dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 059 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

605 901 zł44 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Wrocław Partynice ul Jeździecka Mieszkanie w stanie deweloperskim powierzchni 43,59 m położone na pierwszym piętrze z ekspozycją wschodnią. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Jagodno,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 189,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia? A może swojego pierwszego, stylowego M ? Oto kawalerka o powierzchni 31,81 m2 przy ul. Buforowej. To oferta dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Nowoczesny apartament na Nadodrzu | 2 pokoje | wysoki standard | balkon | 2. piętro Jeśli szukasz stylowego i wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia, ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 440 zł33 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Popowice,Wrocław

860 000 zł50 m² 17 231 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,91 m , położone na nowoczesnym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej 121 we Wrocław. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

882 699 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,74m2 + ogród 16,41m2 +taras 20,68m2 + strefa wejściowa ze schowkiem i miejscem postojowym. Ciekawie zaprojektowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Poświętne,Wrocław

850 000 zł74 m² 11 417,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż zadbane przestronne i słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,24 m w spokojnej, zielonej lokalizacji przy ul. Kamieńskiego. Idealne dla rodziny! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

729 000 zł63 m² 11 522 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

625 000 zł71 m² 8 753,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na I piętrze. Powierzchnia użytkowa 71.4m2. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ul. Grabiszyńskiej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

779 000 zł51 m² 15 334,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pewna inwestycja W sercu wrocławia | stopa zwrotu 8%+ rocznie Cena do negocjacji Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ten nowoczesny 2-pak inwestycyjny w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Stare Miasto,Wrocław

878 000 zł54 m² 16 143 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agent prowadzący: tel: najważniejsze informacje: serdecznie polecam wykończoną w dobrym standardzie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na szóstej kondygnacji ośmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

540 000 zł52 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 6. piętrze budynku na rynku wtórnym, na terenie dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 012 395 zł97 m² 10 480,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swojczyce,Wrocław

696 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskich Swojczycach o powierzchni 58 m2. W bliskiej okolicy znajdują się liczne tereny zielone, między innymi Park Starowidawski oraz piękne trasy spacerowe nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

564 375 zł45 m² 12 412 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Stabłowicach we Wrocławiu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolic. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł36 m² 15 545 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 ,96 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku na osiedlu przy ul. Lothara Herbsta we Wrocławiu Nieruchomość posiada duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

769 000 zł57 m² 13 553 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja 3 pokoje (antresola) | 56,74 m | taras 16 m | zielona okolica Zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem dostępnym w ofercie. - ul. Maślicka, maślice - Przestronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

899 999 zł79 m² 11 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, położone na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku na zielonym osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

485 000 zł35 m² 14 009,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 34,62 m , położone na parterze budynku z 2006 roku na wrocławskim Muchoborze Wielkim z dużym parkingiem należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł34 m² 11 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33.86 mkw, zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej, w centrum miasta, tuż obok Ronda Powstańców Śląskich. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poświętne,Wrocław

494 868 zł39 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39 ,12 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojszyce,Wrocław

782 000 zł57 m² 13 813,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Treść ogłoszenia: w wielkim mieście każda sekunda jest na wagę złota, a prawdziwy wyścig zaczyna się tam, gdzie inni szukają wolnego krawężnika. W Grupie Vero wiemy, że miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lipa Piotrowska,Wrocław

799 000 zł61 m² 13 040,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

|| rezerwacja do 13.02.2026 || Na sprzedaż stylowe i świeżo urządzone przestronne mieszkanie na obrzeżach miasta! Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! Lipa Piotrowska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Fabryczna,Wrocław

540 000 zł47 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe mieszkanie - ulica Żelazna - okolice ulicy Grabiszyńskiej Polecam na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

1 499 000 zł156 m² 9 620,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

WE speak English Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Apartament przeznaczony szczególnie dla osób, które od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

614 900 zł55 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja | gaj - południe, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 10. piętrze zadbanego budynku przy ul. Ślicznej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferuję nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,71 m , położoną na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

1 120 000 zł103 m² 10 873,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | zielona okolica | zamknięte osiedle | wysoka jakość wykończenia Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu przestronną, dwupoziomową nieruchomość, która zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł58 m² 11 362,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja gotowe do zamieszkania idealne pod inwestycję lub dla studentów! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze zaledwie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

885 000 zł51 m² 17 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

365 000 zł24 m² 15 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy rondzie na Powstańców Śląskich, 400 metrów do Sky Tower! mieszkanie 24,10 m2 pokój z oknami przez całą długość przedpoój aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

804 814 zł45 m² 17 833,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

463 422 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

729 000 zł48 m² 15 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z tarasem. W apartamentowcu z roku 2020, z windą i z podziemną halą garażową. Prawdziwe zdjęcia oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 382,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3 m (wraz z piwnicą) Nieruchomość zlokalizowana jest przy al. Jana Matejki. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

860 024 zł59 m² 14 633,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz duża obniżka! cena przed promocją 948 999,80 zł Funkcjonalne.