dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

479 000 zł39 m² 12 282 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego centrum Wrocławia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na półpiętrze budynku okolice ul. Prusa, w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe na pierwszym piętrze w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Rynek - ul. Szewska dla kogo: idealna lokalizacja dla osoby studiującej, pracującej blisko centrum. Opis: przedstawiam Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł50 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m z osobną, jasną kuchnią oraz balkonem. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

776 700 zł42 m² 18 275,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Designerski apartament w sercu Wrocławia. Gruntownie wyremontowany, starannie wykończony z wysokiej jakości materiałów i w pełni wyposażony w meble oraz sprzęt agd. Kreatywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

390 000 zł27 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł53 m² 18 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Świetna oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Składa się z : salonu z aneksem kuchennym,antresoli,balkonu,łazienki z wc. Niezwykłym atutem jest niewliczona w metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł55 m² 12 163,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do zamieszkania, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie kwiecień 2024 Na sprzedaż ul. Broniewskiego, wrocław Powierzchnia: 55 m Piętro: 6/10 (winda) Układ: 3 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

559 000 zł41 m² 13 694,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,82 m z balkonem (2,5 m ) oraz piwnicą (2 m ), położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie po remoncie 3 pokoje -do każdego oddzielne wejście, łazienika, wc oddzielnie, kuchnia z oddzielnym wejściem wyposażona, piwnica, balkon. B.dobra lokalizacja , komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 778 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mam na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na najlepszym - 1 piętrze w niskim bloku 4 piętrowym. Mieszkanie środkowe - ciepłe zimą, przyjemne latem. We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

690 000 zł64 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 10 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1998 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Nowym Dworze. W bliskim otoczeniu: przystanki przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Grabiszynek,Wrocław

589 000 zł55 m² 10 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w poter Nieruchomości! Na sprzedaż w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,76 m2 na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł50 m² 12 925,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Lokal składa się z: pokoju dziennego,kuchni sypialni,łazienki,wc,balkonu. Mieszkanie bardzo jasne, zimą ciepłe bez dodatkowego dogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

629 000 zł60 m² 10 521,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni całkowitej ok 60 m2, a użytkowej 47 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Huby,Wrocław

570 000 zł44 m² 12 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe, jasne mieszkanie z klimatyzacją i balkonem! Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,9 m z balkonem, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Grabiszyn,Wrocław

639 000 zł62 m² 10 323,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m , położone przy ul. Lwowskiej, na 4. piętrze z 5 w solidnym bloku z lat 70/80. Budynek bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

450 000 zł34 m² 13 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego we Wrocławiu, na Gądowie Małym. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Spiżowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 40 m2; 1 piętro w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Biskupin,Wrocław

569 000 zł49 m² 11 614,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | 49 m | ul. Kasprzaka | zielona okolica + piwnica Na sprzedaż jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł57 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Lokal składa się z : dwóch odrębnych pokoi,przestronnego przedpokoju,przytulnej kuchni,łazienki,wc. Mieszkanie bardzo komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

556 000 zł36 m² 15 574,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szyte pod inwestycję! 36m po remoncie w pełni wyposażone , przy samym Uniwersytecie Ekonomicznym Lokalizacja: wrocław, krzyki - ul. Kamienna Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z piwnicą świetna lokalizacja blisko centrum Wrocław, popowice Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 56 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z 1940 roku. Do mieszkania przynależą dwa ogródki! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Różanka,Wrocław

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z ogromnym potencjałem! Transakcja tylko gotówkowa. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 469,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą na wrocławskich Popowicach, miedzy ulicami Białowieską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

550 000 zł60 m² 9 154,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam za prezentację mieszkania (pow. użytkowa 56,93m kw ) usytuowanego w zabytkowej dzielnicy Wrocławia- nadodrzu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

455 555 zł40 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części osiedla idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,1 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 514 000 zł144 m² 10 521,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 4 pokojowe (bardzo prosta możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju) z garażem o powierzchni około 143,9 m2 - bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

659 900 zł42 m² 15 712 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Borek - okolice ul. Ślężnej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielka

Powstańców Śląskich,Wrocław

579 000 zł56 m² 10 374,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Mieszkanie tuż obok Sky Tower | 3 pok. rozkładowe | 55,81 m2 powierzchni Doradca klienta: tel: opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

465 000 zł33 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 2. piętrze kamienicy między ulicami Wyszyńskiego i Nowowiejską w ścisłym centrum Wrocławia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

569 000 zł52 m² 10 838,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Wrocławia - Karłowice, ul. Czajkowskiego zaraz przy ulicy Kromera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 552 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m, położone przy ul. Jantarowej, nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

780 000 zł91 m² 8 602,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekunka oferty: tel. Budynek w całości odremontowany przez dewelopera w 2015r Otoczenie nieruchomości: * 15 min do rynku spacerem * 5 min do pkp i pks * W bliskiej okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

700 000 zł47 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekunka oferty tel. Trzypokojowe apartament, działający gotowiec inwestycyjny. Wysoki zarobek z najmu! Otoczenie nieruchomości: - blisko centrum miasta i Dworca Głównego - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Huby,Wrocław

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny na pierwsze własne miejsce do życia. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

540 000 zł43 m² 12 566,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe i klimatyczne mieszkanie położone przy Alei Pracy we Wrocławiu, na terenie obrębu Grabiszyn, w budynku z lat 1910 1913 Podstawowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: kawalerka z osobną kuchnią | 39 m + piwnica 4,2 m | pełna własność z księgą wieczystą | ul. Zdrowa Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Różana

Fabryczna,Wrocław

446 000 zł27 m² 16 579,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 26,9 m , położone na spokojnym, zielonym osiedlu w doskonałej lokalizacji zaledwie krok od centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Grabiszyn,Wrocław

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W home expert super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Grabiszynie. Składa się z: salonu z zadaszonym balkonem.