dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Blok przy Budziszyńskiej - na obrzeżu osiedla (dojazd od Rogowskiej); pokoje: ca. 19+11+9 m2, kuchnia (10,5), łazienka, osobne wc, przedpokój powiększony o zabudowę korytarza; okna wschód-zachód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłeczna

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, studentkom. Mieszkanie komfortowo urządzone,jasne, przestronne. Cicha okolica ,mili sąsiedzi. Mieszkanie znajduje się blisko Akademii Medycznej. W pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

437 000 zł61 m² 7 094 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży przestronne, komfortowe mieszkanie na wrocławskim zielonym Sępolnie o pow. 61,6m2, w pełnym rozkładzie, dwustronne zlokalizowane w bardzo ładnie odnowionej kamieniczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

219 000 zł34 m² 6 441,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pok. rozkładowe, z możliwością łatwego wydzielenia drugiego, mniejszego pokoju; 33,51 m2, 2/4 piętro, balkon , ciche, własność,  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną umeblowaną kuchnią. Na wyposażeniu duża lodówka, kuchenka, pralka. Cena 1600,00 zł za miesiąc obejmuje juz opłaty za media -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie (40m2)z balkonem w spokojnej okolicy Wrocławia na piątym piętrze w budynku z 2004 r przy ulicy Zielińskiego. Budynek posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 000 zł46 m² 6 956 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 46 m2 położone w zadbanym bloku przy ul. Ślęźnej. Budynki 10 piętrowe, zadbane, ocieplone, odgrodzone szlabanem dzięki czemu nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na 9 piętrze o powierzchni 48.04 m2 składa się z dwóch pokoi. Duży 18.15 m2, mniejszy 11,41 m2, kuchni 7,04 m2, przedpokoju, łazienki, toalety oraz dużego balkonu typu loggia 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Macieja

Śródmieście,Wrocław

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 33m2 w śródmieściu Wrocławia przy pl. Św. Macieja, w bloku z lat 60-tych, mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

395 000 zł74 m² 5 349,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Sprzedam dwupokojowe wysokie(3,2m) mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką z wc, 73,84m2 na ul. Wesołej (wysoki parter). Mieszkanie w starej kamienicy, z początku XX w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

335 000 zł67 m² 4 985,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na 2 piętrze w dobrym stanie w poniemieckiej kamienicy z 1920-30 roku. Ceglane ściany z dwuwarstwową poduszką powietrzną, tynki gipsowe. Latem chłód, zimą ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

487 000 zł75 m² 6 493,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo atrakcyjne mieszkanie, w b. dobrym stanie, rozkladowe, lazienka i toaleta oddzielne, z duzym balkonem. Dodatkowo (za oplata) miejsce postojowe w garazu na podworzu. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobra lokalizacja, bliskość Wyższych Uczelni (pwr,am,awf,ar). Dobra komunikacja. Bliskość terenów rekreacyjnych. Rozbudowana infrastruktura handlowo-uslugowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 000 zł57 m² 6 279 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o pow.57 m2 położone na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku przy ul. Wesołej, na wrocławskich Krzykach. Składa się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

420 000 zł72 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Bardzo ładne i przytulne mieszkanie, na poddaszu wyremontowanej kamienicy, położone na osiedlu Gaj w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ulicy Szewskiej, bardzo blisko Rynku. Odpowiednie dla osób pracujących w centrum i lubiących życie nocne i rozrywkowe. Wszędzie blisko i doskonałe połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pilczycka

Maślice,Wrocław

399 000 zł69 m² 5 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Poziom I - pokój, kuchnia z meblami i sprzętem agd (w tym zmywarka), wc, przedpokój, pod schodami szafki. Poziom II - dwie sypialnie (w jednej szafa wnękowa), łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu centrum. Bardzo dobra lokalizacja, 10 minut pieszo do Galerii Dominikańskiej. Nowe budownictwo, mieszkanie umeblowane Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

275 000 zł60 m² 4 583 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie w niewielkiej odległości od Rynku. Cena do negocjacji! Atrakcyjne mieszkanie położone w cichej uliczce. Dwa duże oddzielne pokoje. Salon 23m2, na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, bardzo ciepłe i słoneczne i mimo lokalizacji ciche. Centralne ogrzewanie, niski czynsz (260zł), bardzo szybki (10 Mbps) i tani Internet. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

410 000 zł58 m² 7 068 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne Z miejscem parkingowym I komórką lokatorską W cenie! Polecam mieszkanie położone przy ul. Giżyckiej w budynku z 2004r. Budynek z windą, bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w samym sercu miasta, blisko rynku, kawiarnie, restauracje kina i teatry, okna na klomby kwiatowe i ozdobne krzewy podwórka, ciche, słoneczne, po remoncie, duży pokój, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Okazja! bez pośredników=bez prowizji! Środkowe, ciepłe i ciche mieszkanie (6-letnie) sprzedam z wyposażeniem : meble w zabudowie i wolnostojące oraz sprzęt agd. Ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku. Duży, umeblowany salon z wyjściem na balkon. 2 sypialnie wyposażone. Łazienka z wanną w kaflach. Kuchnia umeblowana i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rymarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, bardzo ładne mieszkanie na ul. Rymarskiej, 35 m2 + antresola 15 m2. Mieszkanie z 2004r., usytuowane na ostatnim (III) piętrze w bardzo spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

mieszkanie 57 m2, i piętro w budunku 10-pietrowym, elektryka i hydraulika wymienione w 2008 roku, nowe okna pięciokomorowe, parkiet dębowy, na ścianach gładź gipsowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Powstańców Śląskich,Wrocław

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Mam dla Państwa do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż w centrum Wrocławia znajdujące się przy ulicy Podwale 73 w nowo odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Mieszkanie położone jest na iiip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wygodne, jasne i ciche mieszkanie 48 m2. 3 pokoje rozkladowe, , kuchnia jasna , lazienka, przedpokoj, loggia ciepla woda z c.o. mieszkanie znajduje sie na 2 pietrze w wiezowcu. bardzo ciche -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w pełni usprzętowione i umeblowanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

359 000 zł61 m² 5 885 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 60,60m2 położone na 3 piętrze budynku z 2001 r, w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Wrocławia- muchobór Wielki. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 4-pokojowe w Śródmieściu od 1 lipca br. Blisko uczelni i atrakcji turystycznych Wrocławia. Mieszkanie znajduje się w plombie na 3 piętrze. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe, kuchnia, łazienka+wc, balkon. Mieszkanie jest nowo umeblowane i urządzone w nowym budownictwie, stan bardzo dobry. Bardzo dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Popowickiej w pełni wyposażone i urządzone w przyjemnym skandynawskim stylu. Mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

komfortowe mieszkanie, pokój, kuchnia, łażienka, centrum, galeria handlowa, komunikacja miejska, w pełni wyposażone,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Biskupin,Wrocław

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane. Bardzo przyjemni sąsiedzi. Blok bardzo czysty, po remoncie. Okolica cicha i spokojna. Tereny spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmemieszkanie 2 pokojowe +kuchnia wyposazona agd +lazienka Z pralka, +balkon.OPLATY 1500zl+450czynsz+prad ok 50zl. kaucja zwrotna 1500zl. wolne do1 lipca2011.kontakt irena grzesiak tel.   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karłowice

Karłowice,Wrocław

37 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od lipca do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe (zwalniaja 3 studentki)36 m 1 pietro,balkon, w spokojnej okolicy przy ulicy krzywosutego , nowe budownictwo, ok. 5 min do pl. kromera (petla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 36m2 ,7 piętro na Popowicach ,kompletnie umeblowane ,zadbane ,wchodzić i mieszkać ,najchętniej dla pary lub 2 osób,Cena 1300zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

1 300 zł56 m² 23,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy. Pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym 28 m2: płyta grzejna, piekarnik i lodówka w zabudowie, okap; sofa rozkładana 2 osobowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

330 000 zł51 m² 6 457 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1935

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu. Rzeczywista powierzchnia mieszkania to około 90mkw ( 51 mkw to metraż z kw, który nie uwzględnia adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Do sprzedaży czteropokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na 1 piętrze przedwojennej, zadbanej kamienicy na Sępolnie. Mieszkanie o powierzchni 80m2, w cenie 559 000. Wszystkie.