dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Huby,Wrocław

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji W ofercie mieszkanie na sprzedaż przy ul. Tomaszowskiej na wrocławskich Hubach. Lokal usytuowany na 4 piętrze z z dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

498 000 zł57 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 57m2 na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ul. Stalowej - obręb osiedla Gajowice. Bardzo dobra lokalizacja, doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

459 000 zł54 m² 8 453,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż bardzo słoneczne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, w okolicy ulicy Kamiennej na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie: * Mieszkanie 54m2 składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Różanka,Wrocław

428 000 zł52 m² 8 310,68 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy na prezentacją! tel Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przyjemne mieszaknie 2 pokojowe o powierzchni 51,50 mkw zlokalizowane przy ul. Macedońskiej. Cena do negocjacji! Właściel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem atrakcyjne, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na 1 pietrze, w kamienicy na Placu Kościuszki, tuż przy ch Renoma. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł54 m² 9 241 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania-Mieszkanie, jest ciche i słoneczne. Urządzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Otwarta część dzienna cieszy oko pięknym światłem, dzięki dużym panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

697 000 zł51 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Świetna inwestycja nieopodal Rynku - lokal podzielony na dwa mieszkania - kawalerka oraz mieszkanie dwupokojowe. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest 1 km od Rynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam Państwu do zaoferowania piękne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Wilanowskiej w dzielnicy Wrocław - Psie Pole na Zakrzowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Ołbin,Wrocław

494 900 zł58 m² 8 532,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Ołbinie, zlokalizowane przy ul. Walecznych. Mieszkanie rozkładowe, składające się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

448 995 zł54 m² 8 330,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Gądów 2-3/pokoje Okazja taras /53m2! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 51,5m2 przy ul. Horbaczewskiego 73 składające się z: pokoju 20,5m2 z przestronną loggią (balkon) pokoju 11m2 przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pierwszej Dywizji

Sępolno,Wrocław

785 999 zł70 m² 11 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2. Nieruchomość składa sie z: - salonu - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy loggia oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

430 000 zł38 m² 11 257 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Gotowe do wejścia mieszkanie blisko centrum! Otoczenie nieruchomości: największym atutem tego mieszkania jest jego rozkład - do dyspozycji mamy jasny salon, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otmuchowska

Bielany Wrocławskie,Wrocław

649 999 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Huby / 3 pok./BALKON/ 65m2/TRAMWAJ Przedstawiamy Państwu apartament przy ul. Otmuchowskiej we Wrocławiu (okolice ul.Hubskiej i ul. Pięknej). Nieruchomość to lokal mieszkalny, trzypokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

393 000 zł35 m² 11 260,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ok. Arkady /33m2 /2 pokoje balkon -top!- polecam sprzedaż spółdzielcze własnościowe dwu pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji.! W składa lokalu wchodzi salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł26 m² 13 410 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży inwestycyjne mieszkanie w Centrum Wrocławia - okolice Grabiszyńskiej / pl. Legionów. Znakomite pod wynajem, bardzo funkcjonalny układ, niska zabudowa. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

460 000 zł47 m² 9 766,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Inwestycja / na start 2 pokoje , balkon, osobna kuchnia, piwnica,świetna komunikacja, gaj Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, na Gaju. Na całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł26 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowa kawalerka przy Sky Tower dla singla lub inwestora - Żelazna / Grabiszyn / Wrocław Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie generalnym zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

476 000 zł55 m² 8 702,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do własnej aranżacji! Twoje wymarzone wnętrze w zasięgu ręki! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,7 m2, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu o powierzchni 55m2 z dwoma dużymi balkonami. Mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Stefana Czarnieckiego w cichymi przyjaznym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Wrocławskich Popowicach znajdujące się na ulicy Popowickiej. Mieszkanie trzypokojowe w pełnym rozkładzie , dwustronne i słoneczne. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z pięknym widokiem! Do sprzedania rozkładowe mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, po kapitalnym remoncie, (prace wykończeniowe częściowo wykonane) tuż przy Parku i Stawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gaj

Gaj,Wrocław

380 000 zł33 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe rozkładowe po generalnym remoncie o powierzchni 33 m2. Położone na wysokim parterze bloku na ulicy Orzechowej ( Wrocław Krzyki Gaj ) Ogrzewanie miejskie , Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Murarska

Pilczyce,Wrocław

398 000 zł52 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 na ulicy Murarskiej (pilczyce) Idealne pod wynajem (wysoki roi) bądź do zamieszkania prywatnego, gotowe do wprowadzenia. *3 nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Borek

Borek,Wrocław

525 001 zł49 m² 10 736,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lux / premium / borek/ rozkład/ 2pok / balkon Przedstawiamy Państwu niedawno wyremontowany apartament na Powstańców Śląskich z piwnicą. W mieszkaniu znajduje się: kuchnia (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

498 997 zł49 m² 10 173,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Factory/gotowe nowy dwór/rozkład/balkon Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 po generalnym remoncie w rozkładzie z osobną kuchnią i stylową łazienką. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

395 005 zł34 m² 11 617,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Ok. Centrum szczepin 2 pokoje Rozkład! top!-! Polecamy na sprzedaż w pełni urządzone,wyposażone i wyremontowane składa się z dwóch oddzielnych pokoi. W salonie znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania przestronna kawalerka gotowa do zamieszkania urządzona i wyposażona po generalnym remoncie w okolicy ulicy Damrota Znajduje się na 4 piętrze w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

589 999 zł71 m² 8 309,85 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazja 3 pok 70,2m2 balkon rozkład drzewieckiego/horbaczewskiego Bulwar Ikara Na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - Gądów Mały, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciokondygnacyjnym, wysokim bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Gądów Mały,Wrocław

385 000 zł50 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na Gądowie Małym tylko 550-m od Parku Zachodniego (pełen rozkład, do generalnego remontu ) Polecam na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

535 000 zł50 m² 10 786,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w zachodniej części Wrocławia, dzielnica - Nowy Dwór. Spółdzielcze-własnościowe prawo z kw. Mieszkanie jasne i zadbane, mierzące 49,60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

475 000 zł40 m² 11 901,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2. Układ pomieszczeń: - pokój nr 1 - pokój nr 2 - kuchnia - łazienka - przedpokój Najważniejsze informację: - czynsz ok. 360zł - rodzaj ogrzewania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

458 900 zł48 m² 9 580,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ok.SKY Tower 3 pokoje / BAlkon 1 pie Media miejskiE! Piękne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze (drugiej kondygnacji) w kamienicy przedwojennej, wyremontowane gruntownie w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

399 000 zł37 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na 1 pietrze W kamienicy - cena do negocjacji znakomite jako: * pierwsze mieszkanie * inwestycja pod wynajem (możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

1 485 000 zł124 m² 11 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż mieszkanie 6 pokojowe o powierzchni 90m2. Mieszkanie nr 1 Układ pomieszczeń: - pokój nr 1 (15,4m2) - pokój nr 2 (10,7m2) - salon ( 25m2) Mieszkanie nr 2 (przyziemie) Mieszkanie.