dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

900 000 zł51,77 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Funkcjonalny apartament o powierzchni 51,77 m2 mieści się na czwartym piętrze apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 840 zł44,29 m² 13 182,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dwoma tarasami i dwoma ogródkami 44,29 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni na parterze. Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł48 m² 14 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł120,23 m² 10 605 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończone mieszkanie 4-pokojowe Z ogrodem, ołtaszyn, ul. Kutrzeby Rynek pierwotny, bez pcc i prowizji Możliwość zakupu również przez obcokrajowców mieszkanie gotowe do odbioru Possibility.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł47,80 m² 10 460,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,8 m2, na wysokim parterze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi (16,8 m2 i 17,7 m2), osobnej kuchni (7,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł114,25 m² 10 678,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 114 m2 położone w centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego - kilka minut na pieszo od Dworca Głównego pkp, centrum Handlowego Renoma. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

84 m | 4 pokoje | 2 łazienki | balkon | projekt architekta | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

769 000 zł52,30 m² 14 703,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim piętrze nowoczesnego budynku, z dwustronną wystawą i widokiem na zielony park Da Vinci. O osiedlu Gądów to osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

542 100 zł39 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m , położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,80 m² 10 857,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o łącznie powierzchni 47,8 m2 oraz piwnicy 10 m2. Mieszkanie jest w stanie wiecznym na wirtualnym spacerze. Jest to nieruchomość doskonała by tam zamieszkać ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 011 zł36,29 m² 16 285,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 284 zł36,98 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kontakt Sebastian Święcicki   Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł86,86 m² 14 379,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament, zlokalizowany na 2. piętrze nowoczesnego budynku w dynamicznie rozwijającej się części Wrocław. Nieruchomość stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,95 m² 10 930,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł75,63 m² 11 093,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc Do odbioru w tym roku. Polecam funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w jednej z najlepiej zaprojektowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem idealne dla pary lub singla! Skład mieszkania: -Pokój 1: przestronny i jasny, doskonały jako salon lub sypialnia. -Pokój 2: równie duży, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 900 zł67,50 m² 16 887,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego w wysokim standardzie mieszkanie 4 - pokojowe w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 936 zł34,93 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - wyróżniki: - cenie mieszkania: inteligentny system Smart House- bez dodatkowych opłat, pozwalający na oszczędność energii do 30 % - ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł80,56 m² 11 655,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie z potencjałem, którego nie trzeba sobie wyobrażać tu układ od razu pokazuje, jak wygodnie może się żyć. Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po.

Szczegóły ogłoszenia

739 500 zł62,81 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,81 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł22,32 m² 16 577,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu uroczej kawalerki, z dużym balkonem, położonej przy ul. Ślężnej tuż przy Parku Skowronim / za budynkiem/. Lokal o pow. 22,32 mkw, po kapitalnym remoncie odmalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,60 m² 12 973,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 68,6m z 40m prywatnym tarasem, położone przy ul. Harmana 4 na wrocławskich Marszowicach, na pięknym osiedlu Malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł61 m² 12 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe | Wrocław, ul. Lubomierska | 61 m Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 224 zł33,52 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł103,22 m² 9 009,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Kleczkowska, wrocław (kleczków) Powierzchnia: 91 m + piwnica 12 m Cena: 930 000 zł Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 835 zł69,66 m² 11 898,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe dla Rodziny w zielonej okolicy Opiekun oferty Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł58 m² 10 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na Lipie Piotrowskiej. 0% prowizji i możliwe rabaty dla Kupującego! Lokal o powierzchni 58m2 w 3-piętrowym budynku powstającym na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł59 m² 12 186,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m2. Dwu piętrowy budynek powstał w 2012 roku na nowym osiedlu. Miejsca parkingowe dla mieszkańców za szlabanem. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 w kamienicy. Lokal składa się z: *pokój *sypialnia *kuchnia z oknem *przedpokój *łazienka. Lokalizacja bardzo blisko rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł58,11 m² 12 201 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone tuż obok Parku Skowroniego. Na mieszkanie składają sie : - trzy niezależne pokoje, - osobna kuchnia, - łazienka, - przedpokój, + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,59 m² 16 528,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

* dla konesera * * śródmieście / plac grunwaldzki/ ul. Curie-skłodowskiej/ 3 pokoje/78,59M2* Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78,59m2, usytuowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 671 zł107,87 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny. Najważniejsze atuty: 5 funkcjonalne pokojemieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie w przepięknej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna. W skład nieruchomości wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł40,63 m² 15 481,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie gotowe! zapraszam na prezentacje Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie nieruchomości: szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 186 zł59,43 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,43 m2 , usytułowane na 1 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym-21,68 m2, sypialni- 9,38 m2,Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł75,96 m² 11 782,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m z balkonem, położone na 4. piętrze w niskim budynku przy ul. Krzyckiej , w dzielnicy Krzyki (rejon partynice/klecina).

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,96 m² 11 945,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### poszukiwana lokalizacja Z bardzo dobrą infrastrukturą I komunikacją W każdą stronę miasta, 2 min. OD dworca pkp, idealna inwestycja. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,50 m² 14 790,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na drzwi otwarte - w czwartek 29.04.2026 od godziny 10:00-18:00 Opiekun oferty: Sebastian Matczak Licencja PFRN nr 31726 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Segra Nierchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, położne na Krzykach - Tarnogaju przy ulicy Pięknej w budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 500 zł45,76 m² 12 554,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 45,76 m | 2 piętro | gotowe | idealne dla rodziny Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na start, ale też sprawdzi się na kilka lat? To funkcjonalny układ, który daje więcej.