dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 099 000 zł78 m² 14 010,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia i klimat dużego miasta wchodzi do twojego mieszkania drzwiami i oknami? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie idealne dla studentów 54 m | Balkon | Pełne umeblowanie | rozkład pomieszczeń - Pokój 16 m z balkonem - przestronny i jasny, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

777 999 zł55 m² 14 119,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Po remoncie / centrum / słoneczne 3 pokoje 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 55 m , osobna kuchnia, parking, piwnica! Lokalizacja: ul. Wieczysta Powierzchnia: 55 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

650 000 zł64 m² 10 216,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji w centrum miasta - ul. Nowowiejska Powierzchnia: 63,62 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4/4 (bez windy) Kamienca z 1896 roku Czynsz: 387 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

640 000 zł64 m² 9 984,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Gdzie znajduje się mieszkanie Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

1 090 000 zł107 m² 10 215,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

CO sprzedajemy? Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85,91 m2 z antresolą( po podłodze 37 m2) położone na 2 piętrze dwupiętrowego domu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

598 000 zł54 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, na popularnym i spokojnym osiedlu Szczepin przy ul. Zielonogórskiej. Lokal składa się z:3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Karłowice,Wrocław

539 000 zł50 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 z widokiem na zieleń oraz dużą piwnicą, 30 metrów od Wałów nad Odrą! Obecnie trwa pełna rewitalizacja podwórka. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

515 000 zł41 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

!dobra inwestycja! opiekun oferty: mieszkanie 3-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy o powierzchni ok 41,39 m2, położone na dobrze skomunikowanym osiedlu Nadodrze. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 997 zł55 m² 11 615,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

ok. Bałtycka 3 pokoje/rozkład /okazja! Polecamy na sprzedaż mieszkanie wielkości 53,90 m2 w bardzo spokojnym rejonie Wrocławia Mieszkanie składa się z : - pokój dzienny: 15,6 m2 - sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

529 900 zł50 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (opcja 3 pokoi) o pow. 50m2, położone w dzielnicy Krzyki, osiedle borek, ul Hallera okolice Centrum Handlowego Borek. Usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Grabiszyn,Wrocław

510 000 zł39 m² 13 077 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doradca Klienta: nr Licencji pfrn 29417 tel. Zlokalizowane w okolicy ul. Grabiszyńskiej dwupokojowe mieszkanie z piwinicą. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie praktycznie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł41 m² 12 545,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Wrocław

721 999 zł45 m² 16 008,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 45m2, znajdującą się przy Placu Grunwaldzkim, w świetnie utrzymanej kamienicy z roku 1905. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

559 000 zł71 m² 7 871,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Top Duże 3 pok przy damrota/ołbin/sklepy/zieleń Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

525 000 zł46 m² 11 400,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/wrocław/2pok./piwnica/parter/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

374 000 zł25 m² 14 948 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wrocław/1pok./balkon/Grabiszyńska/najemca/biznes Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 25m2 na ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie polecam dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tadeusza Zielińskiego we Wrocławiu. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na youtube: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

429 900 zł33 m² 13 146,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dostępne od zaraz! mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, pow. 32,70 m2 z balkonem. Położona na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu na Popowicach we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

735 999 zł54 m² 13 757 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul Drukarskiej we Wrocławiu w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego Powierzchnia: 53,5 m Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł41 m² 12 911,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Wrocławia - Borku sąsiadującego z Parkiem Południowym, parkiem Grabiszyńskim i licznymi skwerami. Usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

730 000 zł65 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wygodna lokalizacja, dobre wnętrze, optymalne parametry czynią tę ofertę atrakcyjną zarówno pod kątem zamieszkania jak i inwestycji. M 3-pokojowe o powierzchni 65 mkw, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

485 000 zł45 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45mkw sąsiadujące ze Sky Towerem. Usytuowane jest na piętrze 2/11 (winda) bloku z roku 1975 (wielka płyta) budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Różanka,Wrocław

618 000 zł52 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W pełni wyposażone i gotowe do wejścia mieszkanie na Różance w super cenie! Dla rodziny lub inwestora! Rozkładowe pokoje z dużą kuchnią! Opiekun oferty: opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

299 000 zł27 m² 11 279 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka w centrum miasta i dobrze skomunikowana z potencjałem do własnej aranżacji! Opiekun oferty Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w narożnej kamienicy z czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

990 000 zł95 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Doradca Klienta: oferta wstrzymana Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2, położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Daszyńskiego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

439 000 zł46 m² 9 543 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Opiekun oferty: tel. 2 pokoje na Borku do generalnego remontu otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania jest niewątpliwie jednym z jego największych atutów. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

565 000 zł47 m² 12 021 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam mieszkanie przy ul. Sudeckiej - 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem oraz możliwością wydzielenia dwóch niezależnych kawalerek. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

409 000 zł26 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Podpisana umowa tel. Oferta tylko W sdp Nieruchomości Szukasz pierwszego mieszkania w samym centrum? Ta słoneczna i zadbana kawalerka z balkonem przy ul. Stalowej może być Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

619 000 zł61 m² 10 148 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w kamienicy na wysokim parterze, idealne do natychmiastowego zamieszkania. Lokal posiada oddzielną, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Grabiszyn,Wrocław

559 000 zł51 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szukasz mieszkania na ostatnim piętrze? Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Opiekun oferty tel. Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości! Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

679 000 zł64 m² 10 557 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: do sprzedania stylowe mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskim Ołbinie. Dwustronna nieruchomość z ekspozycją okien na północ od oraz południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

705 000 zł84 m² 8 429,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Karłowice, ul. Koszarowa, na sprzedaż 5 pokojowe, całkowicie rozkładowe mieszkanie w bloku z roku 1980, na IV piętrze, dobra inwestycja na wynajem. mieszkanie składa się z : 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

599 000 zł57 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,20m2, zlokalizowane przy ulicy Sarbinowskiej (kuźniki, wrocław) Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 999 zł56 m² 13 153,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

premium/krzyki/ue/komandorska/toplokalizacja /wielka/4pok./okazja!/rozkład/piwnica! Gotowe do zamieszkania! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

549 000 zł47 m² 11 796,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ciche, przestronne jasne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta pw pobliżu Sky Tower. Lokal znajduje się na 8,5 piętra, okna plastikowe, podłoga w pokojach panele, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

868 900 zł74 m² 11 663,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4 osobne pokoje + kuchnia / duży balkon / centrum Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

655 000 zł65 m² 10 076,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 4-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Krzykach Gaju - okolice ul. Krynickiej. Składa się z : - salonu - sypialni - sypialni -.