dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

759 000 zł54 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już 2 kwartał 2026! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

494 090 zł38 m² 13 126,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Po odliczeniu vatu mieszkanie za 401.699 zł Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię nie kosztuje, a ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

750 000 zł53 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję bezpośrednią sprzedaż gotowego do zamieszkania 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 53 m z dużym tarasem (17 m ), położonego na podwyższonym parterze z bezstopniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buska

Grabiszyn,Wrocław

705 000 zł54 m² 12 935,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

783 000 zł53 m² 14 773,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ołtaszyn/ 3 pokoje / 53 m / 2 miejsca postojowe. Przestronne 3 pokoje / 53 m / Wrocław - Ołtaszyn, ul. Agrestowa 141 Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

505 336 zł41 m² 12 280,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

683 508 zł44 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie B33 - funkcjonalne 2-pokojowe wnętrze z balkonem i ogrodem w zielonej części Wrocławia Lokal B33 to komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,24 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł28 m² 19 126,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings! Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Klecina,Wrocław

725 000 zł48 m² 14 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balonem o powierzchni 48,37 m , położone przy ul. Babiego Lata na Krzykach - osiedle Klecina. Praktycznie całość wyposażenia zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedmiejska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego mieszkania z dużym tarasem i świetnym dojazdem do centrum? Soft Lofty Legnicka | 43 m | 2 pokoje | 10 m tarasu | dostępne od zaraz Na wynajem oferuję nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

1 898 560 zł59 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji deweloperskiej przy ul. Krupniczej, wrocław Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 59,33 m w nowo rewitalizowanej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

619 000 zł44 m² 14 155 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli szukasz pięknego mieszkania do wprowadzenia się od zaraz, bez nakładów finansowych. Oferta W rezerwacji To właśnie znalazłeś mieszkanie dla siebie. Wystarczy wprowadzić swoje rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Księże Wielkie,Wrocław

750 000 zł82 m² 9 179,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej! Mieszkanie w pięknym i spokojnym miejscu! Marzy Ci się mieszkanie w ciszy, spokoju i otoczeniu zieleni? Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

714 000 zł44 m² 16 219,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, ul. Madalińskiego 31 |dla rodziny/wynajem Nie pobieram prowizji od kupującego, współpracuję z biurami nieruchomości. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

861 065 zł38 m² 22 570,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie idealne pod inwestycję Unikatowa architektura | Prestiżowa lokalizacja | Renesansowa dusza | Idealny pod apartament na krótki najem Zapraszam na ulicę Księcia Witolda 48. W murach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Augustowska

Fabryczna,Wrocław

545 100 zł47 m² 11 597,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Osiedle charakteryzuje się niską zabudową i znajduje się blisko terenów zielonych. Dostępne ostatnie podobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego pokrywa sprzedający Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 080 000 zł75 m² 14 352,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 75,25 m , zlokalizowane przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 365,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem oraz 2 łazienkami, zlokalizowane na Maślicach, na kameralnym osiedlu "brzozowe Zacisze" przy ul.Maślickiej. Funkcjonalne dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przedmiejska

Szczepin,Wrocław

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z dużym tarasem w nowym apartamentowcu przy ul. Przedmiejskiej 2 we Wrocławiu (boczna ul. Legnickiej). Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki z toaletą, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Otyńska

Muchobór Mały,Wrocław

440 000 zł29 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,6 m , położony w prestiżowej, oddanej do użytku w ubiegłym roku inwestycji Otyńska 4 we Wrocławiu. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

877 383 zł75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - zero prowizji i bez podatku pcc! Odkryj wyjątkową przestrzeń dla Twojej rodziny - komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 przepięknym, prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

619 000 zł44 m² 14 068,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadbane ładne ustawne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - licencjaserdeczne polecam Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

494 868 zł39 m² 12 688,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***krótki termin wydania*** Polecam do wynajęcia wyposażone mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Wrocławia (300 metrów od Rynku) - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Farna

Psie Pole,Wrocław

670 000 zł64 m² 10 514,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa plomba niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Kupujący nie płaci podatku pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej plomby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** dostępne od zaraz komfortowe przestronne mieszkanie przy księcia witolda 11 *** Please see English version below We also speak English, french, spanish and Ukrainian :) budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Ołbin,Wrocław

439 000 zł35 m² 12 425,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

AM Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,62 m , położone na 3. piętrze (z 3) w klimatycznej kamienicy z 1930 roku przy ul. Poniatowskiego we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turawska

Krzyki,Wrocław

725 000 zł73 m² 9 865,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe mieszkanie | 73,49 m2 | trzecie piętro | wysoki standard ostatnie mieszkanie na inwestycji Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaska

Muchobór Wielki,Wrocław

689 000 zł55 m² 12 527 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz azylu w wielkim mieście, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania przy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

418 721 zł48 m² 8 759,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.