dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

520 000 zł59,95 m² 8 673,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,95m2 znajdujące się przy ul. Trzebnickiej - tuż obok mostów Trzebnickich we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł47 m² 12 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w sercu Wrocławia? Oto idealna oferta, która spełni Twoje oczekiwania 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Stysia, o powierzchni 47 m . Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł62 m² 14 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kuźniczej, zaledwie 100 metrów od Rynku. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w budynku z windą. Lokalizacja oraz układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

744 000 zł75,10 m² 9 906,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

939 000 zł136,09 m² 6 899,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1922

Opiekun Oferty: robert Kordowski   Tylko w sdp Nieruchomości! Pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 136,09 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41,77 m² 13 167,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości z "duszą", która po renowacji stanie się stylową perełką lub dochodową inwestycją? To mieszkanie na wrocławskim Nadodrzu to idealne połączenie historycznego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,50 m² 13 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słyszysz ten szum? To nie wrocławska kranówka, to Park Popowicki szepcze Ci do ucha, że czas na spacer. Wejdź do świata, gdzie dębowy parkiet pamięta lepsze czasy, ale Twoja wizja nada mu królewski.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł43 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43 m | balkon | piwnica | blisko centrum Wrocławia Na sprzedaż nowoczesne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Winda | Balkon | ul. Jedności Narodowej Numer oferty w biurze: 4055/4186/omw budynek I osiedle - ul. Jedności Narodowej - Budynek 6-piętrowy wyposażony w windę. - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,36 m² 11 440,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe w budynku dwu lokalowym położone we Wrocławiu na Wojnowie. Mieszkanie składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - pokój - łazienka, - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł67,50 m² 12 562,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Doskonała lokalizacja. Idealne pod inwestycję- ścisłe centrum wrocławia, ulica świętego antoniego. Podstawowe informacje: -Metraż: 67,45 m2 ( istnieje możliwość adaptacji na dwie kawalerki) -liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,77 m² 6 542,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami   Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,80 m² 9 822,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Witam, sprzedam mieszkanie 50,8 m zapewnia przestrzeń i wygodę. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z 1979 roku. Orientacja północ (kuchania i mniejszy pokój) oraz południe -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46,30 m² 75,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu, przy ul. Tadeusza Kościuszki, dzielnica Stare Miasto, obszar Przedmieście Świdnickie. Mieszkanie o powierzchni 46,30 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,10 m² 11 829,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

0% prowizji od Kupującego! = Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z ekspozycją na wschód i zachód z jasną kuchnią i dwoma pokojami. Powierzchnia całkowita to 48,10m 2.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł75,60 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Nowa cena! Teraz 700 000 pln Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,56 m² 11 326,19 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: huby to najbliższa centrum miasta część Krzyków. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,10 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,61 m przy ul. Pereca 9 we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 1. piętrze kamienicy i jest oferowany w pierwszym najmie po generalnym remoncie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł42,50 m² 18 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Rynek okolice Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie, po gruntownym remoncie trzypokojowe mieszkanie o pow. 42,50 m dla wymagających klientów w budynku z 1961 roku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,25 m² 10 711,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż wyłącznie za gotówkę | cena do negocjacji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,25 mkw, położone na 4 piętrze kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76,80 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

CO sprzedajemy? Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,80 m . Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię, jest umeblowane i gotowe do zamieszkania lub pod wynajem. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania od zaraz. Świetna lokalizacja przy ul. Jedności Narodowej, szybki dojazd do centrum i pełna infrastruktura w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,55 m² 11 125,13 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

ZA pośrednictwo! Sprzedajemy Niebo z widokiem na Raj we Wrocławiu na ul. Reja, prawie przy placu Grunwaldzkim (rondo Regana największy węzeł komunikacji miejskiej Wrocławia). Mimo że na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wrocław - ulica wyszyńskiego. Mieszkanie dwustronne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, z dwoma balkonami Budynek z lat 60-tych , zadbany. Centrum Wrocławia. Polecamy Państwa uwadze.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 zł28 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczna kawalerka przy ulicy Bolesława Prusa 15 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Piętro 4. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł63 m² 10 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na wysokim parterze w świetnie skomunikowanej i dobrze rozwiniętej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł104 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Dom czy mieszkanie? Na wrocławskiej Klecinie nie musisz już wybierać. Oferujemy imponujące wielkością mieszkanie (104 m ) usytuowane na parterze przedwojennej willi, do którego przynależy aż.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,91 m² 12 296,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Idealne dla Inwestora. Opiekun oferty: barbara Bober Nr. licencji pfrn 23784 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie ulokowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł65,99 m² 72,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: renata Mayer tel.   Oferta na wynajem - świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 66 m2. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24 m² 17 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka po generalnym remoncie nieopodal ścisłego centrum Wrocławia. Idealnie sprawdzi się pod inwestycje na najem krótko lub długoterminowy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na Wrocławskim Rynku, oferując malowniczy widok na ulicę Więzienną. Posiada atrakcyjny układ , które.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł82 m² 12 439,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy al. Powstańców Śląskich - blisko Parku Południowego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Wrocławia - 50 metrów do Rynku i placu Solnego! Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze 4. kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Centrum 2 minuty od rynku stare miasto świetna lokalizacja 3 pokoje przejściowe osobna kuchnia po remoncie II piętro piwnica pełna własność księga wieczysta bez obciążeń Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł56,24 m² 12 446,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,24 m z dostępem do dwóch ogródków, położone na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46,38 m² 11 966,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,38 m na Przedmieściu Oławskim. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2017 roku stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł56 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Kuźnikach. Położone w bloku z wielkiej płyty. Budynek po remoncie. Odnowiona klatka schodowa. Blok w otoczeniu zieleni. Z placem zabaw dla dzieci przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

663 153 zł56 m² 11 842,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 55,51 m na wysokim parterze przy ul. Nowej. Wysokość 3,78 m, loggia i zachowany parkiet. Idealne pod inwestycję lub autorską aranżację. Prezentuję ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł61 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście we Wrocławiu sprzedam. Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście przy ul. Więziennej we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,10 m² 11 996,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wrocław Popowice ul. Jelenia nieruchomość: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jeleniej. Znajduje się na 7. piętrze w bloku z wielkiej płyty, o łącznej powierzchni 54,1 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł84,30 m² 10 462,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż, w dzielnicy Psie Pole-Zakrzów o powierzchni 84m2, w pełni rozkładowe, na drugim piętrze 4 piętrowego budynku. Na mieszkanie składa się : - 6 pokoi! -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij