dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe we Wrocławiu na ul Bajana. Mieszkanie na 5 pietrze w bloku 6 piętrowym z windą. Mieszkanie czyste i zadbane, okona pcv, mieszkanie b. ciepłe, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

396 000 zł54 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferowane mieszkanie jest przestronne (pokoje ok. 13 i 24m, łazienka ok. 8m) słoneczne i ciepłe, usytuowane od strony południowo-zachodniej. Lokal znajduje się niedaleko terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 41m2 mieszkanie na Kozanowie, przy ul.Gwareckiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( sypialni oraz dziennego pokoju połączonego z aneksem kuchennym), przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

438 000 zł53 m² 8 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Śliczne mieszkanie na biskupinie. Przydomowy ogródek W cenie! cena do negocjacji Bez pośredników! W przepięknym, prestiżowym miejscu Wrocławia. Mieszkanie na parterze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziadoszańska

Fabryczna,Wrocław

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko przy parku zachodnim dla pary lub 1 osoby, w dwurodzinnym domu. całkowicie umeblowane. Okolica bardzo spokojna, blisko park, duzo zieleni. Dogodny dojazd do centrum C,127,126,103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie, okna pcv pięciokomorowe, drzwi antywłamaniowe, meble kuchenne + agd, gaz w ryczałcie w czynszu mieszkania, łazienka i wc osobno, mieszkanie pełnorozkładowe, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na II piętrze w budynku z 2004r. z windą. Mieszkanie w pełni rozkładowe, z oddzielną kuchnią. Pokój dzienny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu na Wojszycach. Skąd jest bardzo dobry dojazd do Centrum, jak i na Bielany oraz autostrady A4. Na terenie ogrodzonego osiedla znajduje się garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elegancka kawalerka dla wymagającego klienta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka składa się z pokoju (17m2), kuchni (12m2), przedpokoju (4m2), łazienki (4m2). Adaptacja strychu w jednopiętrowej kamienicy gdzie mieszka 6-ciu lokatorów. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł65 m² 4 846,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bez pośredników! Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego budynku. Do mieszkania należy piwnica zajmująca 2,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam bardzo ładne i duże mieszkanie na Kozanowie na trzecim piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie przestronne, w pełn rozkładowe: nowa, duza kuchnia z jadalnią, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

280 000 zł68 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

wygodne mieszkanie dla osób, które lubią chodzić po mieszkaniu, a nie siedzieć po przyjściu z pracy. Wszystkie drzwi szerokie, duzo wolnej przestrzeni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

385 000 zł55 m² 6 972 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie w cichej, spokojnej uliczce za zielonym Sępolnie. Mieszkanie 2 pokojowe (ładne, ustawne, słoneczne), własnościowe o pow. 55,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

440 000 zł70 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe 70,4 m2 na ul. Wojrowickiej 3 piętro w budynku 7 kondygnacyjnym. Mieszkanie ciche,słoneczne,dwustronne:wschód-zachód.Pokój dzienny połączony z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie dostępne od zaraz. Bardzo spokojna okolica, a jednak atrakcyjna lokalizacja: - 5 minut spaceru do Akademii Ekonomicznej, - 15 minut spaceru do Arkad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 280 zł26 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

13 argumentow dlaczego wlasnie to mieszkanie powinni panstwo wybrac. EN, de, es, fr We speak English, wir sprechen Deutsche, hablamos espanol, on parle francais Nr.1 Jest to mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie wyremontowane w 2004 roku, umeblowane, pralka, kuchenka, lodówka. W pokojach mozaika, w kuchni, przedpokoju i łazience kafle. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta - ok 10, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Krzyki,Wrocław

430 000 zł82 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Duże, przestronne 3-pokojowe mieszkanie (z balkonem) o pow. 82mkw. Usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1907 roku (cegła). Kamienica jest położona w atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników: do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z dużym aneksem kuchennym i balkonem na wysokim parterze w nowym bloku mieszkalnym w dzielnicy Krzyki-Gaj przy ulicy Piławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrzosowa

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł39 m² 7 564 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 39 m2 z ogródkiem położony na kameralnym osiedlu tuż przy południowej granicy Wrocławia. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giżycka

Śródmieście,Wrocław

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne mieszkanie na Placu Kromera w budynku Dach-Bud. Okna wsch i płd. Ciche, w okolicy park, rzeka. Stan bardzo -dobry do wprowadzenia. Cena obejuje komórke lokatorską. Monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godlewskiego

Fabryczna,Wrocław

1 950 zł60 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z antresolą w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa sie z przestronnej kuchni, (w której znajdują się meble w zabudowie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł25 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Okazja! sprzedaż bezpośrednia! mieszkania przy rynku! 25 mkw, 1 pokojowe, media miejskie, po remoncie, ciekawa aranżacja, meble kuchenne w zabudowie i sprzętem agd z ikea , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wrocław/krzyki, ul. Przyjaźni , 60 m2 bezpośrednio sprzedam! super oferta! Mieszkanie rozkładowe, trzypokojowe o powierzchni 60 m2 znajdujące się na parterze w czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe dla 2 osób, w jednym pokoju aneks kuchenny, łazienka i osobna ubikacja. Własne centralne ogrzewanie i podgrzanie wody (piec dwufunkcyjny). Mieszkanie b. ciepłe, mury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na strzezonym osiedlu. Pierwszy wynajem wszystkie elementy wyposazenia sa calkowicie nowe i obejmuja nawet najdrobniesze detale. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

425 000 zł68 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe z garderobą, po generalnym remoncie - gładzie, tynk strukturalny, wymieniona instalacja elektyczna i wodna. Podłogi - deska trójwarstwowa i kafle, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaproponować państwu naprawdę wspaniałe mieszkanie w zacisznej okolicy Wrocławia - Wojszyce. Mieszkanie jest oddalone od centrum Wrocławia o 6 km od centrum (bardzo dobra.