dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 056 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Fabryczna,Wrocław

544 900 zł48 m² 11 352,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie po generalnym remoncie: - z balkonem - jednostronne (zachód) - nowe okna, drzwi, instalacje - komórka lokatorska - winda - niewielkie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

399 888 zł38 m² 10 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

623 000 zł74 m² 8 418,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 na Lipie Piotrowskiej. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: poziom 1 - Salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe wyposażone mieszkanie. Z pierwszego poziomu wyjście na balkon, natomiast z drugiego na przestronny taras. Nowoczesne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu tuż obok stawu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślańska

Wrocław,dolnośląskie

329 999 zł36 m² 9 192,17 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tanio/kozanów/wiślańska/2pok./WINDA/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie przy ul.Wiślańskiej. Mieszkanie mieści się na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kubali

Psie Pole,Wrocław

397 000 zł37 m² 10 729,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 37 m2 mieszkania, z potencjałem wykorzystania jako lokal usługowy. Mieszkanie znajduje się na parterze na spokojnym, zielonym i zamykanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

699 040 zł69 m² 10 141,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 735 828 zł Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

715 000 zł61 m² 11 800,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,59m2 na Wrocławskim Jagodnie. Kupujący otrzymuje 10 000zł na zakup sprzętu agd Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

479 000 zł48 m² 9 958 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ciche, naturalnie doświetlone i przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone na wrocławskich Krzykach. Jest to idealny gotowiec inwestycyjny.Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

309 000 zł22 m² 14 154,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Wykończony apartament "pod klucz" w cenie, gotowy do wprowadzenia! Zyskujesz już na początku. Nowy, wygodny, apartament, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 947 zł50 m² 6 388,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Hit!/krzycka/krzyki/2 pok/50m/inwestycja/megatanio okazja! obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Powstańców Śląskich,Wrocław

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie z balkonem, na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy we Wrocławiu. Dwa niezależne pokoje, schowek/garderoba, okna wychodzące na południe i północ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

476 000 zł48 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie wykonane z wysokiej jakości materiałów jako gotowiec inwestycyjny. 3 osobne pokoje z antresolami świetnie nadające się pod wynajem krótko, jak i długo terminowy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ubocze

Wojnów,Wrocław

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, słoneczne, przytulne , wykończone, umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Z dużym balkonem na nowym, zamkniętym osiedlu na wrocławskim Wojnowie. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygodna

Śródmieście,Wrocław

350 000 zł35 m² 9 898,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z radością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i nowocześnie wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2, położonego na parterze kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

577 000 zł29 m² 19 963,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam bezpośrednio piękne, funkcjonalne studio z wydzielona sypialnią o powierzchni 28,9 m2 w świetnej lokalizacji w centrum Wrocławia w Apartamentowcu Angel City z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

620 000 zł64 m² 9 764 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 63,50 m2 położonej tuż przy Parku Grabiszyńskim. Otoczenie nieruchomości: krzyki to osiedle z mnóstwem zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł72 m² 10 359,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Moim zdaniem-to najlepiej i najładniej położone mieszkanie na osiedlu! W otoczeniu zieleni, niskiej zabudowy, przestronne, jak termos - w zimie ciepłe, latem chłodne, wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

715 000 zł54 m² 13 119 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowy apartament Z widokiem na zielone patio, w prestiżowej inwestycji nowa papiernia! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest w podwórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

639 000 zł59 m² 10 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

370 000 zł24 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Top/centrum/krzyki/gajowa/inwestycja/luxapartament Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy, klimatyczny apartament na poddaszu bardzo dobrze utrzymanej kamienicy. Kamienica o nietypowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

539 000 zł37 m² 14 568 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg183-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał 2023 - korytarz z miejscem na szafę - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Gaj,Wrocław

667 110 zł53 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Michał Biela tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia 3 pokoje w nowym budownictwie z 2 łazienkami na Gaju! Otoczenie nieruchomości: inwestycja mieście się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Ołbin,Wrocław

629 000 zł67 m² 9 346,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w okolicy ul. Barlickiego we Wrocławiu. Mieszkanie: * Mieszkanie 67,3m2 składa się z: - przedpokoju 15m2 - pokoju 1 22m2 - pokoju 2 - 17m2 - pokoju 3 - 9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

519 999 zł37 m² 14 092,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Krzyki/ołtaszyn/partynice/lux/2pok./BALKON/PARK Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament po remoncie gotowy do zamieszkania. Mieszkanie 37,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Karłowice,Wrocław

697 000 zł62 m² 11 187,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 6 piętrze w bloku o powierzchni 58,2m2 z piwnicą oraz 2 komórkami lokatorskimi przy ulicy Żmigrodzkiej. Idealne pod inwestycję bądź dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Śródmieście,Wrocław

480 000 zł42 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe o dokładnej powierzchni 41,74 m2 plus piwnica o powierzchni 3,36 m2 Mieszkanie położone w niskim bloku typu plomba z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

463 000 zł58 m² 7 983 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości, tel: mieszkanie w kamienicy przy ul. Mulickiej, cichej uliczki na Psim Polu. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

499 000 zł38 m² 13 197,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław, krzyki, jagodno, ul. Buforowa. Dwa pokoje z balkonem w nowym budynku z windą. Komórka lokatorska i 2 miejsca postojowe w garażu! wirtualna wizyta ze zdjęciami 360 stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł65 m² 9 697,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z loggią, na spokojnym, zielonym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

488 190 zł53 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 52,55m2 mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku położone w w południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

554 708 zł60 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: paweł Jaglarz tel. 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na jagodnie Otoczenie nieruchomości: jagodno jest to bardzo szybko rozwijająca się, a jednocześnie cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni ze spiżarnią - łazienki - korytarzu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

430 000 zł37 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

kawalerka 36m2 z antresolą z 2003r. / ul.Obornicka Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Pełna komunikacja miejska - autobus i tramwaj! Polecamy na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

482 000 zł52 m² 9 269 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację tel. Serdecznie zapraszam na prezentację nietuzinkowego dwupokojowego mieszkania na Zielonych Sołtysowicach. Otoczenie nieruchomości: dziś Sołtysowice są osiedlem typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią, na spokojnym, zielonym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 950 000 zł109 m² 17 813 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Cztery apartamenty, gotowiec inwestycyjny w supercenie! Z wysoką stopą zwrotu - zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Opiekun Oferty telefon Najważniejsze informacje: - pełna własność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i osobnej kuchni, pełen rozkład. Usytuowane na pierwszym piętrze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Wałbrzyskiej | krzyki |. Świetne jako zakup inwestycyjny. Lokal jest zadbany, słoneczny i ustawny. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

624 110 zł56 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op136-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 55.60 m2 Cena: 624 110zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

389 997 zł32 m² 12 183,60 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hit/centrum/grabiszyn/2pok./WINDA/OCHRONA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w Centrum Wrocławia bardzo blisko rynku. Mieszkanie znajduje się przy Pl.Legionów na 13 piętrze.