dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

758 999 zł64 m² 11 952,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Jagodno/wrocław/3pok/lux/balkon/piwnica/top/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2, na drugim piętrze - w budynku trzypiętrowym na bezpiecznym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

699 900 zł43 m² 16 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe dwupkojowe mieszkanie 43m2 z balkonem na 1 piętrze (nie zamieszkałe) w nowo oddanym bloku w 2023r. Idealne pod inwestycje. Dodatkowo płatna: komórka lokatorska 10 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

625 000 zł65 m² 9 673,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, pierwsze piętro, winda. Oddane do użytku w październiki 2022. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

898 999 zł88 m² 10 169,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80M/taras/parter/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

525 850 zł48 m² 10 955 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie W inwestycji blisko terenów zielonych! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

360 000 zł27 m² 13 230,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka z balkonem / nowe budownictwo / miejsce postojowe / wolna od zaraz mieszkanie: 27-metrowa kawalerka dająca możliwość maksymalnego zwrotu z najmu, umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

644 995 zł62 m² 10 336,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lipa piotrowska/3pok./LUX./PARKINGX2/GARAŻ/TOP Oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe 62m2 nowe nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego 3 pokoju. Ogłoszenie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

629 999 zł49 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Maslice 2 pokoje Rozklad Taras nowy blok! Polecam na sprzedaz 48,36 m2 rozkładowe i przytulne mieszkanie, wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, znajdujące się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

568 999 zł62 m² 9 177,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Krzyki/borek/hallera/2pok./ROZKŁAD/BALKON/TANIO! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość w bliskiej odległości od Centrum Handlowego "Borek", położoną na wrocławskich Krzykach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

797 999 zł66 m² 12 146,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok./tramwaj/park/balkon/hit/top Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

759 000 zł58 m² 13 086,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 30.11.2023 Wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem 135m2 | 3 pokoje + osobna kuchnia | 2 balkony Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Do sprzedania gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł47 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wrocław/rynek/stare miasto/balkon/piwnica/top/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 47,5 m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokojowe mieszkanie (17,63m2+11,84m2) , -z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

609 994 zł55 m² 11 074,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /hit/!premium/top polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Klecina,Wrocław

498 000 zł37 m² 13 459,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/3 piętro, 37m plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina z 2000roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe składa się: -Salonu z wejściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotnicka

Złotniki,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta bezpośrednio od właściciela. Proszę nie dzwonić Z biur nieruchomości. Sprzedam przytulne, przestrzenne, ustawne mieszkanie o powierzchni 64 m2 na wrocławskich Złotnikach na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

695 000 zł40 m² 17 444,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu apartament loftowy w Nowej Papierni na Przedmieściu Oławskim. Nowa Papiernia to industrialne osiedle zlokalizowane w samym sercu miasta, jednak dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

608 000 zł49 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 49,4m2 położone przy ul. Balonowej na osiedlu Gądów Mały ( Dzielnica-Fabryczna) we Wrocławiu z balkonem Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

647 550 zł62 m² 10 527,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Hit Centrum przy Skytower/duże dla rodziny/rozkład Oferujemy na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z możliwością otwarcia kuchni Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Porajowska

Maślice,Wrocław

795 000 zł71 m² 11 197,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy o powierzchni 71 m2 Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym - 2 oddzielne pokoje - Łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszynek,Wrocław

609 000 zł70 m² 8 697,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stalowa 86|70mkw|balkon|kamienica|w głębi osiedla| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się na ul. Stalowej 86. Budynek na bieżąco przechodzi remonty, w ostatnim czasie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojnów,Wrocław

589 000 zł82 m² 7 183 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do obejrzenia inwestycji w Nadolicach Wielkich, gdzie mieści się inwestycja 10 mieszkań z ogrodami. Lokal mieści się na pierwszym piętrze, okna z salonu wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bzowa

Grabiszyn,Wrocław

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 27 m2 , 11 piętro w 14 piętrowym miejskie media, w bloku działają dwie niezależne windy, 24h stróż w obiekcie. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, doskonały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł36 m² 14 409 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na zielonych Sołtysowicach 2 pokoje z balkonem Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowe osiedle zapewniające wiele udogodnień i atrakcji dla mieszkańców. Łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

856 793 zł74 m² 11 576,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 4-pokojowe na Starym Mieście. Mieszkanie 4-pokojowe, w pełni rozkładowe, z przestronną strefą dzienną oraz dwoma balkonami. Metraż: 74,01 m2 4 pokoje Parter 2 łazienki 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

559 000 zł62 m² 8 954,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie powierzchni 62,43 mkw w kamienicy przy ul. Spiżowej we Wrocławiu. Mieszkanie na parterze w zadbanej kamienicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

695 000 zł52 m² 13 365,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie przy Ul. Nyskiej, w dzielnicy Tarnogaj. Nieruchomość o metrażu 52m2, mieści się na 4 piętrze, nowego bloku, który znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

659 000 zł69 m² 9 550,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, polecam przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw zlokalizowane na wrocławskim Śródmieściu. Doskonała propozycja na cele inwestycyjne! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Grabiszyn,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 611,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławiu, dzielnica Borek w okolicach ulicy Sztabowej. Pełna własność. Cena do negocjacji. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne mierzące 60,20m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ołbin,Wrocław

530 000 zł55 m² 9 669,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Witam serdecznie! Na sprzedaż oferuję Państwu rozkładowe mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia. Pełna własność z Księgą wieczystą. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gerberowa

Krzyki,Wrocław

599 900 zł73 m² 8 203,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Gerberowej. Lokal położony na 2 i 3 piętrze w 2-piętrowym bloku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Lubuskiej położonej na wrocławskim Grabiszynie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

541 950 zł43 m² 12 574,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m2 z balkonem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

398 000 zł30 m² 13 113,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

** mieszkanie zarezerwowane ** Zapraszam do zakupu wyjątkowej oferty sprzedaży lokalu przy samym Ryneczku Psiego Pola z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

516 250 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania w pełni rozkładowe, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Psie Pole. Lokal luksusowy mieści się na 9 piętrze 10 kondygnacyjnym budynku z nową windą i odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

583 354 zł52 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

550 000 zł37 m² 14 726 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Nowy Grabiszyn, zlokalizowane przy jednej z najbardziej popularnych ulic na mapie Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 998 zł50 m² 9 999,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gądów/horbaczewskiego/2 pok./ROZKŁAD/49m2/TANIO! OKAZJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jednostronne, rozkładowe mieszkanie do remontu mieszczące się na 2-gim piętrze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

970 000 zł58 m² 16 724,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

WE speak english, english description below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z historią, oraz dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

639 000 zł54 m² 11 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stablowice 54m2 / 3 pokoje ogrod 70m2! Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, o powierzchni 54 m2, znajduje się na parterze jednopiętrowego budynku w spokojnej, zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

498 000 zł37 m² 13 459,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Klecinie we Wrocławiu. Powierzchnia: 37m2 Piętro: 2/3 Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Szczepin,Wrocław

394 993 zł25 m² 15 550,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hit Centrum ul. Inowrocławska 25,7m2 Piwnica Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 10.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij