dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

418 500 zł26 m² 16 096,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

2022r/ kawalerka 26m2 + 5,16 m2 balkon/ Tarnogaj Na sprzedaż piękna kawalerka wykończona w bardo dobrym standardzie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

619 999 zł61 m² 10 180,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Park Zachodni / 3 pok. z tarasem / odnowione!1luxusowe Mieszkanie top! Piękne mieszkanie! Wysoki standard! Lokalizacja top! po remoncie! Polecamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 20.03.2023r- Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 4 piętrze przy ul. pl. Jana Pawła II. (Stare Miasto-Rynek-Centrum) /mieszkanie o pow. 50m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 626,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja/2018 r/ 2 pokoje + ogródek + komórka /punkt Piękna Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

574 200 zł46 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Słoneczne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Horbaczewskiego. Cena 499.000 zł obowiązuje tylko dla osób które zdecydują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przedmieście Oławskie,Wrocław

557 000 zł79 m² 7 023,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne mieszkanie z wysokimi sufitami w świetnej lokalizacji! Opis mieszkania: układ: mieszkanie o łącznej powierzchni 79.3m2 Składa się z bardzo dużych 3 pokoi, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w okolicy Magnolii znakomita lokalizacja, winda, zadbany budynek, duży parking Biuro Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł41 m² 14 756,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najbardziej poszukiwana lokalizacja we Wrocławiu! Ekskluzywne mieszkanie z garażem, całkowicie umeblowane! Polecam na sprzedaż przestronne, luksusowo wykończone mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 349 000 zł136 m² 9 882,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Prezentacja wideo Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 136 m2 na Wrocławskich Krzykach. Pierwszy poziom to 80 m2 z otwartym salonem o powierzchni 29 m2 - wysokość sufitu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 974 000 zł193 m² 15 409 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 6-pokojowy apartament z tarasem oraz balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

639 000 zł48 m² 13 360 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. 2-pokojowe mieszkanie z loggia, o powierzchni 48 m2, położone jest na najwyższym piętrze, w 8-piętrowym budynku na Popowicach! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

721 500 zł60 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

1 075 000 zł81 m² 13 221 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Świetna inwestycja oparta o wynajem 3 kawalerek umiejscowionych w fantastycznej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suchardy

Plac Grunwaldzki,Wrocław

657 000 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe / inwestycja / blisko tramwaj / dwustronne / pl grunwaldzki Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Układ pomieszczeń: - kuchnia - 3 niezależne pokoje - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

485 000 zł54 m² 8 964,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Popowice; piętro 9/10., winda. - rozkładowe, dwustronne, jasne, o powierzchni użytkowej 54,10 m2. - oddzielna kuchnia, oddzielne wc, duży przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

486 876 zł53 m² 9 233,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje W świetnej lokalizacji, blisko rynku! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze 8-piętrowego budynku przy ul. Szpitalnej. Dostępne od zaraz. Na całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

581 020 zł56 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji-08.2023/ Mieszkanie 3pokojowe/ 55,60m2/balkon/ Wrocław Planty Racławickie Wrocław Krzyki ul. Racławicka tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia. 4-5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

488 000 zł54 m² 8 954 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

691 115 zł55 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp138-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 55.40m2 Cena: 691 115zł Termin realizacji: 2024-11 Standard wykończenia- standard deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stalowa

Stare Miasto,Wrocław

538 000 zł50 m² 10 760 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie 3pok., 50mkw w znakomitej lokalizacji w ścisłym Centrum Wrocławia - boczna ul. Grabiszyńskiej. Odnowione, odmalowane gotowe do zamieszkania. Mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 75 m2 zlokalizowane między Parkiem, a Lasem Pilczyckim. Atuty nieruchomości: + Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

799 537 zł63 m² 12 053,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 769537zł Narożne Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

619 000 zł55 m² 11 634,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

749 000 zł95 m² 7 884,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Duży potencjał adaptacyjny Mam Państwu do zaoferowania 5-pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy z 1903 roku, mieszkania jest narożne, dzięki czemu jest jasne i słoneczne. Loka mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Nadodrze,Wrocław

587 997 zł42 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Oferuję 2 pokoje w nowym budownictwie, z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, pojemną szafą w zabudowie - w sypialni, meblami i tv w salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł63 m² 9 517 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferuję państwu do sprzedaży mieszkanie przy ul. Ołowiana blisko ulicy grabiszyńskiej położone W doskonałej lokalizacji_idealnie skomunikowane Z innymi miejscami wrocławia! mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

690 000 zł73 m² 9 463,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, 3 pokojowy apartament o powierzchni 72,91 m2 z ogromnym tarasem ogrodowym 33m2 oraz spiżarką. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

699 000 zł59 m² 11 888 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Tylko W sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 58,8 m2 z tarasem znajduje się w prestiżowej inwestycji przy samym Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Polanowice,Wrocław

699 000 zł80 m² 8 736 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana na bezpiecznym, zamkniętym, kameralnym osiedlu, składającego się z zaledwie dwóch budynków oddzielonych patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ametystowa

Ołtaszyn,Wrocław

559 000 zł54 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie na Ołtaszynie, gotowe do wprowadzenia! Otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się na zielonym Ołtaszynie, w otoczeniu willi, w pobliżu Torów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

749 000 zł95 m² 7 881 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28289 tel. Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 95 m2 w ścisłym otoczeniu Placu Grunwaldzkiego. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pucka

Kuźniki,Wrocław

670 000 zł64 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: kuźniki to dzielnica zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia, dzielnica to dzięki swojemu położeniu zapewnia doskonały dojazd do centrum miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

830 000 zł64 m² 12 904 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel.! oferta wyłącznie W biurze sdp! Narożne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,32 m2 z tarasem i ogródkiem. Otoczenie nieruchomości: stabłowice to cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

506 999 zł49 m² 10 338,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowy dwór po remoncie 2m/park,factory+balkon Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 po generalnym remoncie w rozkładzie z osobną kuchnią i stylową łazienką. W cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

334 000 zł35 m² 9 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0 % prowizji! Oddanie 1 Q 2023! Na zielonych wrocławskich Sołtysowicach, w sąsiedztwie pięknego parku powstaje kolejny, trzeci już etap kameralnego osiedla. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

530 000 zł51 m² 10 377,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Wrocławia, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 51,07 m oraz niebagatelnej wysokości 2,90m. Główne atuty mieszkania: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

715 330 zł76 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne Dla rodziny mieszkanie z Osobną Kuchnią W skład mieszkania.