dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Pilczyce,Wrocław

409 999 zł46 m² 8 926,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w niecodziennym stylu na Wrocławskich Pilczycach. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

1 178 164 zł101 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj blisko Parku Brochowskiego/ Idealne dla rodziny/zabudowa Szeregowa/ Deweloperskie 2024 Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

487 462 zł49 m² 10 028 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m2 na spokojnym,zielonym osiedlu na Zakrzowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Znakiem rozpoznawczym osiedla będą dziedzińce zachwycające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 10% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sępolno,Wrocław

745 165 zł66 m² 11 256,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 66,20 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrzańska

Kozanów,Wrocław

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyremontuj i zamieszkaj nieopodal Parku Zachodniego. Wydzielony lokal mieszkalny położony w budynku jednorodzinnym z roku 1940. Mieszkanie posiada 49 m2 z dodatkowym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Śródmieście,Wrocław

437 900 zł40 m² 11 002,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum / 2 pokoje / po remoncie / piwnica / blisko tramwaj / niska zabudowa / inwestycja Układ pomieszczeń: - kuchnia - dwa pokoje - przedpokój - łazienka z oknem Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

329 900 zł26 m² 12 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż studio 26m2 w centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w skład którego wchodzi: -Pokój 12,15m2 -jasna osobna kuchnia -wc razem z łazienką w której jest wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

472 770 zł38 m² 12 441 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 z balkonem, znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oporów,Wrocław

645 000 zł59 m² 10 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam śliczne , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m. kw. usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2021roku. na wrocławskim Oporowie (osiedle Awipolis). Wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Klecina

Klecina,Wrocław

810 000 zł94 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Klecina 4 pokoje Blisko parku 93mkw top!- wolne od zaraz Dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje.! Osobno kuchnia, 2x wc,dwa balkony. 94m2, po skosach 102mkw Do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica 9mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie położone na Jagodnie - inwestycja "nowa Toskania" z 2018r, deweloper Murapol Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł41 m² 12 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja Mieszkanie 2 pok/balkon/garaż Do sprzedania nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się na ul. Jutrzenki Standard deweloperski z wykończoną łazienką (glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Sołtysowice,Wrocław

354 000 zł35 m² 10 114,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ustawne, nowe, dwupokojowe mieszkanie w świeżo oddanym budynku na wrocławskich Sołtysowicach. Mieszkanie o powierzchni 28m2 (35m2 po podłodze) składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Pereca

Grabiszyn,Wrocław

360 000 zł26 m² 13 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 26,30 metrów kwadratowych Mieszkanie - Duży pokój (20 m2) - Aneks kuchenny (2 m2) - Łazienka (2,5 m2) - Przedpokój (1,5 m2) * Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

587 000 zł48 m² 12 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży piękne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kruczej. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Karłowice,Wrocław

484 000 zł46 m² 10 417,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,46 m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, w układzie: salon 18,8 m2 sypialnia 13,5 m2 kuchnia 5,84 m2 łazienka 2,63 m2 przedpokój 3,49 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł76 m² 7 923,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie idealne dla rodziny lub inwestycyjnie! Możliwość wydzielenia 4 pokoi i wybudowania antresoli! Zadbana kamienica! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

419 000 zł37 m² 10 766,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Gotowe już Latem! Kompaktowe Mieszkanie na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

729 000 zł63 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Realizacja IV Q tego roku. Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł41 m² 10 731,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią w centrum Wrocławia. Kuchnia i sprzęty kuchenne nowe, w mieszkaniu są dwie duże szafy na wymiar. Mieszkanie ma bardzo dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28317 Dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze, doskonale skomunikowane! Winda w budynku w 2024r! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki z tarasem w inwestycji Zielone Maślice. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie z lokalnej kotłowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

756 300 zł76 m² 9 951 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw111-rz zalety mieszkania: - dwustronne, ekspozycja południowo- zachodnia - widok na szpaler drzew - realizacja już 2023-08 - niestandardowa wysokość mieszkania: 3,85m - garderoba/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

489 900 zł45 m² 10 886,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Brak podatku pcc 2%! kupując to mieszkanie już na starcie oszczędzasz ponad 10 000 zł! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu. Lokalizacja Osiedle Wojnów leży we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

552 000 zł43 m² 12 979,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2 Najważniejsze informację: - media miejskie - budownictwo z 2020 roku - osiedle jest chronione - do mieszkania przynależy balkon - księga od wolna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vinci

Brochów,Wrocław

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

-oferta na wyłączność- oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na wrocławskim Brochowie. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 57 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

492 000 zł44 m² 11 263,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,68mkw z balkonem 4,11m2. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł68 m² 11 635,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pięćdziesięciu Bohaterów

Krzyki,Wrocław

650 000 zł93 m² 6 978 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na piętrze w budynku szeregowym położone na końcu ulicy Ziemniaczanej na Bieńkowicach, 500 metrów od pętli autobusowej linii 114. Szereg podzielony w poziomie na dwa lokale. Obydwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syryjska

Wrocław,dolnośląskie

553 336 zł68 m² 8 197,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwu czteropokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Syryjskiej we Wrocławiu. Jeśli szukasz mieszkania, które jest dwustronne, posiada balkon oraz dwie łazienki w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syryjska

Wrocław,dolnośląskie

410 592 zł45 m² 9 124,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Syryjskiej we Wrocławiu. Jeśli szukasz mieszkania na pierwszym piętrze z balkonem w zielonej okolicy to ta propozycja jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

345 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0 % prowizji! Na zielonych wrocławskich Sołtysowicach, w sąsiedztwie pięknego parku powstaje kolejny, trzeci już etap kameralnego osiedla. Oferuję na sprzedaż gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

506 976 zł53 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji biura i podatku pcc. Prezentuję Państwu mieszkanie w kameralnej, 2 piętrowej inwestycji, na wrocławskim Ołtaszynie. - inwestycja ulokowana została w otoczeniu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

499 999 zł44 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania ciche dwupokojowe mieszkanie na Nowym Dworze idealne dla rodziny z dzieckiem. Zapraszam na prezentację! Głuchowska We speak Ukrainian, russian and English. Contact us and the uppropriate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się przy ulicy Poleskiej we Wrocławiu w budynku z 2001 roku. Jeśli szukasz dużej kawalerki, która posiada balkon, ma praktyczny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł64 m² 9 378 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje na zielonej Północy Wrocławia Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn nr 28332 otoczenie nieruchomości Inwestycja na Zakrzowie, powstaje w zacisznej części Wrocławia, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie 3 pokojowe, pokój dzienny z aneksem kuchennym Sypialnia x2 Łazienka Przedpokój Balkon Możliwość dokupienia: komórki lokatorskiej, miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poświętne

Poświętne,Wrocław

557 000 zł66 m² 8 426,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Realizacja II Q 2023! Monitoring, cichobieżna winda, teren zamknięty, miejsca postojowe, hale garażowe. Spokojna okolica. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

514 000 zł55 m² 9 305 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W ofercie piękne mieszkanie w centrum rynku na Psim Polu. Lokal usytuowany na trzecim piętrze o powierzchni 55.24m2, składające się z 3 pokoi. Ogólnodostępne miejsce parkingowe.