dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

345 000 zł28 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

W doskonałej lokalizacji obok wrocławskiego Aqaparku i uniwersytetu Ekonomicznego. Aktualnie mieszkanie wynajęte (sprawdzony terminowo płacący najemca) z długoterminowym najemcą. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

410 000 zł49 m² 8 436,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,6 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1920 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

670 000 zł63 m² 10 689,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! zapraszamy na dni otwarte -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł56 m² 9 939,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Blisko centrum 2 pok/żelazna/balkon+tramwaj 3 min Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą przy ul. Żelaznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł42 m² 10 424,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

centrum/worcella/toplokalizacja!/rynek/1pok./42m2/obniżona cena! OBNIŻONA CENA! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Borek,Wrocław

558 500 zł51 m² 10 865,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja!/borek/saperów/3pok./loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji na Borku przy ul.Saperów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

555 000 zł39 m² 14 194,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne na studia lub na wynajem - Dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - z bezpośrednim dojazdem tramwajowym do Dworca Głównego oraz na wrocławskie uczelnie wyższe. - media miejskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

585 000 zł49 m² 11 938,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam dwupokojowe, bardzo dobrze usytuowane ciche mieszkanie z pięknym widokiem na górę Ślężę. Leżeli lubisz pięknie doświetlone wnętrza, zapraszam :) - Bardzo blisko Park Tysiąclecia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

4 900 zł69 m² 71,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wiśniowej we Wrocławiu. Blisko do Parku Południowego i Parku Skowroniego. W obu pokojach są duże, funkcjonalne szafy. Okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

523 631 zł36 m² 14 545,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka o praktycznym układzie z osobną kuchnią przy ul. Szewskiej na wrocławskim Rynku! Przedstawiam Państwu nieruchomość, która z uwagi na doskonałą lokalizację jest świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gajowice,Wrocław

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun nieruchomości: tel. Zamieszkaj w kamienicy! 2 pokoje z osobną kuchnią, okolica bardzo dobrze skomunikowana, okolice Grabiszyńskiej! Układ pomieszczeń: - pokój 1 ok. 22,14 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

385 000 zł33 m² 11 620,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,42m2 z piwnicą o pow. 2,71m2. Usytuowane jest na 4 piętrze, czteropiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł64 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wspaniała oferta na klimatyczne mieszkanie! prezentacje 7 dni W tygodniu! zapraszamy! Effective-Home tel. Mieszkanie do wprowadzenia 3pok. z balkonem w ok. ul. Nowowiejskiej - ołbin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pestalozziego

Ołbin,Wrocław

555 000 zł54 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania na Ołbinie położonego w znakomitej lokalizacji przy ul. Pestalozziego Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Katedralny

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł52 m² 16 731 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim i placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

587 999 zł42 m² 13 867,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

po remoncie!/!/toplokalizacja/premium/centrum/pereca/inwestycja!/top!/2pok Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Krzyki,Wrocław

899 000 zł74 m² 12 099,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: przedmieście Oławskie to miejsce usytuowane bardzo blisko Centrum, ze świetną komunikacją zarówno na północ jak i południe miasta; nieopodal znajduje się kolejka, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dawida

Gaj,Wrocław

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum. Idealne dla osób szukających lokalizacji dobrze skomunikowanej z każdym rejonem Wrocławia. Budynek ocieplony i odremontowany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepińska

Szczepin,Wrocław

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Oferta tylko w sdp nieruchomości ***mieszkanie dostępne od 01.09*** Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Januszowicka

Borek,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bloku w idealnym stanie w zielonej okolicy - w sercu Borku. Przytulna aranżacja oraz przemyślany rozkład to główne atuty tego mieszkania. Opiekun oferty: tel. Should you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Borek,Wrocław

558 000 zł52 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 250 zł47 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe i rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie mieści się w zadbanym niskim czteropiętrowym budynku z lat '70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

690 000 zł60 m² 11 424 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie w sdp! Mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym 4 lata temu (z całkowitą wymianą instalacji elektrycznej, nowymi oknami, podłogami, kaflami, gładziami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

539 000 zł35 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Takie okazje zdarzają się niezwykle rzadko - możesz zainwestować w mieszkanie znajdujące się 4 minuty pieszo od Wrocławskiego Rynku! Świetna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

348 999 zł52 m² 6 698,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

tanio!/stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 52m2, mieszczące się na parterze 2-piętrowej kamienicy z 1935r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

528 990 zł49 m² 10 793,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top drukarska/3pok/akademia ekonomiczna/inwestycja Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m parter w bloku z windą z 1968 roku- wrocław, krzyki, ul. Drukarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

499 998 zł56 m² 8 922,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Poniżej 9tys Klecina Oporów/top lokalizacja 3pok Idealne dla Rodziny lub wynajem! Na sprzedaż mieszkanie 3-pok o powierzchni 56m2 znajdujące się na 1-piętrze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł37 m² 12 739,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok/piwnica/sky/tower/top/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

840 000 zł71 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Jeśli szukasz komfortowego 2-pokojowego, mieszkania w klimatycznej i dobrze zachowanej kamienicy oraz dodatkowej przestrzeni do przechowywania koniecznie przeczytaj poniższą ofertę. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnogaj,Wrocław

749 500 zł49 m² 15 175,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

| oferta na wyłączność | Prezentujemy Państwu dwupokojowe, niezwykle przytulne klimatyczne dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią, co najistotniejsze lokal przeszedł gruntowny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

590 002 zł54 m² 10 897,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Duże przy uniwersytecie/aquapark/do Remontu/parking Oferujemy do sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej pod inwestycję lokalizacji- krzyki ul. Wielka - 3 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

telefon 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, blisko centrum. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na najem krótkoterminowy. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie jest zlokalizowane blisko linii tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne na studia - bezpośedni dojazd na uczelnie wyższe. Oto 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ul. Legnickiej, bardzo blisko Wrocławskiego rynku - z bezpośrednim połączeniem tramwajowym m.in. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cybulskiego

Nadodrze,Wrocław

370 000 zł23 m² 15 887 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23,29 m2 położone na parterze w kamienicy w samym centrum miasta dostępne od zaraz. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

619 900 zł48 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z lat '70, na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Krzyki ul. Zielińskiego Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dla 1 - 2 spokojnych osób pracujących (studentów/-tek) mieszkanie 1-pokojowe, 25 mkw. Słoneczne, ciepłe, po niedawnym remoncie. Wygodna lokalizacja we Wrocławiu-Śródmieście, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

544 999 zł40 m² 13 456,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

ok. Sky Tower/2 pok/ul. Zielińskiego /lux Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej oferty mieszkania 2 pokojowego (40m2), usytuowanego na 6 piętrze w przy ul. Zielińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

329 000 zł22 m² 14 839,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj, borowska, obok park skowroni, zielono, spokojnie super lokalizacja, w pobliżu tramwaje, autobusy oferta wstrzymana Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,87 m2. składa się z ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

529 000 zł49 m² 10 818 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Bez prowizji od kupującego! Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania 3 pokojowego, znajdującego się w centrum Wrocławia, przy ulicy Drukarskiej. Mieszkanie na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mochnackiego

Karłowice,Wrocław

649 000 zł66 m² 9 878,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania do wprowadzenia w spokojnej i zielonej okolicy lub poszukujesz nieruchomości inwestycyjnie koniecznie przeczytaj poniższą ofertę, bo może Cię.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij