dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

Rynek pierwotny

755 000 zł50,60 m² 14 920,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

234 850 zł33,55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,55m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł54,10 m² 12 902,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia Żerniki. Lokal gotowy do wprowadzenia, idealny dla pary lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

680 000 zł56 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m2. Układ obejmuje dwa osobne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, co zapewnia funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł62,50 m² 12 720 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

pl. św. Macieja Nowoczesne, przestronne, po gruntownym remoncie, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m w zadbanej kamienicy z 1915 roku tuż przy Rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł61,50 m² 12 178,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Budziszyńskiej na wrocławskim Nowym Dworze. Lokal znajduje się na 6 piętrze budynku z windą i posiada balkon oraz piwnicę. Propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł61 m² 13 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ 3 pokoje w centrum/ Możliwość wydzielenia kuchni Posiadam w sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia | ul. Lelewela Powierzchnia: 33 m Układ: salon z aneksem + pokój + łazienka Stan: deweloperski do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł46 m² 12 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

3 pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem i wyposażone jak pod najem ale z powodzeniem może mieszkać tam rodzina. Do sprzedaży przytulne, jednostronne w pełni rozkładowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

439 500 zł44,20 m² 9 943,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie. Nieruchomość o powierzchni 44,2m2 mieści się przy ul. Sycowskiej, na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80-tych, na osiedlu Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 417 zł58,03 m² 13 172,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z balkonem i świetnym, wygodnym układem mieszkanie, w którym po prostu dobrze się żyje. Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego mieszkania dla Ciebie - nawet po 18.00.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł181,37 m² 60,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1920 roku - 181 m we Wrocławiu Na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 181 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,06 m² 8 337,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 43,06 m2, usytuowanego na Brochowie w kamienicy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł34 m² 18 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 mkw z dużym balkonem, w budynku z windą z 2010r., na 2 piętrze/6, w świetnej lokalizacji - zaledwie 2 km do Rynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70 m² 10 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu. W cenie miejsce na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,32 m² 15 273,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie inwestycyjne przy Rynku | ul. Kazimierza Wielkiego 51 Funkcjonalne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji tuż przy Rynku, przy ul. Kazimierza Wielkiego 51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 857 zł52,34 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 988 724 zł99,26 m² 20 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń już dziś - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy! O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł54 m² 12 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie 54 m | Wrocław Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m . Położone w doskonałej lokalizacji z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 510 zł57,06 m² 24 194 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń kiedy masz czas - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 400 zł35,42 m² 19 181,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Również pracuję wieczorami i w weekendy - zapraszam O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie inwestycji Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł33,83 m² 13 863,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### świetna inwestycja, zawsze wynajęte, idealne również na start, 2 pokoje W tym jeden Z aneksem kuchennym, budynek Z 2000r., ZAMKNIĘTE OSIEDLE,.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł57 m² 13 403,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł38,50 m² 12 987,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

38,5 M, 2 pokoje, balkon , 2009 Dobra oferta także pod najem! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze niskiego budynku przy ul. Opolskiej. Kameralne osiedle z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 067 523 zł75,21 m² 27 490 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Penthouse w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. Powierzchnia - dwupoziomowy penthouse o powierzchni 75,21 m2 - pierwszy poziom to część dzienna o powierzchni 33,82 m2 plus loggia 6,53 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70,79 m² 10 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje w centrum Wrocławia | ul. Kluczborska | 70,79 m | Kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,79 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 339 472 zł116,79 m² 20 031,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,24 m położone na 3. piętrze w odnowionej, zabytkowej kamienicy z prawdziwą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł63,90 m² 10 719,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania z dużym ogrodem dla rodziny w spokojnej, kameralnej okolicy Wrocławia? Chcesz mieć opcję wykończenia mieszkania pod klucz? Ta oferta może Ci się spodobać Bez.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,74 m² 12 074,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Serdecznie polecam funkcjonalne, dwustronne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,28 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia Krzyki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,30 m² 650 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

53 m przy Sky Tower | 2 niezależne pokoje | taras | 9 piętro Mieszkanie inwestycyjne przy Sky Tower | 2 pokoje | bez pustostanów Mieszkanie przy Sky Tower 2 pokoje, 53 m , 9 piętro, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,68 m² 15 831,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### piękne mieszkanie, salon Z dużym aneksem kuchennym, sypialnia, balkon, miejsce postojowe, komórka, umeblowane I wyposażone! nowiutkie, nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł56,74 m² 13 658,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń i przestrzeń!za osiedlem powstaje bardzo duży park! - zielony klin wojszyce-jagodno duży dwustronny taras, aż 3 duże okna w salonie, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 617 zł39,95 m² 17 442,65 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,22 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 50 m2, położone na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na Grabiszynie. Dzięki ekspozycji na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 334 zł42,08 m² 13 268,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i umów się na prezentacje. 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,08 m z balkonem 9,08 m 0% prowizji! 0% pcc Przemyślany układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

694 900 zł62,50 m² 11 118,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z windą. Lokal dwustronny (południowy-wschód / południowy-zachód), jasny i dobrze doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,60 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż nieruchomość na Gądowie o powierzchni użytkowej 46,6m2 przy ul. Szybowcowa 18 Atuty mieszkania: - lokalizacja - duży balkon od strony podwórka - piękny widok na park Zachodni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 381 zł66,26 m² 13 000,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bardzo jasne, 3-pokojowe, mieszkanie z dużym balkonem idealne dla rodziny lub pary. Komfort, spokój i bujna zieleń otaczająca osiedle w połączeniu ze świetną komunikacją z centrum.