dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Popowice,Wrocław

399 000 zł42 m² 9 614,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie - ul. Popowicka, naprzeciwko Port Popowice We speak English, call for more details! Spacer wirtualny: sb360.online/x8zp6l Film:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 499 zł53 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drzewieckiego/ 10 minut od rynku/- zielona okolica Mieszkanie 2 pojowe rozkladowe,osobna kuchnia,balkon na ul. Drzewieckiego.V pietro z windą.Spokojne i czyste po malowaniu i cyklinowanu.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 798 zł53 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe Legnicka/ Magnolia/ 50m2 Balkon Winda Polecam do Wynajmu mieszkanie przy Magnolii ul. Niedzwiedzia / tramwaj! Mieszkanie 2 pokojowe, jednopoziomowe, usytuowane na 10 pietrze , budynku11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brochów,Wrocław

360 000 zł45 m² 8 082,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Narożne, dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 44,5m2. Wrocław Brochów- ul. Chińska 4. Mieszkanie doskonałe zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry! Zapraszamy Państwa do odwiedzin i rozważenia zakupu. Dostępne od zaraz. 34,8 m2 Plac Legionów - centrum miasta. Parter. Mieszkanie (obecnie) jednopokojowe - układ pomieszczeń (patrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Gajowice,Wrocław

330 000 zł38 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W sdp! klucze W biurze! Dostępne od zaraz! Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią w aneksie o powierzchni 37,79 m2 w kamienicy z lat 30-tych XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

459 000 zł47 m² 9 684 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim osiedlu Gaj, zlokalizowane w okolicy ul. Żegiestowskiej. Mieszkanie rozkładowe, składające się z 2 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłośna

Grabiszyn,Wrocław

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Grabiszynie z rewelacyjną komunikacją ( 3 min do przystanków komunikacji miejskiej). W mieszkaniu wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Krzyki,Wrocław

392 000 zł33 m² 11 878,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania dla siebie, na start lub w dobrej lokalizacji? Polecam 2 pokojowe mieszkanie w okolicach Sanockiej, blisko przystanku tramwajowego i Dworca pkp / pks. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

390 000 zł34 m² 11 573 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie na Grabiszynie. Doskonała lokalizacja, świetny dojazd do centrum, tereny zielone - to tylko niektóre z zalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 231 560 zł103 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Witam serdecznie mam do zaoferowania piękne przestrone mieszkanie. Nieruchomość jest położona w cichej i spokojnej okolcy bliski dostęp do skleów ,koscioła i przystanku komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

459 000 zł47 m² 9 683,54 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gaj, 2 pokoje, balkon, oddzielna kuchnia Do sprzedaży bardzo ładne, w pełni rozkładowe , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem , położone na ósmym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Grabiszyn,Wrocław

539 900 zł58 m² 9 308,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,7m2 z balkonem oraz piwnicą. Wystawa okien: wschód - zachód. Loggia: 2m2, piwnica: 2,2m2. Lokal do remontu, okna pcv wymienione w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

545 000 zł52 m² 10 478,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remntu przy ul. Hallera - vis a vis Carrefour`a Cena (po remoncie) 545 000 zł Czynsz: 450 zł + prąd oraz gaz według zużycia Piętro: 2/10 Blok z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł34 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę w ścisłym centrum Wrocławia! Zaledwie kilka minut pieszo od Rynku! Pełna komunikacja: autobusy i tramwaje Komfortowe mieszkanie o pow. 34,02 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołowiana

Krzyki,Wrocław

485 000 zł46 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, idealne pod wynajem lub dla rodziny - 46.08 m2 w centrum Wrocławia przy ul. Ołowianej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, w bloku z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Wrocławia (obok Renomy). PL. Kościuszki Mieszkanie w pełni rozkładowe, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od listopada Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Popowice

Popowice,Wrocław

434 999 zł42 m² 10 267 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018 roku, położone pomiędzy Placem Strzegomskim, a ch Magnolia. We speak English, german and Russian. Contact us and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym

Pracze Odrzańskie,Wrocław

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке wirtualny spacer: /p/bqeodh Lokalizacja: pracze Odrzańskie okolice ul. Janowska Ilość pomieszczeń: 2 (pokoje są przechodnie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Popowice

Popowice,Wrocław

390 000 zł34 m² 11 370,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

34,30 m2 / 2 pokoje + balkon + piwnica / Popowice Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku z wielkiej płyty z lat 80 tych. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 900 zł80 m² 7 979 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 80,2m2, w pełni rozkładowe, zlokalizowane blisko centrum. We speak English, german and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

454 900 zł55 m² 8 270,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem francuskim. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na Krzykach, nieopodal Parku Anielewicza oraz Parku Grabiszyńskiego. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Papiernicza

Pilczyce,Wrocław

494 949 zł54 m² 9 165,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż pięknie odremontowane mieszkanie w zielonej okolicy, które składa się z 2 pokoi plus kuchni i przestronnego balkonu. Nieruchomość jest położona przy ul.Papierniczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołbin

Ołbin,Wrocław

580 000 zł57 m² 10 112 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Mam na sprzedaż 2 pokojowe, pięknie wykończone mieszkanie zaraz po gruntownym remoncie! Usytuowane na czwartym piętrze w kamienicy. Położone na Ołbinie , idealne dla pary lub pod inwestycję! We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 38 m2 , usytuowane na drugim piętrze zlokalizowane przy ul. Krynickiej, wrocław-krzyki/gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Idealna lokalizacja na zakup inwestycyjny! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 53mkw. Mieszkanie w centrum Wrocławia, 400metrów do Rynku , w pobliżu Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 498 zł478 m² 5,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drzewieckiego/ 10 minut od rynku/- zielona okolica/ Mieszkanie 2 pojowe rozkladowe,osobna kuchnia,balkon na ul. Drzewieckiego.V pietro z windą.Spokojne i czyste po malowaniu i cyklinowanu.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

499 000 zł53 m² 9 415 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun Oferty tel. Piękne mieszkanie na borku Otoczenie nieruchomości: idealna komunikacja z innymi częściami Wrocławia. Położenie nieruchomości pozwala na szybki dojazd do Węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nulla

Biskupin,Wrocław

2 500 zł52 m² 47,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz _ istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 820 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2019 roku, położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Sępolno,Wrocław

405 000 zł36 m² 11 126,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Narożne, dwupokojowe, mieszkanie o pow. 36,4m2. Wrocław Sępolno- ul. Edwarda Dembowskiego 130. Mieszkanie doskonałe dla pary osób pracujących,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 098 000 zł117 m² 9 417 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na osiedlu Ołbin, przy jednej z bocznych ulic Jedności Narodowej. W najbliższej okolicy -ostrów Tumski pieszo 10 minut, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 799 zł51 m² 54,99 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

594 078 zł63 m² 9 399,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sky Tower, okolice Powstańców Śląskich, ul. Wielka. Takiej lokalizacji nie trzeba reklamować. Tutaj mieszkania sprzedają się w ciągu kilku od pojawienia się na rynku. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 899 zł59 m² 6 897,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie do własnej aranżacji, z bardzo ciekawy rozkładem pokoi i wieloma możliwościami. Mieszkanie położone na 3 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy, która jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Borek,Wrocław

554 000 zł47 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. Do sprzedania jasne 3 pokoje w zielonej okolicy, tuż przy Sky Tower. Mieszkanie po generalnym remoncie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

890 000 zł83 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Gądów Mały cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku nieruchomości - bardzo bogata infrastruktura, ogrom zieleni wokół, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

445 000 zł52 m² 8 574,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rozkładowe / super rejon / inwestycja / borek / tramwaj Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku bez windy. Powierzchnia wynosi niecałe 52 mkw. i składa się z oddzielnej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Hit - 1 lub 2 pokoje, parter, pl. Legionów, 35m polecam od zaraz Dostępne od zaraz. 34,8 m2 Plac Legionów - centrum miasta. Parter. Mieszkanie (obecnie) jednopokojowe - układ pomieszczeń (patrz rzut 1).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij