dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł112,33 m² 11 127,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Haukego-Bosaka 29. Powierzchnia całkowita - 112,33 m2 Składa się z Оddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

622 500 zł62,25 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Okazja! Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,25 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, wolnostojącym budynku z lat 60., wzniesionym pierwotnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63 m² 10 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Grochowej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58 m² 10 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie 58 m | jasne | funkcjonalny układ | Wrocław, al. Poprzeczna Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł28,38 m² 12 297,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Paulińska nieruchomość: na sprzedaż kawalerka blisko wrocławskiego Rynku przy ul. Paulińskiej o łącznej powierzchni 28,38 m . Znajduje się na 3. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54,72 m² 15 076,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia ul. Kiełbaśnicza! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59 m położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu. W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta. W cenie 560 tys. oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł54,40 m² 8 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Dwa poziomy 54m do remontu Mieszkanie znajduje się w zadbanej wyremontowanej kamienicy ,tuż przy Odrze. Położone jest na trzecim piętrze Mieszkanie składa się z dwóch poziomów dół 42m.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,50 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

3-pokojowe mieszkanie, 95 m w Centrum Wrocławia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy w ścisłym Centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł37 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż bardzo jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia Pilczyce. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,63 m² 18 628,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, położone w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,59 m² 15 147,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne 2 pokoje z balkonem w kamienicy - serce Śródmieścia - ul. Barlickiego! Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Wrocławczyka, 500 m od Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego, przy pl. Grunwaldzkim. Koszty to : czynsz najmu 2100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł49,30 m² 12 576,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto - Szczepin ul. Ścinawska opis: na sprzedaż ciepłe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 49,3 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 42 m . Składa się ono z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni. W pełni rozkładowe. W mieszkaniu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty i meble.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł44,28 m² 14 679,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44,28 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia w Śródmieściu, na pl.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł48 m² 14 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż czyste, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w budynku zwanym sedesowiec w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu Grunwaldzkim. Doskonała inwestycja. Układ: 3 pokoje plus osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł28 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 28 m , położone pomiędzy dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

849 900 zł71,42 m² 11 900,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dostępem do strychu (do adaptacji) | 71,42 m | Wrocław Sępolno Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 71,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na wrocławskich Popowicach, przy ul. Wejherowskiej. Nieruchomość doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł51 m² 13 431,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na rodzinnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł129,77 m² 9 632,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Nie każda oferta jest taka, jak się wydaje na pierwszy rzut oka - ta skrywa kilka atutów, które warto odkryć osobiście. Z przyjemnością prezentuję przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,20 m² 14 066,46 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem 21m2 , pięknym widokiem, wybudowane w 2012r. Wysokie pomieszczenia 3,2 m w całym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł58 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Urocze, klimatyczne mieszkanie, które może stać się wymarzonym miejscem do życia dla par z dziećmi :)) Na sprzedaż bezpośrednio przestronne, bardzo dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,54 m² 9 351,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja: wrocław, śródmieście ul. Daszyńskiego opis: na sprzedaż mieszkanie z sześcioma pokojami o powierzchni 71,54 mkw usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł36,66 m² 13 420,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w bloku na wrocławskich Krzykach. Lokal znajduje się w znakomitej lokalizacji - blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł26,50 m² 13 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie z antresolą, usytuowane w kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej. To idealna propozycja dla osób, które cenią unikalny charakter przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 zł98 m² 42,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość 98 m przy placu grunwaldzkim na wynajem Nieruchomość w standardzie premium, zlokalizowana w prestiżowej części Wrocławia - w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł73,38 m² 25 211 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta dla inwestora: nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62,10 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,11m w kamienicy, na parterze, położonej w świetnej lokalizacji Wrocławia w pobliżu centrum! Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,23 m² 12 682,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Unikatowa nieruchomość w zabytkowej kamienicy | Podwale, wrocław Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,23 m z przynależną dużą piwnicą, położony na parterze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m , zlokalizowane w odległości zaledwie 1,5 km od Rynku, oferując idealne połączenie bliskości centrum z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż wyjątkowa piękne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalrym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69,70 m² 10 746,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 położone na drugim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł45 m² 19 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż wyjątkowy, 45-metrowy apartament w odrestaurowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, bliskość zabytkowego centrum oraz ciszę własnego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,30 m² 10 104,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i bardzo atrakcyjne inwestycyjnie mieszkanie, położone we Wrocławiu przy ulicy Popowickiej 102. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest we Wrocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na Gądów Mały! 2 pokojowe mieszkanie czeka na nową rodzinę. Mieszkanie o powierzchni 42 m znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł85 m² 14 094,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

769 900 zł50,60 m² 15 215,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, z dużą piwnicą i ogrodzonym parkingiem, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Mieszkanie.