dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż ciche, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe , z oddzielną kuchnią oraz dwa niezależne pokoje po dwóch stronach łazienki idealne na wynajem dla 2 osób albo dla rodziny z małym.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł53,70 m² 13 873,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w cichej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,60 m² 12 601,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m przy ul. Stopnickiej na wrocławskich Gajowicach. Lokal z pełnym rozkładem i osobną kuchnią. Propozycja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 123 zł81,75 m² 8 931,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Unikalna oferta | 3 pokoje | 67,4 m | osiedle akademickie - śródmieście Na sprzedaż dwustronne, wyjątkowo rozkładowe i jasne mieszkanie o powierzchni 67,4 m (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł51,95 m² 13 455,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Taniej niż u dewelopera! Mieszkania już gotowe do odbioru. bez pcc, brak prowizji Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17 Archicom: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł26,71 m² 14 414,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż kawalerka 26,71 m2 w stanie deweloperskim przy ul. Międzyleskiej. Mieszkanie odebrane, gotowe do wykończenia według własnego projektu. Lokalizacja: mieszkanie w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,50 m² 20 667 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł81,38 m² 12 042,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje |po remoncie|2 balokony Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,38 m2, zlokalizowane przy ul. Spiżowej we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

2 957 642 zł163,64 m² 18 074,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament 163,64 m2 na najwyższej kondygnacji w nowo zrealizowanej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Inwestycja gotowa! Proponowane mieszkanie oferuje przestrzeń 163,64 m2 w tym: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33m , zlokalizowanego w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 187 zł72,03 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe, przestronne mieszkanie z balkonem! Nowa inwestycja na Klecinie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,94 m² 13 115,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w samym sercu Partynic, w nowoczesnym budynku z 2012 roku z windą. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 000 zł72,93 m² 13 218 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,93m2 z dwoma balkonami znajdujące się czwartym piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł92,20 m² 13 221,26 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,36 m² 11 077,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone w sercu zielonej Kleciny. Idealne dla osób szukających funkcjonalności, ciszy i wygody. Wnętrze zaprojektowane Z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł40,99 m² 9 710 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   wszystkie instalacje po wymianie/doskonała lokalizacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,99 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 071 zł51,48 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł59,18 m² 17 218,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo przyjemne, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 70. Budynek znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38,95 m² 14 249,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście, osiedle nadodrze/ołbin, tuż przy Parku i niedaleko Ostrowa Tumskiego ul. Ledóchowskiego. Standard: * 39m2, 2 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

667 776 zł71,04 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, przestronnego mieszkania, z balkonem tuż przy południowej granicy Wrocławia, w nowo oddanej do użytku inwestycji. Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

387 500 zł22,66 m² 17 100,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony i umeblowany apartament inwestycyjny zlokalizowany przy ul. Zwycięskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł33,02 m² 17 413,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze o loftowym charakterze łączy otwartą przestrzeń z funkcjonalnością oraz możliwością indywidualnej aranżacji. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

727 900 zł52 m² 13 998,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku z ok 2000 roku. w bliskiej odległości od Dworca Główenego pkp i ścisłego centrum Wrocławia. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 843 zł40,47 m² 14 253,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji dostępne tylko U nas Polecamy do sprzedania wygodne jasne mieszkanie 3-pokojowe w dużym balkonem. Lokalizacja Nieruchomość położona na 3 pietrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,27 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż gaj Największe atuty: potencjał: możliwość łatwego wydzielenia 4. niezależnego pokoju. Ekspozycja: dwustronny układ; salon z loggią od strony południowej (piękne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy ul. Piotra Skargi 19 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na czwartym piętrze klimatycznej kamienicy. Budynek jest odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł69,73 m² 8 590,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | 69,7 m | 1 piętro | kamienica | parking za szlabanem | blisko Odry Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,7 m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł54,46 m² 11 751,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja do 18.05.20206 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m z komórka lokatorska 4,08 m - wykończone i umeblowane. Lokalizacja: wrocław, zakrzów, ul. Zatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł94,10 m² 16 471,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - Wrocław Prezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 232 zł42,08 m² 18 303,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z dwustronnym komfortowym apartamentem w bezpiecznej enklawie w centrum miasta Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. 602.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł67 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia: od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 302 zł27,66 m² 20 437,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

620 600 zł40,43 m² 15 349,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjnie usytuowane i słoneczne (wystawa południowo-wschodnia) mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40.43m2, z loggią 3.93, w stanie deweloperskim, na 1/2 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 m² 15 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne 2 pok./ ul. Szybka/ centrum miasta. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,01 m położone przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu - w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72 m² 11 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

09.05.2026 odbędzie się Dzień Otwarty. Będzie to jedyny dzień kiedy będziecie Państwo mieli możliwość obejrzeć nieruchomość oraz złożyć ofertę zakupu. Zapraszam osoby prywatne oraz agentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 140 zł37,88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż komfortowe i dobrze rozplanowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części Wrocławia dzielnica Fabryczna,.