dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

899 000 zł74,16 m² 12 122,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż trzypokojowe, komfortowe, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie, znajdujące się na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu przy ul. Gagarina 56. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 999 zł77 m² 10 961,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 77.

Szczegóły ogłoszenia

781 476 zł46,98 m² 16 634,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 999 zł35,28 m² 15 589,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Nieruchomości Robert Kordowski telefon   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Podwalu. Gotowiec inwestycyjny - idealne pod najem! Mieszkanie było wcześniej biurem kancelarii adwokackiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł54,96 m² 21 816 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,96 m2, zlokalizowane w budynku ovo. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja zapewni szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł118,50 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

ul. Ślężna przy Parku Skowronim tylko dla klienta gotówkowego Przestronne, dwustronne czteropokojowe mieszkanie o pow. 118,50 m z ogródkiem i dwoma balkonami w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł57,27 m² 13 916,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Wrocławia 57,27 m Oferujemy komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto. To świetna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 160 zł56,12 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w ścisłym centrum Wrocławia (ul. Prusa 8). Lokal o powierzchni 56 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2019 roku (z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,80 m² 16 224,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestrzeni, w której każde dziecko znajdzie swój własny kąt, a codzienna logistyka przestanie być wyzwaniem? To mieszkanie przy ul. Miłoszyckiej zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł39,07 m² 17 788,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 39,07 m2, które mieści się na IV piętrze, w nowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł37,98 m² 18 957,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z widokiem na rzekę | 37,98 m | II piętro | Luksusowy budynek Marzysz o własnym azylu w sercu miasta, tuż przy malowniczej rzece? Ten apartament o powierzchni 37,98.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 200 zł108,76 m² 12 800,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych | gotowe do zarabiania | Wrocław Na sprzedaż pakiet trzech apartamentów hotelowo-usługowych o łącznej powierzchni 108,76 m , stanowiących gotową.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 900 zł65 m² 15 998,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 2 łazienki (6,5m2, dodatkowe wc 2m2) oraz kuchnia. pokoje posiadają balkon 3,5m2/loggia 4,7m2. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, zl Lokal znajduje się na 5. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28,38 m² 12 297,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Paulińska nieruchomość: na sprzedaż kawalerka blisko wrocławskiego Rynku przy ul. Paulińskiej o łącznej powierzchni 28,38 m . Znajduje się na 3. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł82,80 m² 11 702,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej części miasta, z dala od zgiełku, a jednocześnie w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł58,41 m² 17 462,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Loftowe mieszkanie Z dwoma balkonami | nowa papiernia | ul. Kościuszki Kto z nas nie szuka miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z czymś więcej niż tylko czterema.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł89,50 m² 8 592,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Inwestycyjne Mieszkanie z Poddaszem do Adaptacji (30 m ) - Idealne dla Wizjonerów! Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,5 m , zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w bloku z lat 70-tych po kapitalnym remoncie Mieszkanie spod ręki architekta - zadbano o funkcjonalność każdego metra Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie z balkonem oraz wystawą zachodnią. Jest to doskonała propozycja dla rodzin 2+1. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 156 zł42,77 m² 15 949,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja wrocław/kleczków/reymonta opis Oferuję Państwu apartament na prestiżowym osiedlu "przystań Reymonta " w pierwszym rzędzie do rzeki Nie ma wielu takich lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

***nowa oferta wyłącznie W sdp nieruchomości*** Duża kawalerka tuż obok Rynku Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Opis mieszkania: z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 600 zł39,20 m² 14 709,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 19-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł75,80 m² 11 513,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atlant Estates oferuje duże, dwustronne mieszkanie w samym sercu Wrocławia. Lokal o powierzchni 92 m znajduje się w kamienicy przy ul. św. Mikołaja lokalizacja gwarantująca stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 320 zł107,51 m² 14 699,28 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości - Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie! Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł60 m² 12 817 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie inwestycyjne z najemcami! Mieszkanie położone jest przy ul. Grabiszyńskiej - Zaporoska - Lubuska. Idealny dojazd do centrum/3 przystanki. 4 oddzielne sypialnie + kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł62 m² 28 209,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w niesamowitej przestrzeni lub zainwestuj w nieruchomość o wysokim standardzie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupokojowy o powierzchni 62,30 m2 z prywatnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam: tylko U nas do sprzedania 3-pok. (z możliwością 4), 2-poziomowe mieszkanie w jednej z lepiej rozwijających się dzielnic Wrocławia Fabrycznej, os. Maślice, ul. Suwalska.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41,77 m² 13 167,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości z "duszą", która po renowacji stanie się stylową perełką lub dochodową inwestycją? To mieszkanie na wrocławskim Nadodrzu to idealne połączenie historycznego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Szukasz miejsca, które łączy prestiż historycznej dzielnicy z funkcjonalnością? Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Olszewskiego, sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 164 zł35,63 m² 15 693,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Dostępne od ręki. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł40,35 m² 11 397,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Krzyckiej. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł70 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o pow. 70 m2 w domu wolnostojącym, z przestronną działką 470 m2 na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie stanowi parter domu. Lokalizacja: niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

895 186 zł54 m² 16 577,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   *** śródmieście*** Dla kogo? - dla rodziny 2+1 lub 2+2 - dla rodziców, którzy szukają nieruchomości dla swoich dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł67 m² 18 432,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, narożne 3 pokoje z panoramicznym widokiem | Nowe Centrum Południowe | 67 m | 9. piętro Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,29 m² 14 749,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem | Wrocław Jagodno, ul. Drabika Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe, komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49 m² 11 408,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Bajana na osiedlu Gądów Mały. Lokalizacja: lokalizacja to jedna z największych zalet tej nieruchomości Gądów Mały to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 291 zł45,65 m² 15 099,47 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Planowany odbiór na IV kwartał 2025r. Deweloperskie, 45,65 m.kw. z dużym balkonem, centrum miasta Wrocław. Bestate Nieruchomości.