ul. Sikorskiego i pl. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocińska

Osobowice,Wrocław

899 000 zł76 m² 11 751,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem na wrocławskich Osobowicach! Lokalizacja: ciche i spokojne sąsiedztwo, blisko przystanku autobusowego i tramwajowego (2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Nowym Dworze - dzielnicy doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziadoszańska

Kozanów,Wrocław

730 000 zł65 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na zielonym Kozanowie! Marzysz o wygodnym i funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

880 000 zł82 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Oferta idealna dla Ciebie. 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy Starówce, okolica cicha i spokojna. Lokalizacja: blisko do rynku i dworca głównego, tereny zielone, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

699 000 zł76 m² 9 258,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Słoneczne i bardzo ciche mieszkanie na Kruczej- daj się oczarować! Doskonała lokalizacja! Zatopiona w zieleni okolica blisko centrum. Mieszkanie: dwa duże pokoje z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Okazja. piękne mieszkanie w centrum Piękne mieszkanie w okazyjnej cenie. 3 sypialnie , pokój dzienny połączony z kuchnią. duży piękny przedpokój. łazienka. dodatkowo druga ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie - ul. Dokerska Piąte piętro gwarantuje spokój i niesamowite widoki. Mieszkanie wychodzi na zachodnią stronę świata , więc codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis budynku i mieszkania: lokal mieści się w kamienicy z 1930 r. Budynek utrzymany jest w dobrym stanie, a wokoło znajdują się miejsca parkingowe, co w dzisiejszych czasach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Popowice,Wrocław

740 000 zł56 m² 13 143,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 56 m | Wrocław okolice ul. Kłodnickiej | Pełen rozkład, balkon, świetna lokalizacja. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z pełnym rozkładem, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

655 000 zł42 m² 15 669,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, pow. 41,80m2. Położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gaj we Wrocławiu. Lokalizacja: wrocław, gaj, boczna ulica od ul. Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45 m2, usytuowane na czwartym piętrze dziewięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1970 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 000 zł33 m² 19 762,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

32,84 m | 2. piętro / 2 | Wysokie sufity | Pełna własność | Parking na zamykanym podwórku ? Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Wrocławia - ul. Komuny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

638 999 zł50 m² 12 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Lokalizacja: gądów Mały, ul. Szybowcowa Do dyspozycji miejsca postojowe naziemne za szlabanem Układ mieszkania salon pokój kuchnia łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,8 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 1960 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.