dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

800 000 zł54 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 684 224 zł93,62 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 1 777 844 zł Powierzchnia całkowita mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł63,26 m² 9 626,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Trzebnicka 5 | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Zamieszkaj lub zainwestuj w sercu klimatycznego Nadodrza.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 144 000 zł88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: kruszyński Jakub tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł95,80 m² 10 960,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na przeciwko sky tower. Nieruchomość składa się z czerech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,10 m² 13 724 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

ul. Łódzka Nowoczesne, bardzo ładne, po gruntownym remoncie dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o pow. 52,10 mkw. z balkonem w bloku z 1961 roku z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ładnie zagospodarowane, zamknięte, klimatyczne osiedle o niskiej zabudowie! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę zakupu dużego, wygodnego mieszkania znajdującego się 15 min od C.H Marino. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na wysokim parterze w niskim, 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71,50 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Adres: ul. Jedności Narodowej, wrocław Cena: 660.000 co daje cenę poniżej 9.230 za m2 Powierzchnia: 71,5 m | piwnica | gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany apartament Z garażem blisko C.H. Korona stylowe I eleganckie wnętrza budynku dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalny rozkład Przestronny, 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł80 m² 14 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni około 80m2 z dwoma balkonami, tarasem, dwoma miejscami postojowymi oraz z komórką lokatorską zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł77 m² 12 207,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***WOLNE OD 01.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze, 77m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 268 zł50,59 m² 14 276,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,59 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m | Jagodno | osiedle Cztery Pory Roku Archicom| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł50,13 m² 13 564,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie W samym sercu wrocławia 50,13 m | 2 pokoje | 4. piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym centrum Wrocławia, tuż przy Rynku, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 644 zł91,18 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nietuzinkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 91,18 m piętro: 2 balkon: 6,23 m taras: 94,39 m termin przekazania kluczy: styczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 760 zł150,24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 150,24 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

917 946 zł53,93 m² 17 021,06 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*0% - prowizję biura nieruchomości W pełni pokrywa sprzedający Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami typu loggia | ul. Reymonta, wrocław Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,45 m² 12 125,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie nadaje się dla pary, dla rodziny z dzieckiem, pod inwestycję (wynajem). Budynek wzniesiony w latach 30 ubiegłego wieku. Po wojnie wyremontowany. Budynek położony w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł85,10 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie zlokalizowane na najwyższej kondygnacji w kamienicy ( adaptacja ). Układ dwustronny. Okna salonu i jednego z pokoi wychodzą na ulicę Pereca, okna dwóch sypialni na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł103 m² 9 213,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,58 m² 10 310 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

####kontakt agata mrożek   #### nieruchomość ze względu na lokalizację I infrastrukturę, a także rewelacyjną komunikację W każdą stronę miasta jest idealną inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł33,20 m² 14 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 636 zł32,74 m² 17 918,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 000 zł61,25 m² 13 910,20 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 982 zł29,23 m² 16 249,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,23 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 694 zł35,68 m² 16 471,24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 35 m z balkonem, położone na 8 piętrze nowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,50 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1910

2 pokoje | 64,5 m | Śródmieście | Kamienica z 1910 r. do remontu Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Znajduje się w ścisłym Śródmieściu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł114,32 m² 12 421,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 114,32 m , położone na zielonej i doskonale skomunikowanej Klecinie we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł30,82 m² 25 794,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji Bulwary Książęce. Nieruchomość o powierzchni 30,82 m położona jest na drugiej kondygnacji (budynek z windą).

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł40,28 m² 15 764,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 40,28 m , położone w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia Krzyki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,30 m² 10 104,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i bardzo atrakcyjne inwestycyjnie mieszkanie, położone we Wrocławiu przy ulicy Popowickiej 102. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest we Wrocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł99,50 m² 18 894,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr Licencji pfrn 29417 tel.   maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości. Zamieszkaj w komfortowych wnętrzach.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł84,70 m² 9 787,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, które zostają w pamięci. To właśnie jedno z nich. Dwupoziomowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim przy ul. Drohobyckiej łączy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Sprzedam przestronne mieszkanie na 2. piętrze w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal o powierzchni 61m2, z dużym salonem, osobną kuchnią oraz dwoma pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł31,18 m² 16 003,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 664 672 zł97,58 m² 27 307,56 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Penthouse z tarasem - Wyjątkowe cztery pokoje z tarasem 13,38 m2, na ostatniej kondygnacji w ścisłym centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie Sky Tower i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł46,59 m² 13 930,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed obniżką.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł68,90 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na Wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.