dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 059 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Grabiszyn,Wrocław

750 000 zł92 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1940

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na sprzedaż lokal mieszkalny Lokalizacja: grabiszyn, ul. Krucza Ilość pokoi: 6 Metraż: 92 mkw. Kuchnia: oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

497 960 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp274-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: tel. Świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 z balkonem przy ul. Poleskiej lokalizacja: spokojne osiedle z dostępem do bezpłatnego parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

479 001 zł38 m² 12 602 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Top Lokalizacja 2-pok/ 38 m2 Piwnica*** Mieszkanie przy ulicy Drukarskiej we Wrocławiu powierzchnia 38m2. Mieszkania składa się z dwóch pokoi, kuchni łazienki oraz przedpokoju. Budynek z 1969r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przytulne mieszkanie w kameralnym, 2 piętrowym bloku. Salon z otwartą kuchnią, sypialnia, przedpokój, łazienka z kabiną prysznicową, niewielka garderoba. Wielkim atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Gaj,Wrocław

488 998 zł30 m² 16 548,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Gaj- strońska | duża kawalerka + 30m2 taras!. Polecam na sprzedaż własnościowe mieszkanie, którego jestem jedynym właścicielem we Wrocławiu, dzielnica Gaj. Mieszkanie z tarasem znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

278 997 zł74 m² 3 744,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wrocław/dolnobrzeska/leśnica/doremontu/3pok./TANIO!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście,Wrocław

599 999 zł57 m² 10 559,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjne 2 pokoje Śródmieście Park Tołpy Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,82m2 położone na 4 piętrze (5 kondygnacji) kamienicy z 1900 roku przy ul. Rozbrat we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

538 998 zł38 m² 14 259,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lux/jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./PREMIUM OKAZJA! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe oraz wyposażone mieszkanie o powierzchni 70m2 na Wrocławskim Grabiszynie z działką rekreacyjną Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

719 854 zł58 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja Nefrytowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ta ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

574 811 zł52 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu w cenie!. Nie musisz czekać, by urządzić wymarzone mieszkanie. Kameralny budynek jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 999 zł38 m² 11 492,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tanio/krzyki/drukarska/2pok./PIWNICA/WINDA/OKAZJA ŚWIETNA INWESTYCJA! TOPOWA LOKALIZACJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Okolicach Ronda Placu Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

598 863 zł62 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

469 999 zł47 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

GAdow / Bulwar Ikara 47m2 / rosklad/2 pokoje! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,30 m 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1986 roku Wrocław, fabryczna, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

683 100 zł35 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W samym centrum miasta. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 35,03 m2, znajduje się na ostatnim piętrze, 6-piętrowego, nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hodowicka

Stabłowice,Wrocław

852 000 zł68 m² 12 492,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 68,2 m2 zlokalizowane na Stabłowicach. Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym 18,95 m2 - Sypialnia 10,6 m2 - Pokój 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

799 900 zł81 m² 9 855 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. **I speak English scroll down** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

585 000 zł46 m² 12 591 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty: tel. Wspaniałe, dwupokojowe mieszkanie nieopodal Rynku, na odmienionym Nadodrzu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest 1 km od Rynku - 15 minut spacerem do samego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

665 280 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot285-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja: południowy-wschód, południowy-zachód - korytarz z miejscem na szafę - niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Polanowice,Wrocław

759 000 zł65 m² 11 713 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 64,80 m2 składa się z: - salonu z dużym aneksem kuchennym (26,50 m2) - meble w zabudowie wykonane na wymiar przez stolarza (wysoka jakość wykorzystanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

614 442 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp247-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - ogródek 16m2 - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

890 000 zł64 m² 13 972 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: telefon Nr Licencji pfrn 28425 Komfortowy i nowoczesny apartament zaprojektowany przez architekta wnętrz i urządzony z niezwykłą dbałością i precyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

799 000 zł69 m² 11 588,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowy apartament w centrum Krzyków we Wrocławiu! Atuty mieszkania: - topowa lokalizacja - wielkie pomieszczenia - wykończenie - dwustronne - rozkładowe - niski czynsz - słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Śródmieście,Wrocław

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji przy ul. Jagiellończyka na Nadodrzu. 500 metrów od Wyspy Słodowej, 1 km od Rynku. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 200 600 zł72 m² 16 675 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: rp161-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - możliwość wydzielenia osobnej kuchni - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

708 999 zł49 m² 14 558,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż/premium! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Księże Małe,Wrocław

493 325 zł37 m² 13 405,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe Z ogródkiem W programie bk2% oraz bez wkładu własnego W skład mieszkania o pow. 36,80 m2 wchodzą: salon z aneksem kuchennym 18,7m2 Sypialnia 9,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł50 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Doskonała lokalizacja w samym sercu Wrocławia. Oferta bezpośrednia. Bez prowizji! Cena ofertowa: 830 000 zł. Świetne mieszkanie w samym sercu Wrocławia, przy ul. Oławskiej. Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

998 990 zł65 m² 15 369,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 65 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - lokalizacja - ergonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł81 m² 8 213,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe z balkonem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i 2 komórkami lokatorskimi. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się na Psim Polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sztabowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

339 900 zł26 m² 13 073,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne 1 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Sztabowej. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 25,7 m2 składa się z: - salonu z ładnym widokiem - kuchni (oddzielnej) - łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55 m2, usytułowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2021 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poelziga

Żerniki,Wrocław

1 185 000 zł100 m² 11 844,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż na wyłączność - I Propertier For English, scroll down Apartament położony jest na modelowym osiedlu Nowe żerniki/wuwa 2 we Wrocławiu. Przemyślany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

600 600 zł46 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez pcc! Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Narożne 2 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 45,5 m2 znajduje się na 1 piętrze 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

519 000 zł58 m² 8 920,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na ulicy Pomorskiej Nieruchomość znajduje się na 2-gim piętrze i składa się z: 2 pokoi, kuchni, ubikacji, piwnicy. Na tym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

824 950 zł90 m² 9 135,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Duże 2 poziomy w Centrum Sky tower/ dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż przestronne ,słoneczne, rozkładowe 2 poziomowe mieszkanie 3 pokojowe przy Arkadach Wrocławskich. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Żerniki,Wrocław

798 000 zł63 m² 12 588,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2 piętrze dwukondygnacyjnego kameralnego budynku z 2017r. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

726 259 zł70 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp245-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - 3-stronne, ekspozycja: północ, południe, wschód - ogród ok. 77m2 od strony południowej i wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

610 624 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp275-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - łazienka ok 5m2 - korytarz z miejscem na szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

860 000 zł72 m² 11 862 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,50 m2 znajdujące się na wrocławskich Maślicach przy Maślickiej 11 wraz z udziałem w części wspólnej.