dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 061 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 061 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

836 000 zł64 m² 13 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Ligocka

Różanka,Wrocław

1 440 000 zł80 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w paryskim stylu! Lokal mieszkalny w stanie idealnym, gotowy do zamieszkania! Sypialnia z własną łazienką, salon z aneksem, mniejsza łazienka przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

630 000 zł81 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Super cena! Super okazja! tylko klienci gotówkowi Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta, 81 m na ul. Worcella Lokalizacja: mieszkanie znajduję się na ul. Stanisława Worcella, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 351 000 zł100 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 854,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni całkowitej 63,5 m wraz z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 3,9 m oraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wojnów,Wrocław

598 999 zł52 m² 11 517 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pok | Wojnów- perkusyjna | duży parking!. Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym. Dwa oddzielne pokoje plus pokój z aneksem kuchennym. Pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

799 004 zł59 m² 13 634,90 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top!hit Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

575 000 zł41 m² 14 024,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament olimpia port/2pok-41m2/balkon/top Na sprzedaż nowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m 2 na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

375 000 zł26 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka położona na Wrocławskim Grabiszynie w okolicach ulicy Żelaznej. Mieszkanie mierzące 26m2, składające się głównego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czochralskiego

Kleczków,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 445 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowy słoneczny apartament o powierzchni 63,22 m w nowoczesnym budownictwie z 2018 roku. Wysoki standard! Mieszkanie do wprowadzenia! Nie wymaga żadnych nakładów. Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 235 000 zł112 m² 10 977,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż Luksusowy inteligentny dom szeregowy, trzykondygnacyjny, przestronny, rozkładowy, dwustronny, składający się z 6-pokoi o powierzchni: 112,5 m2 z Tarasem i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Klecina,Wrocław

595 000 zł45 m² 13 352,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż świeżutkie, wyremontowane, przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 44,56m2 położone przy ul. Szczęśliwej ( Dzielnica Grabiszyn ) we Wrocławiu Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Rakowiec,Wrocław

1 170 473 zł87 m² 13 386 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Brak podatku pcc. Opiekun nieruchomości: tel. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 87,44m2 mieści się na siódmym piętrze w 9-cio piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 900 zł67 m² 9 720,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestrzenne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,86m2 (po pomiarach okolo 70m2) mieszczące się w centrum wrocławia. Atuty mieszkania: - lokalizacja - transport.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

495 000 zł36 m² 13 666,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słowiańska l Jedności Narodowej l Śródmieście Genialna lokalizacja l Doskonała inwestycja pod wynajem Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Całość wynagrodzenia pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

437 000 zł30 m² 14 718,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Chciałbyś dobrze zainwestować nadwyżkę finansową? Wiesz, że nieruchomość może zarabiać podwójnie - od razu na wynajmie (6-8 % roi)oraz na wzroście wartości nieruchomości. Możesz już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bystrzycka

Popowice Południowe,Wrocław

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2 w super lokalizacji przy ul.Bystrzckiej. Nieruchomość składa się z: oddzielnej kuchni salonu z wyjściem na balkon, 4 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

536 900 zł54 m² 9 942,59 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla rodzin i osób ceniących wygodę oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

559 999 zł50 m² 11 119,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Zakrzowie przy ul. Zatorskiej. Lokal dwupokojowy z garderobą w pełni rozkładowy, mieszczący się na pierwszym piętrze budynku trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

819 999 zł66 m² 12 498,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/komórka/autobus/balkon Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny narożne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Grabiszyn,Wrocław

638 000 zł55 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Opiekun nieruchomości: telefon Świeżo po remoncie - dwa pokoje z osobną kuchnią - 3 kilometry od rynku! - nie zwlekaj - zadzwoń! Otoczenie nieruchomości: w bliskim sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 999 zł61 m² 12 026,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sztabowa/ Krzyki 58m2/balkon /lux!top! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie ul Sztabowa Krzyki Odpowietrznik 57,80m2, 1p z 4, 3 pok. Pełny Rozkład, balkon, piwnica, blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworska

Popowice,Wrocław

520 000 zł37 m² 13 903,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zlokalizowane jest na czwartym piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu miasta. Budynek ten wyróżnia się nowoczesną architekturą, wykonany został z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

809 000 zł82 m² 9 865,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w pożądanej okolicy blisko centrum Nieruchomość mieści się w kamienicy blisko ul. Chabrowej ( Dzielnica Grabiszyn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Psie Pole,Wrocław

725 000 zł53 m² 13 679,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe, psie Pole Wrocław Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: mieszkanie mieści się w dzielnicy Tarnogaj na Osiedlu Innova. Osiedle ogrodzone szlabanami z ogólnodostępnymi miejscami dla mieszkańców. -2.6km do Dworca Głównego i Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Nadodrze,Wrocław

745 000 zł59 m² 12 648,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58.9m2. Najważniejsze informację: - do mieszkania przynależy duża piwnica (5,5m2) - Na podwórzu monitorowany parking z wjazdem na pilota - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 450,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu o pow. 47,75 m2 znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z widną z 2015 roku. Jasne, przestronne M2 zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stein

Ołbin,Wrocław

599 000 zł56 m² 10 621 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,4 m2 z osobną kuchnią w ładnej kamienicy z nową windą tuż przy Parku E.Stein. Opiekun Oferty najważniejsze informacje - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

780 000 zł73 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

To czteropokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem na Maślicach może być Twoje! Gotowe do odbioru. Opiekun nieruchomości: tel. Sprzedawane mieszkanie jest umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krotoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

398 998 zł41 m² 9 707,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Popowice/osobowice/krotoszyńska/2 pok/do remontu Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41m2 mieszczące się na 1-szym piętrze domu wielorodzinnego przy ul.Krotoszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

700 000 zł53 m² 13 183 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowej inwestycji! Nieruchomość gotowa do zamieszkania. Should you need more information in English please.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z dużym balkonem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

489 998 zł37 m² 13 101,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/zielińskiego/2pok./BALKON/PIWNICA/PREMIUM Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5-tym piętrze 10-piętrowego budynku z windą z 1970 r przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

709 700 zł61 m² 11 577,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

584 250 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Wrocław

4 919 173 zł153 m² 32 095 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego. Nieruchomość: oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 153,27m2 położona jest na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 002 zł52 m² 14 466,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Olimpia Port Piekne /50m2/ Komorka /garaz /! Polecamy 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 + 3m2 komórka lokatorska(dodatkowo płatna) z widokiem na park na osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 199 000 zł67 m² 17 896 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Super oferta! tylko U nas! komfortowe mieszkanie Z balkonem W ok.PORTU POPOWICE - WRAZ Z MIEJSCEM W GARAŻU I KOMÓRKĄ - mieszczące się V piętrze NA NOWYM OSIEDLU 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

619 001 zł44 m² 14 004,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Premium/krzyki/zaporoska/3pok./TOPLOKALIZACJA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowy apartament po kapitalnym remoncie zlokalizowany na 2-gim piętrze 4-piętrowego budynku z 1975 r.