dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Macedońska

Karłowice,Wrocław

599 000 zł52 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

N sprzedaż 3 - pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na Karłowicach o powierzchni 52m2. Układ pomieszczeń: *pokój 1 *pokój2 *pokój3 *kuchnia oddzielna *łazienka *wc *przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oporów,Wrocław

572 000 zł44 m² 13 023,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc| Nie Płacisz prowizji - oferta deweloperska Oferta również możliwa do zakupu dla obcokrajowców(ukraina/białoruś/rosja)- nowe mieszkania do wprowadzenia. Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

649 000 zł68 m² 9 572,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

**rezerwacja** Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brochowska

Brochów,Wrocław

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie w niskiej zabudowie w Iwinach, zaledwie 9 km od Rynku we Wrocławiu. Mieszkanie 1k_1 powierzchnia 32,7m2 na pierwszej kondygnacji i ponad 14 m2 na poddaszu (plus skosy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Nadodrze,Wrocław

975 334 zł82 m² 11 851 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Doskonała komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

402 000 zł30 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

890 000 zł63 m² 14 133,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachowany styl kamieniczny, wystrój mieszkania, rozkład, jasność, przestronność i elegancja robią ogromne wrażenie od samego progu - jeśli to są wyznaczniki, na których Ci zależy, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

51 M, 2 pokoje , balkon, piwnica, osobna kuchnia, po remoncie, huby Wolne od zaraz! Idealna oferta także pod najem. Na sprzedaż ładne, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

557 000 zł41 m² 13 695,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym ok. 20,5 m2 sypialnia ok. 11,22 m2 łazienka ok. 4,17 m2 przedpokój 4,72 m2 balkon ok.9,2 m2 mieszkanie w dobrym stanie, nie wymaga żadnych nagłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

553 000 zł49 m² 11 203,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Teraz niższa cena! cena przed promocją 596762 zł Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

799 000 zł103 m² 7 736,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości 103 m2 do własnej aranżacji z widokiem na rzekę! Mieszkanie wymaga remontu i dostosowania go do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 494,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 889 000,30 zł Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 107 000 zł91 m² 12 124,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

799 070 zł85 m² 9 376,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Lokalizacja i atuty inwestycji: mieszkania na parterze oraz na piętrze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

379 989 zł43 m² 8 834,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem ul. Nowowiejska, wrocław Śródmieście. Dojazd do rynku / placu grunwaldzkiego możliwy W 5 minut pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

578 999 zł38 m² 15 232,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

467 250 zł27 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z ogródkiem - 26,70 m | 467 250 zł Przytulna i funkcjonalna kawalerka z własnym ogródkiem o powierzchni 19,42 m , położona na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

869 999 zł65 m² 13 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 65 m Z tarasem 20 m | zakrzów - os. Sobieskiego | wysoki parter | winda Cena: 869 999 zł Powierzchnia: 65 m Taras: 20 m Lokalizacja: okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berenta

Karłowice,Wrocław

444 900 zł42 m² 10 643,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kameralnej okolicy domów na Karłowicach. W skład mieszkania wchodzi: *2 niezależnych pokoi (salon i sypialnia) *kuchni *łazienki *pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wrocław, mieszkanie Ścisłe centrum Inwestycja! mieszkanie na sprzedaż Cena: 455 000 zł Powierzchnia: 41,60 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/4 Typ zabudowy: kamienica Rok budowy: 1955 Materiał: cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

719 749 zł57 m² 12 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

393 120 zł25 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

749 999 zł118 m² 6 355,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118 m (powierzchnia użytkowa: 92,34 m ), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

829 899 zł54 m² 15 368,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 54m2, znajdującą się we Wrocławskim Rynku, w budynku z roku 1960. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

885 573 zł94 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

975 434 zł82 m² 11 856,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Wrocław

2 530 484 zł80 m² 31 790 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w samym sercu Wrocławia. Oferowana nieruchomość o powierzchni 79,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

593 499 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Skład mieszkania: sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia kuchni) Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja zachód Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

458 370 zł29 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Żerniki,Wrocław

375 453 zł25 m² 15 000,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25,03 m usytuowane na 3 piętrze. Opis mieszkania: - ustawna sypialnia - 14 m 2 - z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

545 000 zł41 m² 13 260,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ładne funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i dwoma oddzielnymi pokojami dwustronne wójciklicencja 16128 Super propozycja dla studenta, młodych par, inwestorów-12 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magellana