dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

399 998 zł30 m² 13 157,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Lux/centrum/śródmieście/paulińska/1pok/kamienica po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 1-pokojowy po kapitalnym remoncie położony na Śródmieściu, blisko Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

720 412 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Osiedle Miejskich Willi Dla Rodziny mieszkanie w miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

499 000 zł31 m² 16 296,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 30,62 m2 posiadającą balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

3 600 zł56 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) Oferta tylko w sdp nieruchomości Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o pow. 56m2 w kamienicy po generalnym remoncie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

534 999 zł49 m² 11 008,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Krzyki/jagodno/vivaldiego/balkon/2pokoje / lokalizacja/okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w pięknej dzielnicy wrocławia/krzyki/jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

379 500 zł34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 34,50 m2 posiadającą balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

394 999 zł32 m² 12 339,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament z antresolą! | ul. Zarembowicza |. Polecam na sprzedaż wykończony lokal z antresolą we Wrocławiu przy ul. Władysława Zarembowicza (budynek minimax oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

430 921 zł36 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,94m2 znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

710 000 zł60 m² 11 803,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Top lokalizacja / factory / Duże 3 pokoje + balkon Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na prestiżowym osiedlu LC Corp Graniczna, przy centrum handlowym Factory we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 998 zł39 m² 13 810,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2pok./KRZYKI/BABIEGOLATA/OGRÓDEK/OS.ZAMKNIĘTE Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestronny apartament 39m2 z dużym ogródkiem, położony na zamkniętym, zielonym osiedlu na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

453 000 zł35 m² 13 054,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,7mkw z balkonem 3,4m2, położenie wschodnie.Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 900 zł54 m² 27 775,90 zł/m²

 

Piętro:10/50

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław / sky tower / biuro lux / dwa pokoje apartament Piękny dwupokojowy apartament o pow. 53,70 mkw, położony na piętrze 10 / 50 p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

416 874 zł61 m² 6 828,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,05 m2 ulokowane na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

640 600 zł51 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerową prowizją dla biura oraz zerowym podatkiem pcc. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

565 000 zł51 m² 11 056,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,1mkw z przynależnym balkonem 3,4mkw, położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie we Wrocławiu! Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji, o wielkości Ok. 56m2 , salon z otwarta kuchnią, sypialnia, garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

427 210 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w zielonej okolicy Układ pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym - 18,00 m2 * Pokój - 10,30 m2 * Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Borek,Wrocław

2 197 000 zł110 m² 19 992,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż , Apartament o powierzchni użytkowej 110 mkw. Wrocław, ul. Racławicka (krzyki-borek) Znajduje się w odrestaurowanej zabytkowej willi o charakterze rezydencji pałacowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł37 m² 10 766,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,06 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu ditrevi na wrocławskim Tarnogaju (ul. Międzyleska). Mieszkanie zostało odświeżone, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 500 zł49 m² 72 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam luksusowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany przy ul.Gwiaździstej na wrocławskich Krzykach! Lokalizacja: ul.Gwiaździsta 12 Ilość pokoi: 2 Metraż: 48,73mkw Piętro: 8/9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

565 824 zł67 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Promocja! -50 % na miejsce postojowe - możliwość spłaty w harmonogramie 20% -80% Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Mieszkanie do własnej aranżacji: 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemeńska

Krzyki,Wrocław

429 429 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,19 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemeńska

Krzyki,Wrocław

488 639 zł56 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,49 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł37 m² 10 766,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

369 440 zł53 m² 6 949,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m2 ulokowane na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

453 629 zł37 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,19 m2 znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

487 256 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z przestronną sypialnią oraz balkonem w zielonej okolicy Układ pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym - 26,75 m2 * Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

565 000 zł50 m² 11 288,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Oddanie 09.2023! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,05mkw z przynależnym balkonem 3,9mkw. Funkcjonalny układ mieszkania w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

744 900 zł72 m² 10 302,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie jasne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mierzące 72,3m2 składające się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

398 602 zł32 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,51 m2 znajdujący się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

1 600 zł15 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy Junackiej 2aa (leśnica). *Lokal o powierzchni 15 m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego i łazienki. *Internet w cenie. Wyposażenie: *salon: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 15.09.2023 WINDA BALKON MEDIA MIEJSKIE NOWE BUDOWNICTWO OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Fabryczna,Wrocław

734 597 zł80 m² 9 201 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego tu znajdą Państwo piękne, duże, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku z balkonem. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemeńska

Krzyki,Wrocław

429 429 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 200 zł41 m² 78,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, śródmieście, jedności Narodowej - Browary Wrocławskie. Pierwszy najem w pięknym lofcie z pomieszczeniami wysokimi na 4.2m! Miejsce w garażu, siłownia oraz kajaki w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 42m2 na Oporowie, ulica Balzaka, w bloku 3 piętrowym na parterze na zamkniętym osiedlu.Idealne dla singla lub pary. Dostępne od zaraz. Mieszkanie: słoneczne mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

430 921 zł36 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

770 000 zł59 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Piękne mieszkanie na spokojnym osiedlu. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Funkcjonalne mieszkanie składa się: - salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

553 040 zł45 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 Tel: brak podatku pcc! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Jedności Narodowej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

591 227 zł49 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru już we Wrześniu * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z wielkim ogródkiem.