dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Robotnicza

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz, kawalerka w centrum Wrocławia z osobnym wejściem z korytarza. Składa się z pokoju 15m2, małej łazienki i zabudowanego balkonu (loggia). Całość 22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł69 m² 14 482 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty tel. Zapraszam do 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 68,98 m2 położonego na 4 piętrze w pięknej, zabytkowej kamienicy na płycie R Y N K U! Znakomite jako: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

556 998 zł36 m² 15 260,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

PO remoncie/plac legionów/kolejowa/3 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, dwustronne, rozkładowe, słoneczne, o pow. 36,6 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

569 998 zł48 m² 11 899,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

PO remoncie/kozanów/dokerska/3pok./BALKON/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokoje w pełnym rozkładzie 48m2, na wrocławskim Kozanowie przy ul. Dokerskiej. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

549 997 zł53 m² 10 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top/kozanów/kolista/2 pok/duży taras/parter okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z tarasem 11m2, osobną łazienką , toaletą oraz kuchnią , mieszczące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

529 000 zł42 m² 12 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe / dwa pokoje / ok. Sztabowej - hallera / 1 piętro / zadbana kamienica / pod wynajem Rozkład pomieszczeń: - oddzielna kuchnia - dwa pokoje - przedpokój - łazienka z oknem Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

598 998 zł60 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Borek/krzyki/jastrzębia/3 pok./ROZKŁAD/BALKON/TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 6-tym piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z 1980r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

469 000 zł42 m² 11 063,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 42,39m2 w cichej okolicy nieopodal Sky Towera. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu - Kuchni z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Ołbin,Wrocław

615 000 zł36 m² 16 984,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,21 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia, na Wrocławskim Ołbinie 5 min od Placu Grunwaldzkiego, w pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł43 m² 86,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, na wrocławskim Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Lokal mieszkalny o powierzchni 43 m składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,6 m2 w ok. ulic Drzewieckiego i Szybowcowej. Media miejskie, dwustronna ekspozycja okien, blisko tramwaj (i autobus). Mieszkanie: pokój dzienny, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł58 m² 10 120,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,3m2 na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

679 998 zł62 m² 10 965,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Hit / Rozkładowe mieszkanie / 62 m2 / Gądów Posiadamy na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze. Ekspozycja południowo-północna. Układ funkcjonalny mieszkania: salon kuchnia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie (jeden pokój to otwarty salon), w centrum Wroclawia. Bardzo jasne, ciepłe, z balkonem. Czynsz 2700 zł plus 1200 opłaty (gaz, prąd, tv kablowa.internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł54 m² 12 126,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 3- pokojowe mieszkanie, położne , na spokojnym zielonym osiedlu, w świetnie skomunikowanej dzielnicy. Mieszkanie idealne dla singla lub pary ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Borek,Wrocław

515 000 zł38 m² 13 446 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty nr. Pfrn 28679 tel. Zamieszkaj w zielonej okolicy! Otoczenie nieruchomości: lubiana okolica Uniwersytetu Ekonomicznego, pełna infrastruktura, bezpiecznie i zielono. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 800,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Szczepinie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy. Idealne pod inwestycje na wynajem lub dla rodziny. Układ przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mydlana

Swojczyce,Wrocław

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,06 m2 położone w kameralnym budynku. Układ pomieszczeń: - 3 pokoje - kuchnia - garderoba - przedpokój - łazienka Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

930 000 zł83 m² 11 199,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Top inwestycja 5M w centrum/traugutta Super Lokalizacja gotowe do wejścia - wyposażone! Duże fajne mieszkanie dla dużej rodziny lub jako inwestycja o łącznej powierzchni 83m2 ( w kw 78) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

552 000 zł49 m² 11 358 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, ciche i słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,6m , usytuowane w okolicy ul. Wojrowickiej. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

570 001 zł49 m² 11 656,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top/po remoncie/kozanów/modra/3pok./BALKON/PIWNICA! OKAZJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowy apartament po kapitalnym remoncie, położony się na 9-tym piętrze 9-ciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kozanów/dokerska/po remoncie/3pok./BALKON/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokoje w pełnym rozkładzie 48m2, na wrocławskim Kozanowie przy ul. Dokerskiej. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

619 997 zł54 m² 11 477,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Okazja / 3 pokoje / Balkon / Piwnica / Gądów Posiadamy na sprzedaż słoneczne, w pełni rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

1 599 000 zł84 m² 19 036 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 5 pokojowe z dużym ogrodem na Biskupinie! Opiekun Oferty Zalety nieruchomości: - przynależny do mieszkania ogród ok. 300 m2 - miejsce do parkowania na 2 samochody -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

780 000 zł72 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie w kamienicy na Nadodrzu 70 mkw Wrocław - okna na park, 3 pokoje, wykończone Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 999 zł50 m² 6 336,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Tanio/okazja/krzyki/krzycka/2 pok/50m/gotówka okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy z 1914.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

595 000 zł51 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje rozkładowe / po remoncie / piwnica/ Ołbin Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Nowy Dwór,Wrocław

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Serdecznie polecam na sprzedaż wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 59,63m2. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z 1913r w przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pereca

Grabiszyn,Wrocław

479 000 zł44 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,23m2 w bardzo cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z przejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

622 000 zł52 m² 11 961,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m kw. * okolice: - ostrowa Tumskiego - parków (słowiańskiego, staszica, edyty Stein, tołpy) oraz terenów spacerowych nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

539 900 zł40 m² 13 497,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m2 na 3 piętrze w wysokim bloku po generalnyn remoncie, blisko ul. Gwiaździstej ( Krzyki-Południe we Wrocławiu ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

510 000 zł45 m² 11 409,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7m2 Najważniejsze informację: - media miejskie - do mieszkania przynależy piwnica - czynsz ok. 460 zł - mieszkanie jest dwustronne - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

869 000 zł82 m² 10 584,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne i słoneczne, wykończone mieszkanie na Gądowie Małym. Blisko Astra. Media miejskie, klimatyzacja, możliwy zakup wraz z wyposażeniem. Mieszkanie składa się z: trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

390 001 zł24 m² 16 243,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Top Kawalerka 24m2 Krzyki ul. Śliczna Przedstawiamy Państwu kawalerkę 24m2 gotowa do zamieszkania w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Ślicznej we Wrocławiu. Mieszkanie jest jasne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Różanka,Wrocław

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Wrocławskiej Różance - ulica Bezpieczna Polecam na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 54 m2 położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum Zielińskiego 39 w plombie nowej z lat 90tych Media miejskie Mieszkanie w pełnym rozkładzie Czynsz 584zl Balkon/piwnica /schowek -spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szklarska

Pilczyce,Wrocław

330 000 zł32 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 32m2 przy ul. Szklarskiej (pilczyce). Lokal usytuowany jest na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

429 997 zł50 m² 8 660,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Karłowice | 2 pokoje + komórka | top!. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Karłowicach, przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 1-piętrze w 2-piętrowym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Borek,Wrocław

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: ***I speak english scroll down*** Mieszkanie dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, przy ulicy Kruczej. Mieszkanie po generalnym remoncie, zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Szczepin,Wrocław

649 900 zł62 m² 10 415,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Wrocławia, przy dworcu głównym, dzielnica - Stare miasto, 50m od Dworca Głównego. Mieszkanie po rozkładowe, mierzące 62,40m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

855 000 zł99 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam na prezentację pięknego, wysokiego, przestronnego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja : wrocław/śródmieście/ Nadodrze/ Plac Macieja Mieszkanie jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij