dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 100 zł54 m² 27 779,60 zł/m²

 

Piętro:10/50

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wrocław / sky tower / biuro lux / dwa pokoje apartament Piękny dwupokojowy apartament o pow. 53,70 m2, położony na piętrze 10 / 50 p. w najbardziej rozpoznawalnym budynku Wrocławia - sky tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Klecina,Wrocław

899 000 zł101 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Stylowe mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku z 2001 roku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

640 000 zł56 m² 11 494 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami oraz miejscem postojowym. Mieszkanie przestronne, bardzo ustawne. Opis nieruchomości: - salon z dużą kuchnią - wyjściem na balkon. - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

600 000 zł46 m² 13 126 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jasne mieszkanie Z tarasem I ogrodem przy lesie I rzecze Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części Wrocławia. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

696 952 zł65 m² 10 777 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

785 890 zł64 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru już we Wrześniu * Możliwość wykończenia pod klucz Słoneczne mieszkanie z ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:10/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Braniborska 10e (szczepin). *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Fabryczna,Wrocław

571 075 zł53 m² 10 775 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. 3 pokoje o powierzchni 53 m2 położone na parterze 3-piętrowego bloku z windą na Oporowie. Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona bardzo blisko terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

517 092 zł63 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

577 008 zł52 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - brak podatku pcc! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1m2 w stanie deweloperskim Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

450 000 zł31 m² 14 516 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 telefon 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 31 m2, znajduje się na 7 piętrze, 7-piętrowego bloku na Szczepinie. Otoczenie inwestycji: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

409 000 zł29 m² 13 931 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni na Starym Mieście w otoczeniu Odry. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Biskupinie! W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, tereny spacerowe, dużo zieleni. Idealne pod wynajem lub dla siebie. Kameralna zabudowa, niskie budownictwo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł30 m² 13 114,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Centrum/śródmieście/paulińska/1pok/1piętro/lux po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 1-pokojowy po kapitalnym remoncie położony na Śródmieściu, blisko Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

360 000 zł31 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu uroczego mieszkania o powierzchni 31 m2 położonego na Jagodnie przy ul. Vivaldiego, które czeka na nowego właściciela! To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Mały

Muchobór Mały,Wrocław

6 000 zł109 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na sprzedaż lokal 109 m, idealnie nadaję się pod biuro z możliwością zagospodarowania strychu 61,6 m pod magazyn. Zapraszam na prezentację! Głuchowska Cena do negocjacji Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyk

Krzyk,Wrocław

534 995 zł49 m² 10 985,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja!/krzyki/jagodno/vivaldiego/balkon/2pokoje / lokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w pięknej dzielnicy wrocławia/krzyki/jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

10 500 zł94 m² 112 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla wymagających klientów premium, z dziećmi. Komfortowy 4-pokojowy apartament z balkonem, dwoma miejscami garażowymi oraz komórką przy samym Parku Grabiszyńskim. Opiekun Oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Indonezyjska

Krzyki,Wrocław

616 953 zł75 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie czteropokojowe pow. 75,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

688 289 zł62 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, 4 pokojowe mieszkanie na Jagodnie w stanie deweloperskim w lokalizacji Wrocław Krzyki Słoneczne Jagodno ul. Drabika oddane do użytkowania! opis nieruchomości Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Indonezyjska

Krzyki,Wrocław

465 782 zł58 m² 8 010 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe pow. 58,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

476 256 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

690 000 zł52 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe + miejsce postojowe na Osiedlu Mieszczańskim Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone 3 km od Rynku przy ul. Hubskiej. Mieszkanie ze względu na bliskość centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 z balkonem, położone jest na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku na Popowicach! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

545 528 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru balkon do własnej aranżacji deweloperski program "kup teraz zapłać później!" Możesz odebrać klucze do mieszkania po wpłacie 20% jego wartości. Na zapłatę pozostałej kwoty masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szparagowa

Klecina,Wrocław

3 300 zł68 m² 48,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Chcesz zamieszkać na zielonym osiedlu z dala od ścisłego centrum? Szukasz przestrzeni i spokoju? Zdecydowanie zainteresuje Cię ta oferta! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Indonezyjska

Krzyki,Wrocław

376 530 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

510 000 zł60 m² 8 526 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co zyskuje Klient: - nie płaci podatku pcc, - obsługę dedykowanego agenta, który asystuje w całym procesie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

577 953 zł49 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru już we Wrześniu * Możliwość wykończenia pod klucz Trójstronne mieszkanie z ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

5 900 zł65 m² 91 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji kurkowa 14, położone na ostatnim piętrze, z tarasami z widokiem na panoramę Wrocławia. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

647 300 zł40 m² 16 102 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ta ustawna kawalerka z balkonem na Kępie Mieszczańskiej gwarantuje świetny widok i możliwość łatwego funkcjonalnego podziału przestrzeni na część sypialnianą i dzienną Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

464 915 zł49 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchn 48,99 mkw. usytuowane na parterze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą ogródek- 29,80mkw. Inwestycja wznoszona jest we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

522 809 zł49 m² 10 598 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc Opiekun oferty: tel. Słoneczne 3 pokoje z ogródkiem 34,63 m2 na Krzykach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

577 500 zł52 m² 11 105,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą, zlokalizowane na zielonych Krzykach w sąsiedztwie Parku Klecińskiego, przy ul. Krzyckiej. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

585 000 zł40 m² 14 769 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,61 m2 położone na Starym Mieście przy ul. Inowrocławskiej. Lokal położony jest na 1 piętrze w budynku wybudowanym w 2001 roku. Budynek jest 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe na Promenadach Wrocławskich w okolicy ulicy Antoniego Słonimskiego. Dwa tarasy cudowne tarasy które pozwalają się niesamowicie zrelaksować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Krzyki,Wrocław

700 569 zł75 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia 2 niezależne pokoje. Wrocław ul. Więckowskiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia przy ul. więckowskeigo we Wrocławiu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękne mieszkanie w standardzie premium położone w samym centrum Wrocławia - 800m do płyty Rynku, 400m do Wyspy Słodowej. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the.