dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

798 000 zł67 m² 11 982 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie Lokal o powierzchni ok. 65 m2, na które składa się kuchnia połączona z pokojem dziennym, dwie sypialnie, przedpokój, balkon, łazienka oraz garderoba. Dodatkowo komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

260 000 zł29 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Mieszkanie ma wystawę południowo-wschodnią i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Wyposażone jest w płytę grzewczą - elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Szczepin,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 229,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, z dwoma balkonami. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

450 000 zł35 m² 12 694 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty - tel. Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do odbioru kluczy! Brak 2% pcc! Dla ceniących komfort mieszkania w centrum polecam słoneczny 2-pokojowy apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

579 000 zł63 m² 9 258 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wyjątkowego mieszkania: przestronne, jasne i słoneczne - w spokojnej okolicy, na zamkniętym osiedlu i z własnym placem zabaw. A do tego miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 332 898 zł81 m² 16 415 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wrocław, krzyki, powstańców Śląskich, gotowy do odbioru apartament z dużym ogrodem (108m2) na 8 piętrze i widokiem na panoramę miasta! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

677 000 zł80 m² 8 503,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży dwupoziomowe, narożne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami na zielonym, kameralnym osiedlu na Kuźnikach. Dostępne różne układy mieszkań na wszystkich piętrach - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzyżanowicka

Poświętne,Wrocław

1 290 000 zł135 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament 2 poziomowy, z dodatkowym poddaszem użytkowym o wysokim standardzie wykończenia. Apartament mieści się na zamkniętym osiedlu, w pobliżu szpital, park, dyskont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 567 668 zł95 m² 16 455 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wrocław, krzyki, powstańców Śląskich, gotowy do odbioru apartament z dużym tarasem i widokiem na panoramę miasta! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

478 853 zł63 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z balkonem przy parku! Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Opiekun oferty: telefon 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,09m2 znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

799 000 zł107 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania w wyremontowanej kamienicy przy Jedności Narodowej. Wyłączny opiekun oferty: pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł26 m² 10 700,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - Krzyki, przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Lokalizacja: dużym atutem jest bliskość Uniwersytetu Ekonomicznego, wrocławskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

850 000 zł108 m² 7 839,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o pow. 108.42m2 na pierwszym piętrze w kamienicy, dwustronne, rozkładowe, w centrum Wrocławia z zachowanym charakterem historycznym. W maju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

954 900 zł86 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86m2, położone na spokojnym osiedlu w okolicach ul. Racławickiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w budynku 3-piętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

483 625 zł55 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Borek

Borek,Wrocław

390 000 zł38 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Witaj! Z drugiej strony Krzysztof Dubel, miło Cię poznać. W czym mogę Ci pomóc ? Moja pasja do nieruchomości napędza mnie przez poznawanie ludzi takich jak Ty! Każdy z nas jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

499 000 zł54 m² 9 224 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam na sprzedaż słoneczne, rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie na Popowicach. Ważne! Właściciel posiada ekipę, która jest w stanie wyremontować to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

419 000 zł30 m² 13 782,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka z antresolą o powierzchni 30,4m2, z balkonem oraz możliwością dokupienia dwóch miejsc parkingowych. Kameralne osiedle położone , miejsce posiada wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

424 975 zł43 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu kameralną inwestycję jednego z czołowych deweloperów na rynku wrocławskim. Osiedle niskich budynków w zabudowie wielorodzinnej zlokalizowane we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

474 100 zł38 m² 12 330 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lp073-rz oraz podatku pcc. Przedstawiam Państwu inwestycję od dewelopera na Starym Mieście przy Odrze, gdzie przenikają się dwa światy- łagodna natura i tętniące życiem miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Zakrzów,Wrocław

477 000 zł40 m² 11 895,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

tel. *Spokojna Okolica Nowe Budownictwo *w Pełni wyposażone mieszkanie *duży Taras Oferuję Państwu rozkładowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Huby,Wrocław

899 900 zł59 m² 15 286,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław, stare Miasto, pkp, wroclavia, dwa apartamenty z osobnymi łazienkami i dwoma aneksami kuchennymi. Idealne pod najem krótkoterminowy z obsługą najmu. Gotowe jeszcze w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

484 000 zł34 m² 14 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wykończona z wysokiej jakości materiałów - gotowa do wprowadzenia! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Pokój połączony z dużą kuchnią, łazienka i przedpokój - sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

892 900 zł115 m² 7 771 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie inwestycyjne w ciągłym najmie. Śródmieście. Film z nieruchomości załączony do oferty. Wynajmowane wynajmowana bez przestoju. Mieszkanie o powierzchni ok. 115 mkw ,zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

440 553 zł52 m² 8 432 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe od Dewelopera bez podatku pcc 2% i dodatkowych kosztów! Lokalizacja-Wrocław ul.Buforowa Krzyki Oferta promocyjna ważna do 10 lipca! OKAZJA Dostępne mieszkania od 29m2 - 70m2, partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Huby,Wrocław

539 900 zł61 m² 8 781,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,48m2 przy Sky Tower. W pełni rozkładowe, (wiatrołap, przedpokój, 3 pokoje, kuchnia, wc, łazienka, duży zabudowany balkon). Dwustronne, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

430 464 zł46 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski Dwupokojowe mieszkanie na Kuźnikach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

419 000 zł40 m² 10 415,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem 2023 Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleska

Zakrzów,Wrocław

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację w pełni rozkładowego 2 pokojowego mieszkania, o powierzchni 48,3 m2, zlokalizowanego na wrocławskim Zakrzowie. Idealne dla młodej pary, na start lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

1 100 000 zł97 m² 11 340,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 97mkw z dużym 30 mkw tarasem, 7mkw balkonem i dwustanowiskowym garażem o pow. 26,20 mkw Rozkład: salon z aneksem kuchennym.