dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

775 000 zł69 m² 11 231,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: wrocław/ fabryczna/pilczyce Opis: na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, położone na 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł32 m² 15 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny loft 32 m przy Lotnisku Wrocław | balkon | antresola | w pełni wyposażony Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w stylu loftowym, położona przy ul. Zarembowicza, tuż obok Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł79 m² 16 189,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Licencja pfrn   Wyjątkowe mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim! Najważniejsze informacje: - lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 573 424 zł140,63 m² 18 299,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 912 zł50,72 m² 14 154,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,72 m , położone na 1 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł47,59 m² 20 151,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I invite you to a viewing of the property: city marina - an apartment with a view of the Oder River, equipped with a smart system, in a gated community. The 47,59 m apartment features.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 076 000 zł85 m² 24 423,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty w Standardzie Premium z Widokiem na Odrę Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,61 m² 13 371,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie | balkon | prestiżowe osiedle Olimpia Port | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,61m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł212 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1980

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Home&invest Oddział Wrocław Kamienica z balkonem i ogrzewaniem miejskim! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,59 m , usytuowane w klimatycznej kamienicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł61 m² 17 179,82 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Porto to nowoczesna inwestycja w centrum Wrocławia, która od razu przyciąga uwagę rodzin z dziećmi. Dzięki przemyślanemu układowi, wysokiemu standardowi oraz zielonym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie na ul. Borowskiej - Krzyki / Huby Polecamy mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Opis: dwustronne, jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 360 zł62,45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 179 zł26,33 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka z balkonem ul. Działkowa, gaj, wrocław szczegóły: cena: 429 179 zł Powierzchnia: 26,33 m Balkon: 4,78 m Piętro: 4 z 4 (dostępne również na niższej kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł37 m² 12 567,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Tadeusza Zielińskiego 44 we Wrocławiu, na 7 piętrze budynku z lat 80-tych. Mieszkanie posiada pełny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł89 m² 16 741,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż wyjątkowy apartament z ogrodem o powierzchni 89 m położony w przepięknej zielonej okolicy, tuż przy Parku Klecińskim, ul.Kobierzycka Wrocław. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł53 m² 13 771,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na wrocławskich Popowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Ucieknij od zgiełku miasta, nie opuszczając jego serca. Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego odosobnienia, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38,2 m + loggia: 4,21m , położona na 5 piętrze w prestiżowej nowej inwestycji. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł58 m² 13 791,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 58 m z narożnym balkonem Wrocław, krzyki! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł52,77 m² 14 326,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,90 m² 18 943,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu nowe (2023 r) 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu ,nowe Miasto Różanka" w apartamentowcu przy ul. Młynarskiej, który został odrestaurowany dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł36,40 m² 20 027,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Nowe mieszkanie 2 pokojowe z pełnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,93 m² 18 428,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2 położone na wysokim 1. piętrze w budynku z 1960 r. położonym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28,49 m² 17 514,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: jacek Mamiński lic. Pfrn 30802 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem w budynku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 865 640 zł111 m² 16 807,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim Wrocław, biskupin Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia | Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne | Okolice Placu Legionów Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 429 zł60,39 m² 8 684,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 849 250 zł148,75 m² 32 600 zł/m²

 

Piętro:33/37

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Pionowa prywatność. Perspektywa. Czystość formy. Apartament 148 m na 33. piętrze w inwestycji Quorum we Wrocławiu. Przestrzeń z pełną infrastrukturą prywatną, concierge.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł41,09 m² 9 613,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

2 pokoje | 41 m | Kamienica | Duży potencjał inwestycyjny | Łukasińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,09 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1903 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 980 zł65,90 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł51,93 m² 10 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 816 zł57,56 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 3 funkcjonalne pokojebalkonmożliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł31 m² 13 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Poleska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46,29 m² 15 554,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Perełka w środku miasta, przestronne, słoneczne, ciche mieszkanie 2 pokojowe z którego do Rynku spacerkiem idzie się 20 minut, cały czas spacerując wzdłuż rzeki najpierw Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74 m² 10 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości do Rynku. W mieszkaniu jaki i w budynku wymienione wszystkie instalacje- wodna, grzewcza,.