dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 063 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 063 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

690 000 zł71 m² 9 710,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

-Oferta na wyłączność Dream House- oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na wrocławskich Złotnikach. Mieszkanie jest dwupoziomowe, o powierzchni 71.06 m2 plus komórka lokatorska(1,96 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

715 000 zł61 m² 11 800,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,59m2 na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 449 999 zł73 m² 19 863 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękny widok/browary+balkon+2 miejsca bez pcc Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

589 000 zł51 m² 11 439,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

620 000 zł61 m² 10 163,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2. Układ pomieszczeń: - pokój nr 1 - Pokój nr 2 - Pokój nr 3 - Przedpokój - Kuchnia - Łazienka - Balkon Najważniejsze informację: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i osobnej kuchni, pełen rozkład. Usytuowane na pierwszym piętrze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza tu znajdą Państwo piękne duże mieszkanie 4 pokojowe w bloku na 2 piętrze z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

629 000 zł75 m² 8 437,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnie zlokalizowanego i funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania, idealne rozwiązanie pod inwestycję lub dla rodziny. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

889 995 zł77 m² 11 543,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ułańska / 3 pokoje / kameralne piękne osiedle Polecamy na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na urokliwym, spokojnym osiedlu na Ołtaszynie (wrocław-Krzyki) przy ul. Ułańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Grabiszyn,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 327,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, 42 M, loggia , ok.SKY TOWER IDEALNE POD INWESTYCJĘ. Wolne od zaraz. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul. Gajowickiej. Na całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

680 254 zł72 m² 9 481 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł44 m² 10 061 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na wrocławskiej Różance. Lokal mieszkalny położony przy ul. Teodora Parnickiego, zlokalizowany na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w nowym budownictwie na Jagodnie. Dodatkowo miejsce parkingowe w hali garażowej. Nieruchomość idealnie nadająca się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

729 603 zł56 m² 13 082,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,77 mkw usytuowane na 2piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą balkon. W każdym mieszkaniu znajduję się pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fabryczna,Wrocław

950 000 zł91 m² 10 440 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: sterowcowa Gądów Mały. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu tereny zielone, sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Dobra lokalizacja. Opis: mieszkanie 4pok., o pow. 91mkw, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

540 000 zł60 m² 8 952 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Płacisz i dostajesz klucze. Siechnice mieszkanie 60,32m2 +2 miejsca postojowe w cenie. Polecam nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,32 m2. Lokal mieszkalny składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł64 m² 12 312,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

475 000 zł33 m² 14 394 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na wysokim parterze, w 10-piętrowym bloku na Hubach! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Ołbin,Wrocław

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis co sprzedajemy? Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy o powierzchni 82 m położone na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy z pierwszej połowy początku XX w. Gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

565 000 zł48 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Ulica Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia. Mieszkanie znajduje się miedzy skrzyżowaniami z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

525 001 zł47 m² 11 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lux 2-pokoje ul. Gorlicka Dobra komunikacja top. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,09 m2 w pełni rozkładowe z osobną kuchnią i loggią. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

660 000 zł52 m² 12 617,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 52.3 mkw mieszkanie - wysoki standard wykończenia z klimatyzacją. Nowoczesne umeblowanie i dodatki (sufity napinane) - w stylu glamour. W lokalu zostaje wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

812 995 zł55 m² 14 675 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp138-rz zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - korytarz z miejscem na szafę - duża łazienka - realizacja 2024-01 - zakup od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

569 000 zł60 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Мы тоже говорим на русском языке. Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Chorwackiej w dzielnicy Psie Pole / Różanka we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

584 999 zł46 m² 12 772,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Apartament nowy gaj/ Parter / 45 m2 / gaj/top/2 pok/top Mieszkanie składające się z dwóch pokoi o powierzchni 45 m / zlokalizowane jest na malowniczym Gaju, przy ul. Wandy Rutkiewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 151 528 zł84 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

551 000 zł48 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Planty Racławickie znajduje się na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja Plantów Racławickich gwarantuje dobre skomunikowanie z pozostałymi częściami Wrocławia, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

463 000 zł40 m² 11 460,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym 20,9mkw ,sypialnia 10,9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł82 m² 7 193,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Wam mieszkanie o powierzchni 82,02 m2 położone na wrocławskim Ołbinie. Jest to idealny wybór pod inwestycję(wynajem), dzięki czemu przyszłościowo może być to dobre rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

477 462 zł53 m² 9 045 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: wiktoria Czaplińska tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w cichej i spokojnej części Wrocławia, z dala od zgiełku codziennego pośpiechu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

714 000 zł65 m² 10 984,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe we Wrocławiu w okolicy ul. Mikołaja Reja o powierzchni 65 m2 Lokal składa się z dwóch pokoi, łazienki z toaletą oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera ostatnie 4 piętro z wielkim tarasem. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

828 493 zł64 m² 12 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. To miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny .Planty Racławickie zaprojektowane są w ergonomiczny sposób, otaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

681 866 zł70 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

792 897 zł60 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w wieżowcu 17-piętrowym W wieżowcu 3 windy z poziomu garażu. Budynek to gigantyczne przedsięwzięcie 55m wysokości. Powierzchnia tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

724 999 zł66 m² 10 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/4