dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem zlokalizowane przy ul. Opolskiej. Znajduje się na terenie ogrodzonego osiedla z 2008 roku. Poziom: wysoki parter / 3 Winda: dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poświętne

Poświętne,Wrocław

562 890 zł65 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Super promocja: miejsce postojowe w hali garażowej 50% taniej lub, harmonogram płatności 20/80 zakup od dewelopera bez prowizji I pcc jeżeli to mieszkanie cię nie zadowoliło - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

2 801 zł45 m² 62,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/45m2-2pok/ul. Arbuzowa- blisko do aow/balkon/top Wynajmę ładne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, idealne dla pary. Nowe zabudowanie. Lokalizacja: stabłowice, na osiedlu nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

3 040 zł32 m² 95,81 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, bezpośrednio od właściciela budynku, bez prowizji (internet w cenie): zostań pierwszym najemcą! Funkcjonalnie urządzone, w pełni umeblowane, wyposażone w agd (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Straussa

Jagodno,Wrocław

549 999 zł55 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel.l (For English scroll down) ***WOLNE OD 22/03/2023*** ***KLUCZE W BIURZE*** Najważniejsza informacje: Do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grabiszyn,Wrocław

809 000 zł66 m² 12 332,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: grabiszyn/ ul. Wichrowa Ilość pokoi: 3 Metraż: 66,41m2 Piętro: 0/5, budynek z 2021 roku z windą, dostępne: obecnie wynajmowane z umową do 30.09.2023 za kwotę 7150 zł po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

703 693 zł51 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp146-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - korytarz z miejscem na szafę - długi aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

685 000 zł64 m² 10 768,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w naszym biurze! Niepowtarzalna lokalizacja! Możliwość stworzenia salonu z aneksem kuchennym i kominkiem! Loggia z widokiem na pięknie zagospodarowane ogrody! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

460 000 zł41 m² 11 138 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ładne, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Kameralne, zamknięte osiedle z pełną infrastrukturą. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi. Układ pomieszczeń: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

619 991 zł60 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lux!/3 pok/2ogródki/parking!. Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe z dwoma ogródkami, miejscem postojowym naziemnym i komórką lokatorska ( 25000) za dopłatę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

498 719 zł57 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,39 m2, z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poświętne

Poświętne,Wrocław

484 110 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

384 369 zł41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja przy lasku kuźnickim dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 41,33 m2 położone jest na 1 pietrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

537 120 zł55 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika nowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe + 2 miejsca w garażu w bloku na Jagodnie, mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

310 930 zł22 m² 14 341,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

PCC- zakup od dewelopera Jedyne takie na rynku. Dostępne Tylko u Nas! Nie szukaj dalej. Na sprzedaż mieszkania z świetnym dojazdem do centrum (stan deweloperski). O inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poświętne

Poświętne,Wrocław

493 062 zł56 m² 8 749,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

495 000 zł46 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: fabryczna / Muchobór Wielki Ilość pokoi: 3 Metraż: 46,5 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/2 (brak windy) Informacje dodatkowe: mieszkanie w budynku dwu piętrowym. Rok budowy 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia! 2pok, komfort, nowe, 36m2, tarnogaj We speak English and French. Pierwszy wynajem - 2 pokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

362 111 zł40 m² 8 952,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez pcc 0% prowizji Oddanie kluczy 2023 Dodatkowa opcja wykończenia pod klucz z projektem od architekta 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze z dodatkowym balkonem. Mieszkanie na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top/40m2-2pok/balkon/garaż/1 najem/hit Do wynajęcia piękne, przestronne, nowe mieszkanie 2-pokojowe na Jagodnie przy ulicy Drabika - pierwszy najem. Dostępne od zaraz! Mieszkanie ma 40m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

997 000 zł72 m² 13 847,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty I klimatyczne lofty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesne i zielone osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł45 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2pok/maślice!/duży taras! Bardzo słoneczne mieszkanie 5 okien w salonie. Usytuowane na drugim piętrze z windą z 2015 roku. Mieszkanie 44,8 m z dużym balkonem 10,8 m, pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

929 000 zł102 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu - ochrona 24/7. Widok z balkonu na osiedlową uliczkę i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

508 000 zł44 m² 11 553,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu o powierzchni 43,97 m2. Lokalizacja mieszkania to skrzyżowanie ul. Kniaziewicza i Dąbrowskiego Budynek z 2015 roku, winda, balkon, rowerownia. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Fabryczna,Wrocław

796 100 zł76 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw111-rz zalety mieszkania: - realizacja już 2023-08 - niestandardowa wysokość mieszkania: 3,85m - garderoba/ pomieszczenie gospodarcze - widok na szpaler drzew - 5 min. spacerem do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

508 204 zł38 m² 13 258,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w świetnym rozkładnie, z możliwością wydzielenia sypialni, mieszkanie oddane jest do użytku i czeka na właściciela. Inwestycja jest świetnie zlokalizowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

317 074 zł16 m² 19 817,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

ul. Legnicka blisko galerii handlowej Magnolia Park Więcej informacji pod nr tel. Zapraszam na prezentację! nowe mieszkanie (kawalerka) 16 m2, w cenie 317 074 ,00 pln - do negocjacji mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

589 000 zł40 m² 14 651,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje / centrum / nowe budownictwo / inwestycja / wysoki standard / budynek Z windą Układ pomieszczeń: - kuchnia z pokojem - osobny pokój z garderobą - łazienka - balkon - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Leśnica,Wrocław

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław | atrakcyjne mieszkanie | wynajem Osiedle Leśnica | ulica Miodowa 31 piękna okolica | Las Ratyński | Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

449 000 zł32 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biskupin 2 pokoje lux premium balkon! polecam mieszkanie na Biskupinie przy ul. Kazimierskiej Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymienione zostały instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

685 000 zł70 m² 9 786 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: najbliższe otoczenie to cicha okolica zabudowana pięknymi kamienicami, w pobliżu kameralne sklepiki i punkty usługowe świadczące usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pakosławska

Wrocław,dolnośląskie

451 440 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Już gotowe mieszkanie, klucze w biurze. Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie o powierzchni 47,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

405 000 zł53 m² 7 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,64 mkw przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, na osiedlu Księże Małe. Fantastyczne mieszkanie na start! Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Magnolia/legnicka/business garden/1-szy najem/lux Przedstawiamy Państwu luksusowy apartament jednopokojowy zlokalizowany przy ul. Legnickiej/jaworskiej, bardzo blisko Centrum - Rynek 2 km oraz obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

336 788 zł38 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie pobieramy żadnej prowizji od kupującego jeżeli to mieszkanie cię nie zadowoliło - zadzwoń A za darmo znajdziemy twoje lokum marzeń Kupujesz bezpośrednio od dewelopera! Dowiedz się więcej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubali

Poświętne,Wrocław

397 100 zł36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przedmiejska

Szczepin,Wrocław

708 000 zł45 m² 15 671 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28289 tel. *** tylko W sdp Nieruchomości *** Mieszkanie o powierzchni 45,18 m2, składa się z dwóch kawalerek, położone jest na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szewczenki

Zgorzelisko,Wrocław

362 000 zł33 m² 10 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,88 m2 na nowo wybudowanym osiedlu w niskiej kameralnej zabudowie, w spokojnej okolicy Psiego Pola. Apartament znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żerniki,Wrocław

503 193 zł47 m² 10 731,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na jednej z najlepszych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu Opis inwestycji: elementami, które wybijają się na pierwszy plan i spajają wszystkie budynki jest czysta biel elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

599 900 zł50 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! nieruchomość idealna również pod.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij